SON DAKİKA MURAT ZORLUOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Murat Zorluoğlu Haberleri

 • 19 Eylül 2018 18:01 Vali Zorluoğlu Gençlerle Bir Araya Geldi Vali Zorluoğlu Gençlerle Bir Araya Geldi Van Valisi Murat Zorluoğlu, ‘Genç Ağaçlar Kök Salıyor’ projesi kapsamında gençlerle bir araya geldi.
 • 18 Eylül 2018 14:09 Vali Zorluoğlu'ndan Gaziler Günü Mesajı Van Valisi ve Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, ’19 Eylül Gaziler Günü’nü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
 • 12 Eylül 2018 17:43 Vali Zorluoğlu'ndan, Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral İlbaş'a Hayırlı Olsun Ziyareti Vali Zorluoğlu'ndan, Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral İlbaş'a Hayırlı Olsun Ziyareti Van Valisi Murat Zorluoğlu, Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı görevine yeni atanan Tümgeneral Hacı İlbaş’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ve başarı dileklerinde bulundu.
 • 10 Eylül 2018 08:50 Anadolu Şehit Aileleri Derneği İl Başkanları ve Şehit Aileleri Van'da Buluştu Anadolu Şehit Aileleri Derneği İl Başkanları ve Şehit Aileleri Van'da Buluştu Van Valisi Murat Zorluoğlu, Türkiye’nin farklı illerinden, Anadolu Şehit Aileleri Derneği il başkanları ve şehit yakınlarını yemekte ağırladı.
 • 09 Eylül 2018 21:45 Vali Zorluoğlu, Şehit Yakınlarını Ağırladı Vali Zorluoğlu, Şehit Yakınlarını Ağırladı Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili Murat Zorluoğlu, Anadolu Şehit Aileleri Derneğinin il başkanları ile şehit yakınlarını yemekte ağırladı.
 • 08 Eylül 2018 18:29 Van Akdamar'daki Ayin Öncesi Başepiskopos Ateşyan'dan, Valiye Ziyaret Van Akdamar'daki Ayin Öncesi Başepiskopos Ateşyan'dan, Valiye Ziyaret Akdamar'daki ayin öncesi Başepiskopos Ateşyan'dan, valiye ziyaretGülay KUYUCU -Orhan AŞAN VAN,(DHA)- TÜRKİYE Ermenileri Patrikliği Patrik Genelvekili Başepiskopos Aram Ateşyan, Van Valisi Murat Zorluoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 08 Eylül 2018 16:19 Akdamar'daki Ayin Öncesi Başepiskopos Ateşyan'dan, Valiye Ziyaret TÜRKİYE Ermenileri Patrikliği Patrik Genelvekili Başepiskopos Aram Ateşyan, Van Valisi Murat Zorluoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 08 Eylül 2018 13:03 Akdamar'daki Ayin Öncesi Başepiskopos Ateşyan'dan, Valiye Ziyaret Akdamar'daki Ayin Öncesi Başepiskopos Ateşyan'dan, Valiye Ziyaret TÜRKİYE Ermenileri Patrikliği Patrik Genelvekili Başepiskopos Aram Ateşyan, Van Valisi Murat Zorluoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 07 Eylül 2018 09:48 Gevaş İlk Plajına Kavuşuyor Gevaş İlk Plajına Kavuşuyor Yıllardır ihmal edilen Gevaş sahillerine Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu'nun talimatlarıyla yapılan ilk halk plajında sona gelindi
 • 30 Ağustos 2018 12:40 Vali Zorluoğlu, Tarihi Peynirciler Çarşısı'nda İncelemelerde Bulundu Vali Zorluoğlu, Tarihi Peynirciler Çarşısı'nda İncelemelerde Bulundu Van Valisi ve Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Tarihi Peynirciler Çarşısı’nda incelemelerde bulundu.
 • 30 Ağustos 2018 10:02 Vali Zorluoğlu Çamurdan Çömlek Yaptı Vali Zorluoğlu Çamurdan Çömlek Yaptı Vali Zorluoğlu çamurdan çömlek yaptı Van'da geleneksel yöntemler ile çömlek yapımıVAN - Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Van'ın Tuşba ilçesine bağlı Bardakçı Mahallesi'ndeki bir atölyede üniversite öğrencileri tarafından geleneksel yöntemlerle üretilen çanak,...
