Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Murat Zorluoğlu haberleri, Murat Zorluoğlu son dakika, son dakika Murat Zorluoğlu

Son Dakika Murat Zorluoğlu Haberleri

Son dakika Murat Zorluoğlu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son murat zorluoğlu haberleri anında burada.


 • 03.12.2023 03 Ara 16:47 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, lise öğrencilerinin cesetlerinin bulunmasında görev alan ekiplere teşekkür etti

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, lise öğrencilerinin cesetlerinin bulunmasında görev alan ekiplere teşekkür etti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Beşikdüzü ilçesinde fırtınada kaybolan lise öğrencileri Emir Berke Aşık ve Uğurcan Korkmaz'ın cesetlerinin bulunmasında görev alan ekiplere teşekkür etti. Zorluoğlu, gençlerin vefatından duyduğu üzüntüyü dile getirerek, arama kurtarma faaliyetlerini yürüten tüm ekiplere teşekkür etti ve dikkatli olunması çağrısında bulundu.

 • 23.11.2023 23 Kas 12:27 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'ndan Öğretmenler Günü Mesajı

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'ndan Öğretmenler Günü Mesajı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere teşekkür ederek, onların topluma faydalı bireyler yetiştirerek geleceği şekillendirdiğini belirtti.

 • 22.11.2023 22 Kas 15:02 Türk Çimento, Elazığ'da 'Anadolu Buluşmaları' etkinliğini düzenledi

  Türk Çimento, Elazığ'da 'Anadolu Buluşmaları' etkinliğini düzenledi Türk Çimento tarafından düzenlenen 'Anadolu Buluşmaları' etkinliği, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası önderliğinde gerçekleştirildi. Çimento sektöründeki sorunların ele alındığı etkinliğe çimento sektörünün önemli isimleri katıldı. Toplantıda sektörün önündeki engellerin aşılması ve daha güçlü adımlar atılması hedeflendi.

 • 09.11.2023 09 Kas 13:00 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'dan "10 Kasım" mesajı

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'dan '10 Kasım' mesajı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Cumhuriyet'in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 85'inci yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 28.10.2023 28 Eki 14:29 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu Cumhuriyet'in 100. yıl dönümünü kutladı

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu Cumhuriyet'in 100. yıl dönümünü kutladı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı.

 • 25.09.2023 25 Eyl 16:12 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'ndan Mevlid Kandili Mesajı

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'ndan Mevlid Kandili Mesajı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, hemşehrilerinin ve İslam aleminin Mevlid Kandili'ni tebrik etti. Zorluoğlu, Peygamber Efendimizin dünyaya teşrifinin sene-i devriyesini idrak etmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, onun güzel ahlakıyla donanmanın önemine vurgu yaptı ve bu mübarek gecenin birliğe, beraberliğe ve hayırlara vesile olmasını diledi.

 • 25.09.2023 25 Eyl 13:49 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İtfaiye Teşkilatıyla Bir Araya Geldi

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İtfaiye Teşkilatıyla Bir Araya Geldi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İtfaiye Teşkilatının 309. kuruluş yıl dönümü ve İtfaiye Haftası dolayısıyla İtfaiye Daire Başkanlığı personeli ile bir araya geldi. Başkan Zorluoğlu, itfaiyecilerin deprem bölgesinde gösterdiği çabayı takdirle karşıladığını belirterek, Trabzon'da itfaiye faaliyetlerini geliştirmek için çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

 • 24.09.2023 24 Eyl 11:46 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Van Kadın Kolları Başkanı Havva Duran ve yönetimini misafir etti

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Van Kadın Kolları Başkanı Havva Duran ve yönetimini misafir etti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Van Kadın Kolları Başkanı Havva Duran ve yönetimini Ganita'da ağırladı. Zorluoğlu, Van'da görev yapmış olmanın verdiği bir bağ ile bu ziyaretten mutluluk duyduğunu belirtti. Duran ise Trabzon'a daha büyük hizmetler sunacağına inandıklarını ifade etti ve Zorluoğlu'na çeşitli hediyeler takdim etti.

