SON DAKİKA HASANKEYF HABERLERİ

Son Dakika Hasankeyf Haberleri

 • 25 Mayıs 2017 16:36 Mardin'de Trabzon Rüzgârı Mardin'de Trabzon Rüzgârı Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün hayali olan projenin hayata geçirilmesiyle 3 gün önce 100 kişilik kafile Mardin’e gelen Trabzon heyeti, tarihi kentte kardeşlik temaslarını sürdürüyor.
 • 25 Mayıs 2017 16:16 Fransız Gazeteciyi Soran Macron'a Erdoğan'dan Cevap: İnceleyeceğim Fransız Gazeteciyi Soran Macron'a Erdoğan'dan Cevap: İnceleyeceğim Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un görüşmesinde 8 Mayıs'tan bu yana Batman'da gözaltında tutulan ve açlık grevinde olan Fransız fotoğrafçı da gündeme geldi.
 • 25 Mayıs 2017 12:47 Şehit Kaymakamın Hayalini Gerçekleştirmek İçin Mardin'deler Mardin'in Derik ilçesinde PKK'lı teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün hayalinin gerçekleştirilmesi amacıyla başlatılan proje kapsamında, Trabzon'dan kente gelen heyet, Midyat ve Hasankeyf'i ziyaret etti.
 • 23 Mayıs 2017 15:42 Selçuk Üniversitesinin Desteğiyle Zeynel Bey Türbesi Taşındı Selçuk Üniversitesinin Desteğiyle Zeynel Bey Türbesi Taşındı Batman-Hasankeyf’te Ilısu Barajı ve HES Projesi Göl Alanı içerisinde sular altında kalacak olan 550 yıllık Zeynel Bey Türbesi, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr.
 • 23 Mayıs 2017 12:09 Hasankeyf'te 'Kardeşlik Projesi Çalıştayı' Hazırlıkları Hasankeyf'te 'Kardeşlik Projesi Çalıştayı' Hazırlıkları İstanbul’un Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce, Batman’ın Hasankeyf ilçesinde düzenlenecek olan “Kardeşlik projesi çalıştayı” için ilçeye gelen heyet, tarihi yerleri gezdi.
 • 23 Mayıs 2017 11:57 100 Yıl Önce Hasankeyf" Resim Sergisi Batman'da "100 yıl önce Hasankeyf" konulu resim sergisi açıldı.
 • 22 Mayıs 2017 16:27 Taşınan Zeynel Bey Türbesi'ne Ziyaretçi Akını Taşınan Zeynel Bey Türbesi'ne Ziyaretçi Akını Taşınan Zeynel Bey Türbesi'ne ziyaretçi akını Yerli turistler, türbenin açılmasını beklemediBATMAN - Batman'ın Hasankeyf ilçesinde yapımı devam eden Ilısu Barajı suları altında kalmaması için geçtiğimiz günlerde taşınan 650 yıllık Zeynel Bey Türbesi, ziyaretçi akınına uğruyor.
 • 22 Mayıs 2017 14:21 Taşınan Zeynel Bey Türbesi'ne Ziyaretçi Akını Taşınan Zeynel Bey Türbesi'ne Ziyaretçi Akını Batman'ın Hasankeyf ilçesinde yapımı devam eden Ilısu Barajı suları altında kalmaması için geçtiğimiz günlerde taşınan 650 yıllık Zeynel Bey Türbesi, ziyaretçi akınına uğruyor.
 • 22 Mayıs 2017 14:18 Unesco'da Yeni Hedef İznik Unesco'da Yeni Hedef İznik Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Uludağ Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen 39. Uluslararası Kazı, Araştırma ve Arkeometri Sempozyumu başladı.
 • 19 Mayıs 2017 14:29 Apaydın Hasankeyf'teki Eserleri İnceledi Apaydın Hasankeyf'teki Eserleri İnceledi Karayolları Genel Müdürlüğü Sanat Yapıları Daire Başkanı Doç. Dr. Nurdan Apaydın, Batman’ın Hasankeyf ilçesinde yapımı devam eden eserleri inceledi.
 • 19 Mayıs 2017 08:39 Dha Yurt Bülteni - 1 1)LİSELİ YONCA VE MELEK, EL ELE TUTUŞUP UÇURUMDA İNTİHAR ETTİ MUĞLA'nın Menteşe İlçesi'nde, lise öğrencisi iki kız el ele tutuşarak yaklaşık 100 metrelik uçurumdan ölüme atladı.
 • 18 Mayıs 2017 23:44 Davutoğlu: Kimse Bir Daha Diyarbakır Ulu Cami'inin Çevresini Terör Yuvası Yapamayacak (2) Davutoğlu: Kimse Bir Daha Diyarbakır Ulu Cami'inin Çevresini Terör Yuvası Yapamayacak (2) HASANKEYF'İ ZİYARET ETTİEski Başbakan ve Ak Parti Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Mardin'in ardından eşi Sare ve oğlu Mehmet Davutoğlu ile birlikte Batman'da, Ilısu Baraj Gölü altında kalacak olan antik kent Hasankeyf'e geçti.
 • 18 Mayıs 2017 23:28 Batman Davutoğlu: Kimse Bir Daha Diyarbakır Ulu Cami'inin Çevresini Terör Yuvası Yapamayacak Batman Davutoğlu: Kimse Bir Daha Diyarbakır Ulu Cami'inin Çevresini Terör Yuvası Yapamayacak Davutoğlu: Kimse bir daha Diyarbakır Ulu Cami'inin çevresini terör yuvası yapamayacak (2)MARDİN SONRASI EŞİ VE OĞLU İLE BİRLİKTE HASANKEYF'İ GEZDİMardin'deki konuşmasından sonra Davutoğlu, eşi Sare ve oğlu Mehmet ile birlikte Batman'ın, Ilısu Baraj Gölü altında kalacak antik kenti...