 • 29 Ağustos 2018 11:28 Zafer Bayramı'na Doğru Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Murat Zorluoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 28 Ağustos 2018 14:31 Vali Zorluoğlu İl Müdürlüklerini Ziyaret Etti Vali Murat Zorluoğlu, Ticaret Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının taşra teşkilatlarını ziyaret etti.
 • 28 Ağustos 2018 13:58 Vali Zorluoğlu'ndan Kamu Kurumlarına Ziyaret Vali Zorluoğlu'ndan Kamu Kurumlarına Ziyaret Van Valisi Murat Zorluoğlu, kamu kurum ziyaretleri kapsamında Ticaret İl Müdürlüğü ile Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünü ziyaret etti.
 • 27 Ağustos 2018 19:36 Vali Zorluoğlu'ndan Zabıtaya Geçmiş Olsun Ziyareti Vali Zorluoğlu'ndan Zabıtaya Geçmiş Olsun Ziyareti Van Valisi ve Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, geçtiğimiz gün seyyar satıcıların saldırısına uğrayan Van Büyükşehir Belediyesi zabıtalarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
 • 21 Ağustos 2018 11:32 Vali Zorluoğlu ve Protokolden Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti Vali Zorluoğlu ve Protokolden Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti Van Valisi Murat Zorluoğlu; eşi Sevcan Zorluoğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan ve eşi Dilek Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdurrahman Çohaz ve İl Müftü Vekili Sebahattin Kesti ile birlikte şehit ailelerinin bayramını kutladı.
 • 20 Ağustos 2018 21:46 Vali Zorluoğlu, Şehit Aileleriyle Bayramlaştı Vali Zorluoğlu, Şehit Aileleriyle Bayramlaştı Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili Murat Zorluoğlu, eşi Sevcan Zorluoğlu ile kentteki şehit aileleriyle bayramlaştı.
 • 20 Ağustos 2018 18:53 Van'da Van'da "Kırmızı Düdük" Uygulaması Van'da Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığınca "Bu bayram ben de trafik polisiyim, hatalı sürücüye kırmızı düdük" uygulaması kapsamında trafik denetimine katılarak, sürücüleri trafik...
 • 20 Ağustos 2018 17:09 Van'da "Kırmızı Düdük" Uygulaması Van'da Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığınca "Bu bayram ben de trafik polisiyim, hatalı sürücüye kırmızı düdük" uygulaması kapsamında trafik denetimine katılarak, sürücüleri trafik...
 • 19 Ağustos 2018 13:29 Kurban Bayramı'na Doğru Van Valisi Murat Zorluoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 19 Ağustos 2018 12:21 Vali Zorluoğlu'ndan Bayram Mesajı Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
 • 17 Ağustos 2018 18:44 Korgeneral Karataş'ın Veda Ziyaretleri Korgeneral Karataş'ın Veda Ziyaretleri Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı görevinden Jandarma Genel Komutan Yardımcılığı'na atanan Korgeneral Salih Karataş, Vali Murat Zorluoğlu'na veda ziyaretinde bulundu.
 • 17 Ağustos 2018 18:29 Korgeneral Karataş'tan Vali Zorluoğlu'na Veda Ziyareti Korgeneral Karataş'tan Vali Zorluoğlu'na Veda Ziyareti Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı görevinden Jandarma Genel Komutan Yardımcılığına atanan Korgeneral Salih Karataş, Vali Murat Zorluoğlu’na veda ziyareti gerçekleştirdi.
 • 17 Ağustos 2018 16:13 Vali Zorluoğlu'ndan Yaralılara Ziyaret Vali Zorluoğlu'ndan Yaralılara Ziyaret Van Valisi Murat Zorluoğlu, Gevaş ilçesindeki Balaban mevkiinde dün meydana gelen kazada yaralananları tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.
 • 17 Ağustos 2018 16:09 Vali Zorluoğlu, Edremit'teki Çalışmaları İnceledi Vali Zorluoğlu, Edremit'teki Çalışmaları İnceledi Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Edremit ilçesinde inşaatı devam 112 Acil Çağrı Merkezi ile çevre düzenlemesi projelendirilen Kız Kalesi’nde incelemelerde bulundu.
