SON DAKİKA MUSTAFA DESTİCİ HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Destici Haberleri

 • 12 Şubat 2019 13:30 BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, İstanbul Çekmeköy'de meydana gelen helikopter kazasında şehit olan 4 askere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diledi.
 • 10 Şubat 2019 18:11 BBP Genel Başkanı Destici, Sakarya'da Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, İstanbul'un Kartal ilçesinde bina çökmesine ilişkin, "Dünyanın farklı ülkelerinde 7 şiddetindeki bir depremde dahi binalar çökmezken, İstanbul'un göbeğinde bir bina durup dururken neden çöker?
 • 09 Şubat 2019 17:45 Destici: Hiçbir İttifaka Mecburiyetimiz Yok BÜYÜK Birlik Partisi(BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bizim hiçbir ittifaka mecburiyetimiz yok. Biz 26 yıllık, tecrübeli bir siyasi partiyiz" dedi.
 • 09 Şubat 2019 17:44 Afyonkarahisar Destici: Hiçbir İttifaka Mecburiyetimiz Yok Afyonkarahisar Destici: Hiçbir İttifaka Mecburiyetimiz Yok Destici: Hiçbir ittifaka mecburiyetimiz yokBÜYÜK Birlik Partisi(BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bizim hiçbir ittifaka mecburiyetimiz yok. Biz 26 yıllık, tecrübeli bir siyasi partiyiz" dedi.
 • 09 Şubat 2019 17:16 Destici: Hiçbir İttifaka Mecburiyetimiz Yok Destici: Hiçbir İttifaka Mecburiyetimiz Yok BÜYÜK Birlik Partisi(BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bizim hiçbir ittifaka mecburiyetimiz yok. Biz 26 yıllık, tecrübeli bir siyasi partiyiz" dedi.
 • 09 Şubat 2019 17:00 Destici: İttifaka bir mecburiyetimiz yok BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "İttifaka bir mecburiyetimiz yok. Biz, sadece devletin bekası, milletin istiklali, istikbali, inançları ve duruşumuz noktasında bir hassasiyet ortaya koyduk. Bu hassasiyetin bozulmaması noktasında da sonuna kadar elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz.
 • 09 Şubat 2019 16:52 Destici, Afyon'da Afyonkarahisar'da katıldığı değerlendirme toplantısında konuşan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, hiçbir beklenti içerisinde olmadıklarını belirterek, "Bizim ittifaka bir mecburiyetimiz yok. Biz sadece devletin bekası, milletin istiklali ve istikbali noktasında hassasiyetimizi ortaya koyduk" dedi.
 • 09 Şubat 2019 16:43 İttifaka Bir Mecburiyetimiz Yok" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, ittifaka bir mecburiyetlerinin olmadığını belirterek, "Biz, sadece devletin bekası, milletin istiklali, istikbali, inançları ve duruşumuz noktasında bir hassasiyet ortaya koyduk.
 • 06 Şubat 2019 13:16 Evren Ne Kadar Şerefliyse, Nurettin Soyer'in Şerefi de O Kadardır" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Herhangi birinin siyaset adına 12 Eylül cellatlarından birini kahramanlaştırmasını, yaptıklarını meşrulaştırmasını asla kabul edemeyiz.
 • 04 Şubat 2019 17:52 BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Manisa'da BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Manisa'da Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Tunç Soyer'in İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı adaylığına ilişkin, "Bu millet ona da onu aday yapana da sorar.
 • 04 Şubat 2019 15:08 BBP Genel Başkanı Destici Turgutlu'da BBP Genel Başkanı Destici Turgutlu'da BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Manisa'nın Turgutlu ilçesinde çeşitli temas ve ziyaretlerde bulundu.
 • 03 Şubat 2019 14:50 Bbp, 170 Belediye Başkan Adayını Tanıttı Bbp, 170 Belediye Başkan Adayını Tanıttı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Belediye kaynaklarını kullanırken, kuruşu kuruşuna hesap verildiği, vatandaşlarımızın tüm harcamaları an be an takip edebildikleri bir sistem meydana getireceğiz.
 • 03 Şubat 2019 14:08 Destici: Destici: "Chp Darbecileri El Üstünde Tuttu" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Ankara'da partisinin Yerel Seçim Kampanyası ve Aday Tanıtım Toplantısına katıldı.
