SON DAKİKA MUSTAFA DESTİCİ HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Destici Haberleri

 • 18 Kasım 2018 23:47 Destici'den ABD'ye PKK Eleştirisi Destici'den ABD'ye PKK Eleştirisi BBP Genel Başkanı Mustafa Destici "ABD, bir taraftan PKK'yı terör örgütü ilan edip sözde 3 yöneticisinin başına 12 milyon dolar ödül koyarken öbür taraftan aynı PKK'nın uzantısı olan PYD ve YPG ile işbirliğine devam ediyor.
 • 18 Kasım 2018 23:30 Destici: Destici: "Bu Büyük Bir Aldatmaca ve Kandırmacadır" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "ABD, bir taraftan PKK'yı terör örgütü ilan edip sözde 3 yöneticisinin başına 12 milyon dolar ödül koyarken öbür taraftan aynı PKK'nın uzantısı olan PYD ve YPG ile işbirliğine devam ediyor.
 • 18 Kasım 2018 23:08 Bu Büyük Bir Aldatmaca ve Kandırmacadır" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "ABD, bir taraftan PKK'yı terör örgütü ilan edip sözde 3 yöneticisinin başına 12 milyon dolar ödül koyarken öbür taraftan aynı PKK'nın uzantısı olan PYD ve YPG ile işbirliğine devam ediyor.
 • 18 Kasım 2018 21:34 Destici: Seçimlerde Kendi Adayımızla, Kendi Amblemimizle Yer Alacağız BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bu seçimlerde, bütün seçim çevrelerinde kendi adayımızla, kendi amblemimizle yer alacağız" dedi.
 • 18 Kasım 2018 20:06 Eskişehir - Destici Seçimlerde Kendi Adayımızla, Kendi Amblemimizle Yer Alacağız Eskişehir - Destici Seçimlerde Kendi Adayımızla, Kendi Amblemimizle Yer Alacağız Destici Seçimlerde kendi adayımızla, kendi amblemimizle yer alacağızBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Bu seçimlerde, bütün seçim çevrelerinde kendi adayımızla, kendi amblemimizle yer alacağız dedi.
 • 18 Kasım 2018 18:31 Destici: Destici: "O Bölgede PKK'nın Siyasi Partisinin Dışında Kim Öndeyse Onu Destekleyeceğiz" - Eskişehir Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Eskişehir Taşbaşı Kültür Merkezinde düzenlenen partisinin il teşkilatının kongresinde konuştu.
 • 18 Kasım 2018 17:58 Büyük Birlik Partisi, İttifak Kararını Verdi Büyük Birlik Partisi, İttifak Kararını Verdi Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bu seçimlerde, bütün seçim çevrelerinde kendi adayımızla, kendi amblemimizle yer alacağız" dedi.
 • 18 Kasım 2018 17:30 BBP'den 'İttifak' Açıklaması BBP'den 'İttifak' Açıklaması BBP'den 'ittifak' açıklaması -Büyük Birlik Partisi seçimlere kendi isimleriyle katılacak Olası bir ittifaka yeşil ışıkBBP Eskişehir 8'inci Olağan İl Kongresi, Taşbaşı Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.
 • 18 Kasım 2018 17:15 BBP'den 'İttifak' Açıklaması BBP'den 'İttifak' Açıklaması Büyük Birlik Partisi (BBP) Eskişehir 8’inci Olağan İl Kongresine katılan Genel Başkan Mustafa Destici, yerel seçimlere kendi isim ve amblemleri ile katılacaklarını dile getirdi.
 • 14 Kasım 2018 14:59 Destici: Destici: "Bir Güç Savaşının Altında İnsanlık Can Çekişiyor" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Değerlerimizi ve inançlarımızı kim karşı karşı getirmeye kalkıyorsa, hepsine karşı ortak duruş sergilemeliyiz.
 • 10 Kasım 2018 19:31 Destici: Destici: "(Türkçe Ezan Tartışmaları) Milletimize Havale Ediyoruz" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türkçe ezan tartışmalarını başlatanları da bir kere daha kınıyor ve milletimize havale ediyoruz.
 • 10 Kasım 2018 17:42 Milletimize Havale Ediyoruz" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türkçe ezan tartışmalarını başlatanları da bir kere daha kınıyor ve milletimize havale ediyoruz.
 • 10 Kasım 2018 12:28 BBP Lideri Destici'den 10 Kasım Mesajı BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 80'inci yıldönümüne ilişkin mesaj yayımladı.