 • 16 Ağustos 2018 23:18 Van'daki Kazada Ölenlerin Sayısı 5'e Yükseldi Van'daki Kazada Ölenlerin Sayısı 5'e Yükseldi Van'daki kazada ölenlerin sayısı 5'e yükseldi Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, olayı duyar duymaz bölgeye gittiVAN - Ankara'da yapılacak olan AK Parti 6'ıncı Olağan Kongresi'ne katılmak üzere Van'dan yola çıkan ve AK Partili kadınları taşıyan otobüs ile...
 • 15 Ağustos 2018 15:25 Van-Tatvan Arası Bsk Asfalt Çalışması Van-Tatvan Arası Bsk Asfalt Çalışması Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, ülkenin ekonomik açıdan açık bir saldırı altında olduğunu belirterek, “Bu ekonomik saldırılara rağmen çok şükür gücümüzle, milletimizden aldığımız destekle kamudaki yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.
 • 09 Ağustos 2018 16:45 Van Valisi Murat Zorluoğlu'ndan Vali Süleyman Kamçı'ya Ziyaret Van Valisi Murat Zorluoğlu'ndan Vali Süleyman Kamçı'ya Ziyaret Van Valisi Murat Zorluoğlu, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaret etti.
 • 23 Temmuz 2018 12:20 Vali Zorluoğlu'ndan '24 Temmuz Basın Bayramı' Mesajı Van Valisi Murat Zorluoğlu, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
 • 18 Temmuz 2018 13:47 Van Büyükşehir Belediyesi Tarım Arazilerini Suya Kavuşturuyor Van Büyükşehir Belediyesi Tarım Arazilerini Suya Kavuşturuyor Vali Murat Zorluoğlu'nun İçişleri Bakanlığının Kanun Hükmünde Kararnamesi ile Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili olarak göreve getirilmesinin ardından Van tarımsal hizmetlerde altın çağını yaşıyor
 • 14 Temmuz 2018 18:08 Vali Zorluoğlu'ndan 15 Temmuz Mesajı Van Valisi Murat Zorluoğlu’ndan 15 Temmuz demokrasi ve milli birlik günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
 • 14 Temmuz 2018 14:08 Vali Zorluoğlu Genç Çiftin Nikahını Kıydı Vali Zorluoğlu Genç Çiftin Nikahını Kıydı Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili Murat Zorluoğlu, Valilik personeli İsmail Ağıç ile Banu Alan’ın düğününe katılarak nikahlarını kıydı.
 • 14 Temmuz 2018 13:15 Vali Zorluoğlu Personelinin Nikahını Kıydı Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, valilik personeli İsmail Ağıç ile Banu Alan'ın nikahlarını kıydı.
 • 13 Temmuz 2018 21:43 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili Murat Zorluoğlu, 15 Temmuz'da gerçekleştirilecek etkinlikler ve demokrasi yürüyüşü ile ilgili hazırlıkları istişare etmek üzere kentteki sivil toplum örgütü temsilcileriyle bir araya geldi
 • 06 Temmuz 2018 15:14 Vali Zorluoğlu: Vali Zorluoğlu: "Van'da Bir Karamsarlık Ortamı Oluşturulmaya Çalışılıyor" Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Van’da bir karamsarlık ortamı oluşturulmaya çalışıldığını belirterek, "Buna müsaade etmeyeceğiz.
 • 04 Temmuz 2018 15:59 Van Büyükşehir Belediyesinden 3 Çocuğa Tekerlekli Sandalye Van Büyükşehir Belediyesinden 3 Çocuğa Tekerlekli Sandalye Vali Murat Zorluoğlu'nun İçişleri Bakanlığınca kanun hükmünde kararname ile kayyum atanmasının ardından Van Büyükşehir Belediyesi sosyal hizmet belediyeciliğini adeta yeniden tanımladı
 • 29 Haziran 2018 16:05 Van'a İnşaat Malzemeleri Sitesi Şehir merkezi başta olmak üzere şehrin birçok noktasında inşaat malzemeciliği alanında faaliyette bulunan işletmelerin kümelenmesi amacıyla 2014 yılında VTSO öncülüğünde başlatılan İnşaat Malzemecileri Sitesi Projesi'nin hayata geçirilebilmesi için Van Valisi Murat Zorluoğlu ve Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle ilk adımlar atıldı
 • 25 Haziran 2018 17:18 İskele Caddesinde Dönüşüm Başladı İskele Caddesinde Dönüşüm Başladı Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu'nun talimatıyla çift yönlü trafiğe açılacak olan İskele Caddesi'ne ilk kazma vuruldu
 • 25 Haziran 2018 17:03 İskele Caddesinde Dönüşüm Başladı İskele Caddesinde Dönüşüm Başladı Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu'nun talimatıyla çift yönlü trafiğe açılacak olan İskele Caddesi'ne ilk kazma vuruldu
 • 24 Haziran 2018 18:17 Van Valisi Murat Zorluoğlu, Oyunu Eşiyle Birlikte Kullandı VAN Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu eşi Sevcan Zorluoğlu birlikte Edremit İlçesi'ndeki Hilmi Irak İlk ve Ortaokulu'nda oyunu kullandı.