 • 19.09.2023 19 Eyl 15:49 Trabzon'daki turistik mekanları 206 bin 855 turist ziyaret etti

  Trabzon'daki turistik mekanları 206 bin 855 turist ziyaret etti Trabzon Büyükşehir Belediyesi sorumluluğundaki Kızlar Manastırı, Çal Mağarası ve Trabzon Şehir Müzesi, yılın 8 ayında toplamda 206 bin 855 yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, turistik mekanların ilgi görmesinden memnuniyet duyduklarını belirtti. Çal Mağarası'nın doğal güzellikleriyle büyüleyici bir deneyim sunduğunu vurgulayan Zorluoğlu, Kızlar Manastırı'nın ise kültür ve sanat merkezi olarak turizme katkı sağladığını ifade etti.

 • 18.09.2023 18 Eyl 12:25 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan 19 Eylül Gaziler Günü mesajı

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan 19 Eylül Gaziler Günü mesajı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 14.09.2023 14 Eyl 18:13 Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi toplantıları devam etti

  Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi toplantıları devam etti Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

 • 13.09.2023 13 Eyl 14:39 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Yomra ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Yomra ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Yomra ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Zorluoğlu, yapılan çalışmaları yerinde gözlemledi ve halkın talep ve sorunlarını dinledi. Ayrıca, Yomra ilçesinde gerçekleştirilen yatırımlar hakkında bilgi verdi ve projelerin devam edeceğini belirtti.

 • 12.09.2023 12 Eyl 14:45 Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kahramanmaraş Caddesi'nde Cephe Sağlıklaştırma Çalışmalarına Başlıyor

  Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kahramanmaraş Caddesi'nde Cephe Sağlıklaştırma Çalışmalarına Başlıyor Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzon'un Kahramanmaraş Caddesi'nde cephe sağlıklaştırma çalışmalarını 15 Eylül'de başlatacağını duyurdu. Proje kapsamında 55 binanın cephesi temizlenecek ve yenilenecek. Turizm sezonunu etkilememek için çalışmalar hızlı bir şekilde tamamlanacak.

 • 08.09.2023 08 Eyl 16:53 Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret Etti

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret Etti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile görüştü. Ziyarette yapılan ve planlanan projeler hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

 • 08.09.2023 08 Eyl 13:49 Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Trabzon Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Etti

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Trabzon Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Etti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Trabzon Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile görüştü. Ziyarette yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

 • 07.09.2023 07 Eyl 14:12 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zabıta Teşkilatı ile Bir Araya Geldi

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zabıta Teşkilatı ile Bir Araya Geldi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Zabıta Teşkilatı'nın 197. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Zabıta Dairesi Başkanlığı personeliyle bir araya geldi. Kabulde, yürütülen çalışmalar değerlendirildi.

 • 30.08.2023 30 Ağu 19:41 BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Trabzon Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Etti

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Trabzon Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Etti Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Trabzon Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile görüştü. Ziyarette, Trabzon'un projeleri ve turizm potansiyeli hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

 • 29.08.2023 29 Ağu 16:25 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101'inci yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 28.08.2023 28 Ağu 16:23 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İpekyolu Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İpekyolu Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İpekyolu Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek talep ve sorunlarını dinledi. Başkan Zorluoğlu ayrıca Değirmendere'de yapımı tamamlanan kavşak çalışmasını Karayolları Bölge Müdürü Mehmet Aşık ile birlikte yerinde inceledi.

 • 26.08.2023 26 Ağu 18:08 AK Parti Trabzon Milletvekilleri ve Belediye Başkanı Yatırımları İnceledi

  AK Parti Trabzon Milletvekilleri ve Belediye Başkanı Yatırımları İnceledi AK Parti Trabzon milletvekilleri Mustafa Şen ve Vehbi Koç ile Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon'daki çeşitli yatırımları inceledi. Milletvekilleri ve belediye başkanı, yeni otobüs terminali, Planetaryum Uzay Merkezi, Yeni Kadınlar Hali ve Meydan Katlı Otoparkı gibi projeleri değerlendirdi.