 • 03 Şubat 2019 13:59 Destici: Destici: "Terör Bataklıkları Kurutulacaktır" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Ankara'da partisinin Yerel Seçim Kampanyası ve Aday Tanıtım Toplantısına katıldı.
 • 03 Şubat 2019 12:42 Destici: Destici: "Türk Milleti'nin Yaşamını Kolaylaştıracak Her Türlü Düzenlemeyi Destekledik" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Ankara'da partisinin Yerel Seçim Kampanya ve Aday Tanıtım Toplantısına katıldı.
 • 28 Ocak 2019 16:05 BBP'nin 26. Kuruluş Yıl Dönümü Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türkiye Cumhuriyeti bir dünya devleti haline gelene kadar, Türk milletinin onurunu, vicdanını ve geleceğini temsil eden Büyük Birlik Partisi kadrolarına olan ihtiyaç sürecektir.
 • 27 Ocak 2019 17:20 Destici: Destici: "Hdp'nin Güçlü Olduğu Seçim Çevrelerinde Karşısında Hangi Aday Güçlü İse Onu... Destici: "HDP'nin güçlü olduğu seçim çevrelerinde karşısında hangi aday güçlü ise onu desteklemeliyiz" Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici: "BBP'nin belediyecilik anlayışıyla milletimizin tanışma vakti gelmiştir" "Tecrübemizi ve güçlü kadromuzu yerel seçimlerde...
 • 27 Ocak 2019 16:32 BBP Genel Başkanı Destici: BBP Genel Başkanı Destici: "Hdp'nin Güçlü Olduğu Seçim Çevrelerinde Karşısında Hangi Aday Güçlü İse... HDP'nin ve PKK'nın güçlü olduğu seçim çevrelerinde karşısındaki en güçlü adayın desteklenmesi gerektiğini belirten Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, BBP'nin belediyecilik anlayışıyla da milletin tanışma vaktinin geldiğini söyledi.
 • 25 Ocak 2019 17:57 Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Uysal Resmen BBP'de Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Uysal Resmen BBP'de Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Büyük Birlik Partisi Zonguldak İl Başkanı Ahmet Çolak, Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik ve bazı yöneticileri ile birlikte Ankara'ya giderek BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile görüştü.
 • 23 Ocak 2019 16:06 Destici Önce Türk Ordusu, Sonra Diplomasi Devreye Girmelidir Destici Önce Türk Ordusu, sonra diplomasi devreye girmelidirDestici Önce Türk ordusu sonra diplomasi devreye girmeliBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Suriye sahası, onlarca devletin ve terör örgütlerinin cirit attığı, gerçek bir kaos alanıdır.
 • 23 Ocak 2019 14:45 Destici: Önce Türk Ordusu, Sonra Diplomasi Devreye Girmelidir Destici: Önce Türk ordusu sonra diplomasi devreye girmeliBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Suriye sahası, onlarca devletin ve terör örgütlerinin cirit attığı, gerçek bir kaos alanıdır.
 • 23 Ocak 2019 14:18 BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: "31 Mart Bir Milattır" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, yerel seçimlere ilişkin, "31 Mart bir milattır, bir eşiktir, devletimizin bekası ve bu toprakların tüm değerlerinin korunması adına yapılacak önemli bir sınavdır.
 • 23 Ocak 2019 13:02 31 Mart Bir Milattır" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, yerel seçimlere ilişkin, "31 Mart bir milattır, bir eşiktir, devletimizin bekası ve bu toprakların tüm değerlerinin korunması adına yapılacak önemli bir sınavdır.
 • 19 Ocak 2019 15:04 Mustafa Destici'den Eskişehirspor'a Ziyaret Mustafa Destici'den Eskişehirspor'a Ziyaret Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'un göreve yeni seçilen kulüp başkanı Kaan Ay'ı ziyaret etti.
 • 16 Ocak 2019 13:13 Katliamcı Arayanlar, Aynaya Baktığında Kendisini Görecektir" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Müslüman Türk milletinin, tarihinin hiçbir döneminde hiçbir topluluğa karşı soykırım ya da katliam yapmadığını belirterek, "Katliamcı ya da soykırımcı arayanlar, aynaya baktığında kendisini görecektir.
 • 14 Ocak 2019 14:08 Destici: Harekattan Dönülmemelidir Destici: Harekattan Dönülmemelidir BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, ABD Başkanı Donald Trump'ın Türkiye ile ilgili açıklamasına tepki göstererek, "Tehditlerinin bizim indimizde bir karşılığı ve yaptırımı olmadığını artık anlamalılar.