 • 07 Kasım 2018 14:07 Destici ABD'nin İran'a Uyguladığı Yaptırımlar Zorbalıktır Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, ABD'nin İran'a uyguladığı yaptırım kararına ilişkin, "Yakın zamanda ülkemize yaptırımlar uygulayan, onlarca yıl teröre en büyük desteği veren ABD'nin, İran'a karşı uyguladığı bu yaptırımlar, tabiri caizse zorbalıktır.
 • 07 Kasım 2018 13:46 Dünyanın Kaderi Bir Ülkenin Çıkarlarına Bırakılamaz" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Yakın zamanda ülkemize yaptırımlar uygulayan, onlarca yıl teröre en büyük desteği veren ABD'nin, İran'a karşı uyguladığı bu yaptırımlar, tabiri caizse zorbalıktır.
 • 07 Kasım 2018 13:22 Destici: Destici: "Abd'ye Karşı Herkesin Sesini Yükseltmesinin Zamanı Geldi de Geçiyor Bile" -BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin konuşması ANKARA - BBP Genel Başkanı Mustafa Destici haftalık olağan basın toplantısı düzenledi.
 • 07 Kasım 2018 13:11 Destici: Destici: "Pkk Neyse Ypg de Pyd de Odur " - BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin konuşması ANKARA - BBP Genel Başkanı Mustafa Destici haftalık olağan basın toplantısı düzenledi.
 • 31 Ekim 2018 16:43 Destici: Özel Güvenlik Görevlilerine Şehitlik ve Gazilik Verilsin BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, özel güvenlik görevlilerinin özlük haklarının iyileştirici düzeye getirilmesi gerektiğini belirterek, "Özel güvenlik görevlilerinin özlük haklarının iyileştirilmesi adına özel güvenlik görevlilerine şehitlik ve gazilik hakkı verilmesi, fiili hizmet süresi zammı...
 • 31 Ekim 2018 15:06 Destici: Özel Güvenlik Görevlilerine Şehitlik ve Gazilik Hakkı Verilmesi İçin Teklif Sunacağız BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, özel güvenlik görevlilerinin özlük haklarının iyileştirici düzeye getirilmesi gerektiğini belirterek, "Özel güvenlik görevlilerinin özlük haklarının iyileştirilmesi adına, özel güvenlik görevlilerine şehitlik ve gazilik hakkı verilmesi, fiili hizmet süresi...
 • 31 Ekim 2018 15:06 Destici: Özel Güvenlik Görevlilerine Şehitlik ve Gazilik Verilsin Destici: Özel Güvenlik Görevlilerine Şehitlik ve Gazilik Verilsin BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, özel güvenlik görevlilerinin özlük haklarının iyileştirici düzeye getirilmesi gerektiğini belirterek, "Özel güvenlik görevlilerinin özlük haklarının iyileştirilmesi adına özel güvenlik görevlilerine şehitlik ve gazilik hakkı verilmesi, fiili hizmet süresi zammı...
 • 31 Ekim 2018 13:24 Destici'den Özel Güvenlik Görevlileri İçin Kanun Teklifi BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, "Özel güvenlik görevlilerine şehitlik ve gazilik hakkı verilmesi, fiili hizmet süresi zammı ve taltif gibi hakların yer aldığı 6 maddelik teklifi bugün TBMM Başkanlığına sunacağız." dedi.
 • 29 Ekim 2018 11:12 Destici'den "Cumhuriyet Bayramı" Mesajı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Büyük Türk milleti, dün olduğu gibi bugün de satır satır tarih yazmaktadır.
 • 29 Ekim 2018 10:36 BBP Lideri Destici'den Cumhuriyet Bayramı Mesajı BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.
 • 28 Ekim 2018 14:49 Destici: Destici: "Türkiye Artık Eski Türkiye Değildir" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin Kahramanmaraş Adliyesi'nde görülen duruşmadaki gerginliğe ilişkin, "Orada yaşananların bir kısmının tamamen bir provokasyon ve önceden tezgahlanmış, planlanmış bir provokasyon olduğunu,...
 • 28 Ekim 2018 13:32 İçimize Girmiş Olan Virüsleri Söküp Atacağız" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin Kahramanmaraş Adliyesi'nde görülen duruşmadaki gerginliğe ilişkin, "Orada yaşananların bir kısmının tamamen bir provokasyon ve önceden tezgahlanmış, planlanmış bir provokasyon olduğunu,...
