Son Dakika Haberleri: Diyarbakırlı Öğrencilerin Kumbarada Biriktirdiği Oyuncaklar, Köydeki Çocuklara Dağıtıldı

Diyarbakırlı Öğrencilerin Kumbarada Biriktirdiği Oyuncaklar, Köydeki Çocuklara Dağıtıldı

2 ay önce

DİYARBAKIR'da özel bir okul tarafından başlatılan sosyal sorumluluk projesi kapsamında kurulan oyuncak kumbarasında biriken oyuncaklar, Mardin, Batman ve Diyarbakır'a bağlı ilçelerdeki kırsal mahallelerde yaşayan çocuklara dağıtıldı.

Diyarbakırlı Öğrencilerin Kumbarada Biriktirdiği Oyuncaklar, Köydeki Çocuklara Dağıtıldı, System.String[]
DİYARBAKIR'da özel bir okul tarafından başlatılan sosyal sorumluluk projesi kapsamında kurulan oyuncak kumbarasında biriken oyuncaklar,  Mardin,  Batman ve  Diyarbakır'a bağlı ilçelerdeki kırsal mahallelerde yaşayan çocuklara dağıtıldı.

Kent merkezinde eğitim veren özel bir okul yöneticileri ve öğrenciler tarafından başlatılan, 3 ay süren sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir özel hastaneye oyuncak kumbarası yerleştirildi.  Toplanan oyuncaklar 'Sevgi araçları' adı verilen bir araca konularak  Batman'ın  Hasankeyf ve  Sason ile  Diyarbakır'ın  Silvan,  Kocaköy,  Lice ve Hani ile  Mardin'in Midyat  İlçesi'ndeki bazı kırsal mahallelerinde yaşayan çocuklara ulaştırıldı. Çocuklar, yolda duran 'Sevgi Aracı'ndan oyuncak almak için birbirleri ile yarıştı. Oyuncak alan çocukların mutluluğunun gözlerine yansıdığı görüldü.

- Diyarbakır
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Kuzey Kore'den Kaçan Kadın Askerden Şok Eden İtiraflar: Kadınlara Tecavüz Ediliyor Komşusuyla Yatakta Basan Oğlunu Öldüren Cani Anneye Tepki Yağdı: Sen de Vicdan Var mı?
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 65 Yıl Sonra Yunanistan'ı Ziyaret Edecek İlk Cumhurbaşkanı Olacak