 • 13 Ocak 2019 14:12 Destici: Destici: "Adaylarımızı Yarından İtibaren Duyurmaya Başlayacağız" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, 31 Mart'taki yerel seçimlerde partisinin belediye başkan adaylarının yarından itibaren açıklanacağını bildirdi.
 • 13 Ocak 2019 12:36 BBP Mkyk ve İl Başkanları Toplantısı BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, 31 Mart'taki yerel seçimlerde partisinin belediye başkan adaylarının yarından itibaren açıklanacağını bildirdi.
 • 10 Ocak 2019 18:02 Destici, Meclis'te Görev Yapan Gazetecilere Karanfil Dağıttı BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bir partinin il başkanını, ilçe başkanını aday olması halinde istifa ettiriyorsunuz. Bunlar istifa ederken, bir milletvekilinin, bir belediye başkanının adaylık sürecinde istifa etmemesi bence tezat.
 • 10 Ocak 2019 17:50 Destici Ağrı'da AK Parti'yi Destekleyeceğiz, Tutak'ta da Bizi Desteklesinler Destici Ağrı'da AK Parti'yi Destekleyeceğiz, Tutak'ta da Bizi Desteklesinler Destici: Ağrı'da AK Parti'yi destekleyeceğiz, Tutak'ta da bizi desteklesinlerBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bazı hassas olduğumuz bölgeler var. Örneğin, Ağrı'da biz rahatlıkla AK Parti'yi destekleyebiliriz, destekleyeceğiz.
 • 10 Ocak 2019 17:15 Çözüm İçin Köklü Bir Çalışma Yapılmalı" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bir partinin il başkanını, ilçe başkanını aday olması halinde istifa ettiriyorsunuz. Bunlar istifa ederken, bir milletvekilinin, bir belediye başkanının adaylık sürecinde istifa etmemesi bence tezat.
 • 10 Ocak 2019 16:22 Destici: Ağrı'da AK Parti'yi Destekleyeceğiz, Tutak'ta da Bizi Desteklesinler BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bazı hassas olduğumuz bölgeler var. Örneğin, Ağrı'da biz rahatlıkla AK Parti'yi destekleyebiliriz, destekleyeceğiz.
 • 10 Ocak 2019 15:19 Destici: Ağrı'da AK Parti'yi Destekleyeceğiz, Tutak'ta da Bizi Desteklesinler Destici: Ağrı'da AK Parti'yi destekleyeceğiz, Tutak'ta da bizi desteklesinlerBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bazı hassas olduğumuz bölgeler var. Örneğin, Ağrı'da biz rahatlıkla AK Parti'yi destekleyebiliriz, destekleyeceğiz.
 • 10 Ocak 2019 15:16 Destici: Ağrı'da AK Parti'yi Destekleyeceğiz, Tutak'ta da Bizi Desteklesinler Destici: Ağrı'da AK Parti'yi Destekleyeceğiz, Tutak'ta da Bizi Desteklesinler BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bazı hassas olduğumuz bölgeler var. Örneğin, Ağrı'da biz rahatlıkla AK Parti'yi destekleyebiliriz, destekleyeceğiz.
 • 10 Ocak 2019 13:26 BBP Genel Başkanı Destici: BBP Genel Başkanı Destici: "Bir Seçim İşbirliği Gerçekleşecekse Burada BBP'nin de Kendi Adıyla,... Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Biz üzerimize düşen bütün mesuliyetimizin ve sorumluluğumuzun farkında olarak üzerimize düşecek miktarın da ötesinde bir fedakarlık yaparak çalışmalarımızı sunduk.
 • 09 Ocak 2019 16:51 Destici: Bizim Mücadele Ettiğimiz Terör Örgütleridir Destici: Bizim Mücadele Ettiğimiz Terör Örgütleridir BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, ABD Başkanı Donald Trump'ın Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton'un sözlerine tepki göstererek, "Yıllardır ABD, batı, emperyalistler, siyonistler, bir Türk-Kürt savaşı çıkarmaya çalışıyorlar.
 • 02 Ocak 2019 16:14 Destici: Destici: "İstisnalarla Değil Genelle Uğraşıyoruz" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, yerel seçim çalışmalarına ilişkin, "Büyük Birlik Partisi hazırlıklarını bütün büyükşehir, il, ilçe ve beldelerde aday çıkarma üzerine yapmaktadır.