 • 24.08.2023 24 Ağu 12:37 Trabzon Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi'nde Yürütülen Çalışmalar İncelendi

  Trabzon Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi'nde Yürütülen Çalışmalar İncelendi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığını ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Zorluoğlu, yapılan sosyal yardım faaliyetlerinden memnuniyetini dile getirdi. Çalışmalar arasında gıda yardımı, su indirimi, sıcak yemek dağıtımı, ev temizlik hizmeti, eşya ve yakacak yardımı, kırtasiye yardımı gibi birçok destek bulunuyor. Ayrıca engelli araç tamir atölyesi, engelli salıncakları, psikolojik danışmanlık merkezi gibi hizmetler de sunulmaktadır.

 • 16.08.2023 16 Ağu 10:17 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Akçaabat ilçesinde projeleri inceledi

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Akçaabat ilçesinde projeleri inceledi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Akçaabat ilçesine giderek projeleri yerinde inceledi, sıkıntıları dinledi. Başkan Zorluoğlu, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek talepleri dinlemeye devam ediyor. Akçaabat ilçesinde sebze meyve hali konusunda çalışmalar yapılması gerektiğini belirten Zorluoğlu, Akçaabat Belediyesi'nin yaptığı çalışmalara destek verdiklerini ifade etti. Ayrıca, Akçaabat sahil düzenlemesi ve otopark çalışmalarını da yerinde inceleyen Başkan Zorluoğlu, ilçenin sorunlarını masaya yatırarak çözüm bulmaya çalıştıklarını söyledi.

 • 15.08.2023 15 Ağu 12:43 Trabzon'un Fethi Kutlandı

  Trabzon'un Fethi Kutlandı Trabzon'un fethinin 562'nci yıl dönümü törenle kutlandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Fatih Parkı'ndaki Fatih Sultan Mehmet Anıtı'na çelenk sunarak törene başladı. Kutlamalar, Atatürk Alanı'nda saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam etti. Zorluoğlu, törende ecdadın Trabzon'u büyük emeklerle fethettiğini vurgulayarak, şehrin güzelliklerine dikkat çekti. Öğrencilerin şiir okuduğu törende, yarışmalarda dereceye girenlere ödüller verildi. Tören, Kanuni Mehteran Takımı'nın konseriyle sona erdi.

 • 28.07.2023 28 Tem 12:15 Trabzon'da Yeni Otobüs Terminali Ağustos Sonunda Hizmete Açılacak

  Trabzon'da Yeni Otobüs Terminali Ağustos Sonunda Hizmete Açılacak Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 250 milyon liraya inşa edilen yeni otobüs terminalinin ağustosun sonunda faaliyete geçeceğini açıkladı. Zorluoğlu, modern ve konforlu bir hizmet sunacak olan terminalin aynı zamanda simge bir yapı olduğunu belirtti. Projenin kentsel dönüşüme öncülük ettiğini vurgulayan Zorluoğlu, terminalin bölgedeki diğer şehirler için de faydalı bir yatırım olduğunu söyledi. Terminalin ağustosun sonunda hizmete açılması planlanıyor ve ilerleyen zamanda tren garına dönüştürülebileceği ifade ediliyor.

 • 20.07.2023 20 Tem 19:47 Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Temmuz Ayı Encümen Toplantısı Artvin'de Yapıldı

  Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Temmuz Ayı Encümen Toplantısı Artvin'de Yapıldı Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Başkanı ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun başkanlığında Artvin'de gerçekleştirilen temmuz ayı encümen toplantısında belediyeler arası iş birliği konuları görüşüldü. Toplantı sonrasında Zorluoğlu, belediyeler arasında işbirliğini ve yardımlaşmayı amaçladıklarını belirtti. Ayrıca, belediye personelinin hizmet içi eğitimlerinin sıklaştırılması kararı alındı ve belediye çalışanlarına üniversitelerle yapılan anlaşmalar sayesinde yüksek lisans yapma imkanı sağlandığı ifade edildi. Toplantı vesilesiyle Artvin'in güzelliklerini gören Zorluoğlu, Artvin'in etkileyici coğrafyasına dikkat çekti. Toplantıya çeşitli belediye başkanları ve birlik yetkilileri katıldı.