 • 24 Haziran 2018 18:08 Van Valisi Murat Zorluoğlu, Oyunu Eşiyle Birlikte Kullandı Van Valisi Murat Zorluoğlu, Oyunu Eşiyle Birlikte Kullandı Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu eşi Sevcan Zorluoğlu birlikte Edremit İlçesi'ndeki Hilmi Irak İlk ve Ortaokulu'nda oyunu kullandı.
 • 24 Haziran 2018 14:49 Van Valisi Murat Zorluoğlu, Oyunu Eşiyle Birlikte Kullandı Van Valisi Murat Zorluoğlu, Oyunu Eşiyle Birlikte Kullandı VAN Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu eşi Sevcan Zorluoğlu birlikte Edremit İlçesi'ndeki Hilmi Irak İlk ve Ortaokulu'nda oyunu kullandı.
 • 24 Haziran 2018 12:46 Van Valisi Zorluoğlu Eşiyle Birlikte Oyunu Kullandı Van Valisi Zorluoğlu Eşiyle Birlikte Oyunu Kullandı Van Valisi Zorluoğlu eşiyle birlikte oyunu kullandıVAN - Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında eşi Sevcan Zorluoğlu'yla birlikte oyunu kullandı.
 • 24 Haziran 2018 12:14 Türkiye Sandık Başında - Vali Murat Zorluoğlu Oyunu Kullandı Türkiye Sandık Başında - Vali Murat Zorluoğlu Oyunu Kullandı Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Edremit ilçesindeki Hilmi Irak İlkokulu ve Ortaokulu 1214 numaralı sandıkta oyunu kullandı.
 • 24 Haziran 2018 11:54 Van Valisi Zorluoğlu Eşiyle Birlikte Oyunu Kullandı Van Valisi Zorluoğlu Eşiyle Birlikte Oyunu Kullandı Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında eşi Sevcan Zorluoğlu’yla birlikte oyunu kullandı.
 • 22 Haziran 2018 13:24 Vali Zorluoğlu, Çoban Çocuklarla Makam Aracında Sohbet Etti Vali Zorluoğlu, Çoban Çocuklarla Makam Aracında Sohbet Etti Van Valisi ve Belediye Başkanvekili Murat Zorluoğlu, Tuşba ilçesinin Ocaklı Mahallesine yaptığı taziye ziyareti dönüşü yol kenarında hayvanlarını otlatan küçük çobanların yanında durarak sohbet etti.
 • 22 Haziran 2018 12:05 Vali Zorluoğlu, Küçük Çobanlarla Sohbet Ederek Eski Günlerini Yad Etti Vali Zorluoğlu, Küçük Çobanlarla Sohbet Ederek Eski Günlerini Yad Etti Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, hayvanlarını otlatan küçük çobanlarla sohbet ederek eski günlerini yad etti.
 • 21 Haziran 2018 17:17 Van'da 'Seçim Güvenliği' Toplantısı Van'da 'Seçim Güvenliği' Toplantısı VAN Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu başkanlığında, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimi ile ilgili 'seçim güvenliği' toplantısı yapıldı.
 • 21 Haziran 2018 16:01 Van'da 'Seçim Güvenliği' Toplantısı Van'da 'Seçim Güvenliği' Toplantısı Van Valisi Murat Zorluoğlu başkanlığında geniş kapsamlı seçim güvenliği toplantısı yapıldı.
 • 20 Haziran 2018 17:30 Van'da 'Seçim Güvenliği' Toplantısı Yapıldı Van'da 'Seçim Güvenliği' Toplantısı Yapıldı Valilik Ali Paşa Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Muhterem İnce, Van Valisi Murat Zorluoğlu, Muş Valisi Aziz Yıldırım, Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, vali yardımcıları ve güvenlik bürokrasisi katıldı