 • 26 Ekim 2018 20:33 Mustafa Destici: Bize Yumruk Atacak Adam, Alnının Ortasına Mermiyi Yer Mustafa Destici: Bize Yumruk Atacak Adam, Alnının Ortasına Mermiyi Yer BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili duruşmada yumruk yediği iddialarını yalanladı. Destici, "Yok mahkemeden kovulmuşuz, yok yumruk yemişiz. Bize yumruk atacak adam alnının ortasına mermiyi yer." dedi.
 • 26 Ekim 2018 20:03 BBP Genel Başkanı Destici, Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan'ı Kabul Etti BBP Genel Başkanı Destici, Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan'ı Kabul Etti Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonu'nun açıklandığı toplantıya bir eğitimci olarak katıldığını belirterek, "Güzel öneriler ve projeler var. Hedeflerin başarıya ulaşması için parti olarak atılan adımlara destek vereceğiz.
 • 26 Ekim 2018 18:36 Destici: Bize Yumruk Atacak Adam Alnının Ortasına Mermiyi Yer Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Kurucu Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili Kahramanmaraş'taki duruşmada yumruk yediği iddiasına sert yanıt verdi.
 • 26 Ekim 2018 18:35 Destici: Destici: "Yazıcıoğlu Davası Kasten İstismar Edilmektedir" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonu'nun açıklandığı toplantıya bir eğitimci olarak katıldığını belirterek, "Güzel öneriler ve projeler var. Hedeflerin başarıya ulaşması için parti olarak atılan adımlara destek vereceğiz.
 • 26 Ekim 2018 18:32 Destici: Bize Yumruk Atacak Adam Alnının Ortasına Mermiyi Yer BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Kurucu Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili Kahramanmaraş'taki duruşmada yumruk yediği iddiasına sert yanıt verdi.
 • 26 Ekim 2018 17:22 BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonu'nun açıklandığı toplantıya bir eğitimci olarak katıldığını belirterek, "Güzel öneriler ve projeler var. Hedeflerin başarıya ulaşması için parti olarak atılan adımlara destek vereceğiz.
 • 26 Ekim 2018 11:49 Muhsin Yazıcıoğlu Davasındaki Gerginlikte Yaşananlar Muhsin Yazıcıoğlu Davasındaki Gerginlikte Yaşananlar Duruşma öncesi gerginlikte fenalaşan Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin mahkemeden çıkmasını istedi
 • 26 Ekim 2018 10:19 Muhsin Yazıcıoğlu'nun Eşi, BBP Lideri Destici'nin Üzerine Yürüdü Muhsin Yazıcıoğlu'nun Eşi, BBP Lideri Destici'nin Üzerine Yürüdü Muhsin Yazıcıoğlu davasında Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu, BBP Lideri Mustafa Destici'nin üzerine yürüyerek "Buradan kalkın" dedi. Yazıcıoğlu'nun ağabeyi Yusuf Yazıcıoğlu ise "Ahlaksız herif, sen buraya ne yüzle geliyorsun" diye bağırdı.
 • 25 Ekim 2018 20:50 Muhsin Yazıcıoğlu Davasında Gerginlik Muhsin Yazıcıoğlu Davasında Gerginlik Muhsin Yazıcıoğlu davasında gerginlik BBP Genel Başkanı Mustafa Destici gelmeden Yazıcıoğlu'nun eşi ve oğlu duruşma salonuna alınmayınca kısa süreli gerginlik yaşandı Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu: "Adalet istiyoruz" Destici: "Biz devletimizle birlikte bu iş çözülene kadar...
 • 24 Ekim 2018 14:23 Destici: Cumhur İttifakı'na Sadığız ve Cumhur İttifakı'nın Yanındayız Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhur İttifakı'na, siyasi partilerin değil, milletin karar verdiğini belirterek, "Biz Büyük Birlik Partisi olarak, Cumhur İttifakı'na sadığız ve Cumhur İttifakı'nın yanındayız" dedi.
 • 19 Ekim 2018 18:15 12. Kastamonu Tanıtım Günleri Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Ben Ankara milletvekiliyim ama Türkiye milletvekiliyim. Bir milletvekilimiz olduğu için dolayısıyla da Kastamonu'nun da 4. milletvekiliyim. Benim kapım da gönlüm de Kastamonulu kardeşlerime sonuna kadar açıktır.