 • 13.07.2023 13 Tem 02:07 Felçli Eşini Taşıyan Kadının Yol İsteği Yerine Getirildi

  Felçli Eşini Taşıyan Kadının Yol İsteği Yerine Getirildi Trabzon'un yol olmadığı için felçli eşini sırtında taşımak zorunda kalan Sevim Altop'un talebi, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu tarafından yerine getirildi. Ekiplerin çalışmasıyla patika yol genişletilerek araç yoluna dönüştürüldü. Sevim Altop, uzun yıllardır yaşadıkları sıkıntıları anlatarak, devletin desteği sayesinde artık arabayla seyahat edebildiklerini belirtti.

 • 12.07.2023 12 Tem 16:12 Trabzon'da Felçli Eşini Taşıyan Kadının Yol İsteği Yerine Getirildi

  Trabzon'da Felçli Eşini Taşıyan Kadının Yol İsteği Yerine Getirildi Trabzon'da yaşayan Sevim Altop'un felçli eşini 400 metre sırtında taşıdığı patika yol isteği, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu tarafından yerine getirildi. Zorluoğlu'nun talimatıyla ekipler çalışmaya başlayarak yolu araç yoluna çevirdi. Altop, 35 yıldır sıkıntı çektiklerini belirterek devletten memnuniyetini dile getirdi.

 • 11.07.2023 11 Tem 16:04 Trabzon'da Yeni Otogar İncelemeleri Tamamlandı

  Trabzon'da Yeni Otogar İncelemeleri Tamamlandı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, yeni otogar alanında incelemelerde bulundu. Otogardaki çalışmaların tamamlandığı ve alanda son rötuşların yapıldığı belirtilirken, Zorluoğlu yeni otogarın şehirde heyecan yarattığını ve 2023'ü açılış senesi ilan ettiklerini ifade etti. Otogarın geniş bir rekreasyon alanıyla tasarlandığı ve belediyenin iştiraklerinin 3. katta toplanacağı bilgisi de paylaşıldı. Yeni otogarın bir ay içerisinde hizmete açılması planlanıyor.

 • 27.06.2023 27 Haz 12:12 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Zorluoğlu mesajında, birlik, beraberlik, kardeşlik, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyeye ulaştığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu bir Kurban Bayramı'nı daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu ve huzuru içerisinde olduğunu belirtti. Zorluoğlu, Kurban Bayramı'nın rahmet ve bereketinin sıkıntılarımızdan kurtulmaya vesile olmasını temenni ederek, Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşların taleplerini yerine getirmek ve oluşabilecek aksaklıkları önlemek adına tüm alanlarda tedbirler aldıklarını vurguladı.

 • 24.06.2023 24 Haz 17:51 Trabzon'da Türk Somonu Festivali düzenlendi

  Trabzon'da Türk Somonu Festivali düzenlendi Trabzon'da, "Türk Somonu Festivali" düzenlendi. Ünlü şeflerin katıldığı festivalde, somondan yapılan çeşitli yemekler tanıtıldı. Vali İsmail Ustaoğlu, festivalin Trabzon'un gastronomi turizminde hedefe ulaşma noktasında önemli bir adım olduğunu belirtti. Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ise Türk somonunun değerinin her geçen gün arttığına dikkat çekti. Festivalin, Türk somonunu daha geniş kitlelere tanıtacağına işaret eden Zorluoğlu, önümüzdeki yıllarda festivalin uluslararası boyut kazanması için çalışacaklarını söyledi.

 • 22.06.2023 22 Haz 14:19 Trabzon'da Afetlere Karşı Dirençlilik Zirvesi düzenlendi

  Trabzon'da Afetlere Karşı Dirençlilik Zirvesi düzenlendi Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve UCLG-MEWA işbirliğiyle düzenlenen Afetlere Karşı Dirençlilik Zirvesi'nde kent dirençliliği konusu ele alındı. Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, kentleşmenin sorunlarına dikkat çekerek, dirençli kent kavramının önemine vurgu yaptı. UCLG-MEWA Genel Sekreteri Mehmet Duman ise Kahramanmaraş depremlerinin dirençlilik kavramının önemini bir kez daha hatırlattığını belirtti. Zirveye, Türkiye ve diğer ülkelerden birçok ilgilinin katıldığı bildirildi.