 • 18 Mayıs 2017 23:19 Dha Yurt Bülteni-20 Dha Yurt Bülteni-20 Davutoğlu: Kimse bir daha Diyarbakır Ulu Cami'inin çevresini terör yuvası yapamayacak (2)MARDİN SONRASI EŞİ VE OĞLU İLE BİRLİKTE HASANKEYF'İ GEZDİMardin'deki konuşmasından sonra Davutoğlu, eşi Sare ve oğlu Mehmet ile birlikte Batman'ın, Ilısu Baraj Gölü altında kalacak antik kenti...
 • 18 Mayıs 2017 22:04 Davutoğlu: Davutoğlu: "Hasankeyf Mirasının Korunmasını Bir Onur Meselesi Olarak Gördük, Görüyoruz" Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Hasankeyf'teki tarihi eserlerin taşınmasına ilişkin, "Başbakanlık yapmış bir vatandaş olarak, Hasankeyf mirasının korunmasını bir onur meselesi olarak gördük, görüyoruz.
 • 18 Mayıs 2017 20:53 Eski Başbakan Davutoğlu, Batman'da Açıklaması Eski Başbakan Davutoğlu, Batman'da Açıklaması Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Hasankeyf'teki tarihi eserlerin taşınmasına ilişkin, "Başbakanlık yapmış bir vatandaş olarak, Hasankeyf mirasının korunmasını bir onur meselesi olarak gördük, görüyoruz.
 • 18 Mayıs 2017 19:46 Eski Başbakan Davutoğlu Hasankeyf'i Gezdi Eski Başbakan Davutoğlu Hasankeyf'i Gezdi Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu eşi Sare Davutoğlu ile Mardin'deki programından ardından Batman'ın tarihi kenti Hasankeyf ilçesine gelerek tarihi mekanları gezdi.
 • 18 Mayıs 2017 19:36 Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Hasankeyf'i Gezdi Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Hasankeyf'i Gezdi Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu eşi Sare Davutoğlu ile Mardin’deki programından ardından Batman’ın tarihi kenti Hasankeyf ilçesine gelerek tarihi mekanları gezdi.
 • 18 Mayıs 2017 19:31 Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Hasankeyf'i Gezdi Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Hasankeyf'i Gezdi Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Hasankeyf'i gezdi Ahmet Davutoğlu eşi Sare Davutoğlu ile beraber Hasankeyf ilçesindeki tarihi mekanları gezdiBATMAN - Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Eşi Sare Davutoğlu ile beraber Mardin'deki programından ardından Batman'ın tarihi kenti Hasankeyf ilçesine gelerek...
 • 18 Mayıs 2017 19:26 Mardin Davutoğlu: Kimse Bir Daha Diyarbakır Ulu Cami'inin Çevresini Terör Yuvası Yapamayacak Mardin Davutoğlu: Kimse Bir Daha Diyarbakır Ulu Cami'inin Çevresini Terör Yuvası Yapamayacak Davutoğlu: Kimse bir daha Diyarbakır Ulu Cami'inin çevresini terör yuvası yapamayacakESKİ Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Mardin'de düzenlenen ve konuşmacı olarak katıldığı "Ufuk Turu" konulu toplantıda yaptığı konuşmada, "Kimse bir daha Sur gibi aziz diyarları,...
 • 18 Mayıs 2017 18:57 Dha Yurt Bülteni-17 Davutoğlu: Kimse bir daha Diyarbakır Ulu Cami'inin çevresini terör yuvası yapamayacakESKİ Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Mardin'de düzenlenen ve konuşmacı olarak katıldığı "Ufuk Turu" konulu toplantıda yaptığı konuşmada, "Kimse bir daha Sur gibi aziz diyarları,...
 • 17 Mayıs 2017 12:38 Kaymakamdan Şehit Ailesine Ziyaret Kaymakamdan Şehit Ailesine Ziyaret Batman’ın Hasankeyf İlçe Kaymakamı Faruk Bülent Baygüven, Üçyol köyünde ikamet eden şehit eşini evinde ziyaret etti.
 • 16 Mayıs 2017 15:17 Tarihi Zeynel Bey Türbesi Ziyaretçilerini Yeni Yerinde Ağırlıyor Tarihi Zeynel Bey Türbesi Ziyaretçilerini Yeni Yerinde Ağırlıyor Tarihi Zeynel Bey Türbesi misafirlerini yeni yerinde ağırlıyor.
 • 16 Mayıs 2017 14:59 Dha Yurt Bülteni-8 Dha Yurt Bülteni-8 1)ŞANLIURFA'DA CANLI BOMBA YELEĞİ ELE GEÇTİ ŞANLIURFA'da jandarma ekipleri toprağa gömülü içerisine 9 kilo 190 gram patlayıcı yerleştirilmiş canlı bomba intihar yeleği ele geçirdi.
 • 16 Mayıs 2017 14:17 Zeynel Bey Türbesi'nden Sonra Taşınacak İmam Abdullah Külliyesi'nin İhalesi Yapıldı BATMAN'ın Hasankeyf İlçesi'nde 550 yıllık Zeynel Bey Türbesi'nin yeni yerine taşınmasının ardından, sular altında kalacak diğer tarihi eserlerin taşınması amacıyla fizibilite çalışmalarına başlandı.