 • 02 Ocak 2019 12:56 İstisnalarla Değil Genelle Uğraşıyoruz" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, yerel seçim çalışmalarına ilişkin, "Büyük Birlik Partisi hazırlıklarını bütün büyükşehir, il, ilçe ve beldelerde aday çıkarma üzerine yapmaktadır.
 • 01 Ocak 2019 14:31 BBP Lideri Destici: Kendi Adaylarımızla Seçime Giriyoruz BBP Lideri Destici: Kendi Adaylarımızla Seçime Giriyoruz BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Biz, Büyük Birlik Partisi olarak bütün seçim çevrelerinde kendi adımız, kendi amblemimiz ve kendi adaylarımızla seçime giriyoruz.
 • 01 Ocak 2019 14:05 BBP Genel Başkanı Destici'den Seçim Açıklaması Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Büyük Birlik Partisi olarak hem yerel seçim hem genel seçim tecrübesi yüksek bir siyasi partiyiz ve bu seçimlerde de yine bütün seçim çevrelerinde kendi adaylarımızla, kendi amblemimizle yer alacağız." ifadesini kullandı.
 • 30 Aralık 2018 13:30 Kent & Başkan Dergisi'nden UİGAD'a Anlamlı Ödül Kent & Başkan Dergisi'nden UİGAD'a Anlamlı Ödül Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen törene; Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, belediye başkanları ile kurum temsilcileri katıldı
 • 30 Aralık 2018 13:22 BBP Lideri Destici'den Yeni Yıl Mesajı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, yayımladığı yeni yıl mesajında "2019 yılının;
 • 30 Aralık 2018 13:13 BBP Lideri Destici'den Yeni Yıl Mesajı BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, yayımladığı yeni yıl mesajında "2019 yılının;
 • 30 Aralık 2018 10:37 Kocaeli BBP Genel Başkanı Destici Araştırma Önergesi Çalışmalarımız Var Kocaeli BBP Genel Başkanı Destici Araştırma Önergesi Çalışmalarımız Var BBP Genel Başkanı Destici Araştırma önergesi çalışmalarımız varİZMİT(Kocaeli),(DHA) - BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindeki arkadaşlarının şahadet süreciyle ilgili hem idari, hem de meclis ayağı yönünden soruşturmaların takibinde olduklarını belirterek, Şu...
 • 29 Aralık 2018 22:39 Kent & Başkan 2018 Ödül Töreni Kent & Başkan 2018 Ödül Töreni" Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen törene, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, belediye başkanları ile kurum temsilcileri katıldı
 • 29 Aralık 2018 21:03 Bilecik'te "Kent & Başkan 2018 Ödül Töreni" Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen törene, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, belediye başkanları ile kurum temsilcileri katıldı
 • 26 Aralık 2018 14:12 Özne ABD Olduğunda İhtiyatlı Davranmamız Gerekiyor" BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, "ABD'nin bölgedeki askerini çekmesi, geç kalınmış bir adım olmuştur.
 • 23 Aralık 2018 16:36 Destici, Doğu Türkistanlı Kardeşlerimiz Fikri Soykırıma Tabi Tutuluyor-Ekiyle Yeniden Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Çin'in Uygur Türklerine yönelik zulmünün devam ettiğini belirterek, "Milyonlarca Doğu Türkistanlı kardeşlerimiz kamplara kapatılmışlar, fikri soykırıma tabi tutuluyorlar" dedi.
 • 23 Aralık 2018 16:29 Destici: Doğu Türkistanlı Kardeşlerimiz Fikri Soykırıma Tabi Tutuluyor Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Çin'in Uygur Türklerine yönelik zulmünün devam ettiğini belirterek, "Milyonlarca Doğu Türkistanlı kardeşlerimiz kamplara kapatılmışlar, fikri soykırıma tabi tutuluyorlar" dedi.
 • 23 Aralık 2018 15:44 Destici, Doğu Türkistanlı Kardeşlerimiz Fikri Soykırıma Tabi Tutuluyor Destici, Doğu Türkistanlı Kardeşlerimiz Fikri Soykırıma Tabi Tutuluyor Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Çin'in Uygur Türklerine yönelik zulmünün devam ettiğini belirterek, "Milyonlarca Doğu Türkistanlı kardeşlerimiz kamplara kapatılmışlar, fikri soykırıma tabi tutuluyorlar" dedi.