 • 12.06.2023 12 Haz 14:03 Trabzon Sürdürülebilir Kentsel Ulaşım Planı imzalandı

  Trabzon Sürdürülebilir Kentsel Ulaşım Planı imzalandı Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Trabzon Sürdürülebilir Kentsel Ulaşım Planı'nın (SKUP) toplantısı ve imza töreni gerçekleştirildi. SKUP, yaklaşık 5,9 milyon avroluk bir büyük proje olup, Trabzon'un ulaşım alanında sorunları bulunan bir şehir olduğu için hazırlandı. Projenin hedefleri arasında şehrin ulaşım sorunlarını çözmek ve kentsel hareketliliği planlı ve programlı bir şekilde ileriye taşımak yer alıyor.

 • 10.06.2023 10 Haz 13:22 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları ve antrenörleri ile görüştü

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları ve antrenörleri ile görüştü Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Büyükşehir Belediyespor Kulübünün sporcuları ve antrenörleri ile görüştü. Zorluoğlu, sporcuları ve antrenörleri çeşitli müsabakalarda elde ettikleri başarılar dolayısıyla kutladı ve Trabzon'da sporun gelişmesi için özel gayret gösterdiklerinin altını çizdi. Ayrıca, Türkiye'deki Sporcu Performans Ölçüm ve Yetenek Merkezi'nin ikincisinin Trabzon'da açıldığını belirterek, spor projelerini hayata geçirmeye devam edeceklerini vurguladı.

 • 25.05.2023 25 May 11:04 Başkan Zorluoğlu Şalpazarı'nı arşınladı, Cumhurbaşkanı Erdoğan için destek istedi

  Başkan Zorluoğlu Şalpazarı'nı arşınladı, Cumhurbaşkanı Erdoğan için destek istedi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, gerçekleştirdiği ilçe ziyaretleriyle halkın talep ve sorunlarını yerinde dinlemeye devam ediyor.

 • 05.05.2023 05 May 21:46 Trabzon'daki kazada yaşamını yitirenlerin cenazesinde belediye başkanına tepki: Bu insanların katili sensin, defol buradan

  Trabzon'daki kazada yaşamını yitirenlerin cenazesinde belediye başkanına tepki: Bu insanların katili sensin, defol buradan Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ne ait midibüsün Akçaabat ilçesinde karıştığı kazada hayatını kaybedenler bugün son yolculuklarına uğurlandı. Kazada yakınlarını kaybedenler, cenaze törenine katılan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'na tepki gösterdi. Öfkeli grup, "Bu insanların katili sensin sen. Buraya ne amaçla geldin? Hiç utanman yok mu senin. Çabuk burayı terk et. Defol buradan başkan." diyerek Zorluoğlu'nun cenazeden ayrılmasını istedi.

 • 05.05.2023 05 May 19:53 Trabzon'da Midibüs Kazası Sonrası Cenaze Töreni

  Trabzon'da Midibüs Kazası Sonrası Cenaze Töreni Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ne ait midibüsün kaza sonucu hayatını kaybedenlerin cenaze töreni düzenlendi.

 • 30.04.2023 30 Nis 16:20 Başkan Zorluoğlu'ndan "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü" mesajı

  Başkan Zorluoğlu'ndan '1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü' mesajı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 25.04.2023 25 Nis 10:57 Tarım ve Orman Bakanı Kirişci Trabzon Valiliğini Ziyaret Etti

  Tarım ve Orman Bakanı Kirişci Trabzon Valiliğini Ziyaret Etti Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Trabzon Valiliğine ziyarette bulundu. Toplantıda sektör buluşması ve hizmete alınacak 2 tesis konuşuldu.

