Destici, Muhsin Yazıcıoğlu'nun mezarını ziyaret etti - Son Dakika

Destici, Muhsin Yazıcıoğlu'nun mezarını ziyaret etti

23.05.2020 15:25
Destici, Muhsin Yazıcıoğlu'nun mezarını ziyaret etti, System.String[]

BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, partinin kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrini ziyaret ederek dua etti.

BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, partinin kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrini ziyaret ederek dua etti.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Ramazan Bayramı arifesinde partinin kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrini ziyaret etti. Destici, mezara karanfil bırakıp, Kuran-ı Kerim okudu. Kabir ziyareti sonrası gazetecilere açıklama yapan Destici, Yazıcıoğlu'nu rahmetle, minnetle ve şükranla andıklarını belirterek, bırakılan mirasa partileri ve Alperen Ocakları olarak sahip çıkmaya devam ettiklerini kaydetti.Destici, seçim kanunu ve siyasi partiler yasasının değiştirilmesi noktasında BBP olarak kuruldukları günden beri çok açık ve net bir görüş sergilediklerini söyledi. Türkiye'de temsil demokrasinin tam işlemesi anlamında seçim barajının mutlaka kaldırılması ve barajın sıfırlanması gerektiğini kaydeden Destici, "Siyasi partilerimize yapılan hazine yardımı var. Her yıl partilere düzenli verilen hazine yardımı, diğeri de seçim yardımıdır. Ama bakıyoruz ki, burada da bir adaletsizlik var. Seçim yardımını da sadece hazine yardımı alan partiler alıyor. Dolayısıyla burada da bir yasal düzenlemeye ihtiyaç var" dedi.


Destici, Muhsin Yazıcıoğlu'nun mezarını ziyaret etti
Destici, Muhsin Yazıcıoğlu'nun mezarını ziyaret etti
Destici, Muhsin Yazıcıoğlu'nun mezarını ziyaret etti
Destici, Muhsin Yazıcıoğlu'nun mezarını ziyaret etti

- Kaynak: DHA

Son Dakika Politika Destici, Muhsin Yazıcıoğlu'nun mezarını ziyaret etti - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Hafta içi uygulanacak ilk sokağa çıkma kısıtlaması başladı! İşte ihtiyacınız olan tüm bilgiler Ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu, yeni dizi projesiyle ekrana dönüyor Türkiye 50 milyon Çin, 25 milyon Alman aşısı alacak Şov yapayım derken hayatının hatasını yaptı! Köprüden nehre atlayan YouTuber kafatasını kırdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir Maradona'nın ölümüyle ilgili kan donduran itiraf! Acı gerçek ortaya çıktı "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Görüntüler büyük tartışma yaratacak! Bir markaya ait şekerleme ürünlerini evde çıplak elle doldurdu