 • 17 Ekim 2018 14:16 BBP'nin İdam Cezası Önerisi BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, bazı suçlarla ilgili idam cezasının geri getirilmesi yönünde hazırladıkları Anayasa değişikliği teklif taslağına ilişkin, bir partinin kendilerine dönüş yaptığını söyledi.
 • 11 Ekim 2018 14:11 Tgf'den Destici'ye Ziyaret Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Yerel basının yaşadığı zorlukların ortadan kaldırılması için gerekli önlemlerin ve tedbirlerin alınması lazım." dedi.
 • 10 Ekim 2018 17:16 Destici: İdam Teklifine Siyasi Partilerden Gerekli Desteği Görmüş Değiliz Destici: İdam Teklifine Siyasi Partilerden Gerekli Desteği Görmüş Değiliz BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, idam cezasının geri getirilmesi ile ilgili Meclis'e sundukları yasa teklifine ilişkin, "Bu konuda Meclis'te temsil edilen siyasi partilerden henüz gerekli desteği görmüş değiliz. Bu da vicdanları oldukça rahatsız etmektedir" dedi.
 • 10 Ekim 2018 13:51 İdam Konusunun Gündem Dışı Kalmasına İzin Vermeyeceğiz" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, idam konusunun gündemden düşmesine izin vermeyeceklerini belirterek, "Bu ülke 40 yıldır terör belasıyla savaşıyor.
 • 09 Ekim 2018 15:21 Destici: Suudi Arabistan Trump'dan Aldığı Güç ve Cesaretle Saldırgan Bir Tutum Sergiliyor Destici: Suudi Arabistan Trump'dan Aldığı Güç ve Cesaretle Saldırgan Bir Tutum Sergiliyor BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Suudi Arabistan'ın ABD Devlet Başkanı Donald Trump'dan aldığı güç ve cesaretle saldırgan bir tutum sergilediğini söyledi.
 • 09 Ekim 2018 12:55 BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Suudi vatandaşı gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın ortadan kaybolmasına ilişkin, "Suudi Arabistan, Trump'tan aldığı güç ve cesaret ile saldırgan bir tavır sergiliyor.
 • 07 Ekim 2018 14:07 Destici: BBP Yerel Seçimlere Hazır Destici: BBP Yerel Seçimlere Hazır BBP Genel Başkanı Destici, "Büyük Birlik Partisi, büyükşehirler başta olmak üzere tüm il, ilçe ve beldelerde 2019 yerel seçimlerine girmek için hazır." dedi.
 • 07 Ekim 2018 13:38 BBP Yerel Seçimlere Hazır BBP Yerel Seçimlere Hazır" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Büyük Birlik Partisi, büyükşehirler başta olmak üzere tüm il, ilçe ve beldelerde 2019 yerel seçimlerine girmek için hazır." dedi.
 • 06 Ekim 2018 16:46 Destici: Ekonomik Bir Krizin Yaşandığı Su Götürmez Bir Gerçektir -8 BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, ekonomiye ilişkin, "Şu anda ekonomik bir krizin yaşandığı su götürmez bir gerçektir.
 • 06 Ekim 2018 16:44 Destici: Ekonomik Bir Krizin Yaşandığı Su Götürmez Bir Gerçektir -7 BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, ekonomiye ilişkin, "Şu anda ekonomik bir krizin yaşandığı su götürmez bir gerçektir.
 • 06 Ekim 2018 16:42 Destici: Ekonomik Bir Krizin Yaşandığı Su Götürmez Bir Gerçektir -6 BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, ekonomiye ilişkin, "Şu anda ekonomik bir krizin yaşandığı su götürmez bir gerçektir.
 • 06 Ekim 2018 16:37 Destici: Ekonomik Bir Krizin Yaşandığı Su Götürmez Bir Gerçektir -5 BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, ekonomiye ilişkin, "Şu anda ekonomik bir krizin yaşandığı su götürmez bir gerçektir.
 • 06 Ekim 2018 16:35 Destici: Ekonomik Bir Krizin Yaşandığı Su Götürmez Bir Gerçektir -4 BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, ekonomiye ilişkin, "Şu anda ekonomik bir krizin yaşandığı su götürmez bir gerçektir.
 • 06 Ekim 2018 16:33 Destici: Ekonomik Bir Krizin Yaşandığı Su Götürmez Bir Gerçektir -3 BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, ekonomiye ilişkin, "Şu anda ekonomik bir krizin yaşandığı su götürmez bir gerçektir.