 • 20.04.2023 20 Nis 14:56 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı Başkan Zorluoğlu, Ramazan Bayramı'nın sevgi, saygı, yardımlaşma ve hoşgörü bağlarının güçlendiği özel günler olduğunu belirterek, dargınlıklara son verilmesi ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım edilmesi gerektiğini söyledi. Ayrıca, Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak bayram süresince vatandaşların taleplerini yerine getirmek için tedbirler aldıklarını ve personellerine teşekkür ettiğini ifade etti.

 • 20.04.2023 20 Nis 11:54 Bakan Karaismailoğlu Büyükşehir'in projelerini yerinde inceledi

  Bakan Karaismailoğlu Büyükşehir'in projelerini yerinde inceledi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun vizyon projeleri arasında yer alan ve yapımında sona gelinen "Ganita-Faroz" ve "Yeni Otogar" inşaat alanlarında incelemelerde bulundu.

 • 11.04.2023 11 Nis 14:54 Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Adanur son yolculuğuna uğurlandı

  Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Adanur son yolculuğuna uğurlandı Trabzon'da vefat eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur'un cenazesi toprağa verildi.

 • 11.04.2023 11 Nis 14:31 Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur son yolculuğuna uğurlandı

  Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur son yolculuğuna uğurlandı Yakalandığı ALS hastalığı sonrasında hayatını kaybeden Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur bugün son yolculuğuna uğurlandı.

 • 08.04.2023 08 Nis 12:28 Başkan Zorluoğlu, Sürmene'deki Kuzey Sahili Plajında incelemelerde bulundu

  Başkan Zorluoğlu, Sürmene'deki Kuzey Sahili Plajında incelemelerde bulundu Trabzon Büyük Şehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Sürmene ilçesindeki Orta Mahalle Kuzey Sahili Plajı düzenleme alanında incelemelerde bulundu.

 • 06.04.2023 06 Nis 00:58 Depremzede Buğlem'e akülü araç süprizi

  Depremzede Buğlem'e akülü araç süprizi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Kahramanmaraş'taki depremde annesini, babasını, iki kardeşini kaybeden ve kendisinin de bir bacağı ampute edilen Kahramanmaraşlı Buğlem'e akülü araç sürprizi yaptı.

 • 05.04.2023 05 Nis 16:05 Depremde bacağını kaybeden çocuğa akülü araç hediye edildi

  Depremde bacağını kaybeden çocuğa akülü araç hediye edildi Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen depremde bacağı ampute edilen Buğlem Kalay'a, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu tarafından akülü araç verildi.

 • 02.04.2023 02 Nis 16:41 Depremde bacağını kaybeden çocuğun akülü araç talebi yerine getirildi

  Depremde bacağını kaybeden çocuğun akülü araç talebi yerine getirildi Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen depremde sol bacağı ampute edilen Melike Esma Şavkılı'nın akülü araç talebi, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu tarafından yerine getirildi.

 • 24.03.2023 24 Mar 11:15 İlk iftarlarında depremzedeleri yalnız bırakmadılar

  İlk iftarlarında depremzedeleri yalnız bırakmadılar Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim ilk iftarlarını Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde depremzedelerle birlikte açtılar.

 • 22.03.2023 22 Mar 18:07 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'ndan ramazan mesajı

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'ndan ramazan mesajı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, ramazan dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 20.03.2023 20 Mar 10:23 BAŞKAN ZORLUOĞLU: ARTIK BU DEPREMLER BİR MİLATTIR

  BAŞKAN ZORLUOĞLU: ARTIK BU DEPREMLER BİR MİLATTIR TRABZON'da olası afet durumunda can kaybının en aza indirilmesi hususunda atılması gereken adımları atacaklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, "Artık bu depremler bir milattır.

 • 20.03.2023 20 Mar 10:23 BAŞKAN ZORLUOĞLU: ARTIK BU DEPREMLER BİR MİLATTIR

  BAŞKAN ZORLUOĞLU: ARTIK BU DEPREMLER BİR MİLATTIR TRABZON'da olası afet durumunda can kaybının en aza indirilmesi hususunda atılması gereken adımları atacaklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, "Artık bu depremler bir milattır.

Advertisement