Ebru Polat'tan Bomba İtiraflar: Cinsiyetsizim İlerde Bir Kadına Aşık Olabilirim - Son Dakika

Ebru Polat'tan Bomba İtiraflar: Cinsiyetsizim İlerde Bir Kadına Aşık Olabilirim

08.07.2017 09:07

Şarkıcı Ebru Polat verdiği röportajda bomba itiraflarda bulundu. Çok fazla kadın hayranı olduğunu söyleyen Polat, "Ben cinsiyetsizim, ilerde bir kadına aşık olabilirim" dedi.

Şarkıcı Ebru Polat, Posta gazetesine verdiği röportak yine sansasyon yaratacak açıklamalarda bulundu. Erkek hayranları olduğu kadar kadın hayranları da olduğunu söyleyen Polat, "İlerde belki bir kadına aşık olabilirim" dedi.

KADINLAR BANA ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI ATIYOR

"Eşcinsel bir kitlem var" diyerek olay yaratan açıklamalarına başlayan Ebru Polat, "Bana çıplak fotoğraflarını yolluyor kadınlar. 'Seninle birlikte olmak için her şeyi yaparım' diyenler var. Kırmamak için gülücük atıyorum. Heteroseksüelim ama bazen çok güzel kadınlar yazıyor. Hayran kalıyorum. Kendimi cinsiyetsiz buluyorum. Kadınlar da erkekler de beni istiyor. Ne olmuş? İleride hoşuma gidebilir." ifadelerinde bulundu.

Ebru Polat'tan Bomba İtiraflar: Cinsiyetsizim İlerde Bir Kadına Aşık Olabilirim

Son Dakika Magazin Ebru Polat'tan Bomba İtiraflar: Cinsiyetsizim İlerde Bir Kadına Aşık Olabilirim - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

İtalyan teknik direktör Marcello Lippi, kariyerini sonlandırdı Adidas, koronavirüs döneminde değer kaybı yaşayan Reebok'ı satacak İYİ Parti'deki "FETÖ" kriziyle ilgili gündemi sarsacak sözler: 6 ay öncesinden haberimiz vardı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Erkan Kolçak Köstendil oğlu ile fotoğrafını paylaştı: Yalan dünya her şey bomboş Şarkıcı Jessie J, sevgilisiyle ayrıldığını kalça dansı yaparak duyurdu Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Son dakika: Merkez Bankası'nın sürpriz faiz kararı sonrası dolar ve altın rekor kırdı