Son Dakika Haberleri: Gessiad Başkanlığı'na Başer Seçildi

Gessiad Başkanlığı'na Başer Seçildi

8 yıl önce

Gülşehir Esnaf Sanatkarları Sanayicileri İşadamları Derneği (GESSİAD) Başkanlığı'na Mustafa Başer seçildi.

Gessiad Başkanlığı'na Başer Seçildi, System.String[]

Gülşehir Esnaf Sanatkarları Sanayicileri İşadamları Derneği (GESSİAD) Başkanlığı'na Mustafa Başer seçildi.


Gülşehir'de bir grup esnaf tarafından kurulan GESSİAD'ın, 2. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yeni Belediye İş Merkezinde bulunan dernek binasında gerçekleştirildi.


GESSİAD Başkanı Erol Gümüşsoy'un aday olmadığı toplantıda, tek aday olan Mustafa Başer başkanlığa getirildi.


Başer, bu görevi üstlenmekten onur duyduğunu ifade ederek, hedeflerinin yaşadıkları yörenin ekonomik, sosyal ve kültürel yaşamının renklenmesine katkıda bulunmak olduğunu, bu alanlarda yapacakları çalışmalara ilçe esnafının destek vermesini istedi.


Başer, derneğin faaliyetlerine herkesin katılmasının önemine işaret etti.


Derneğin kurucusu Erol Gümüşsoy ve ekibine bu güne kadar yürüttükleri başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Başer, aynı heyecanla dernek faaliyetlerini ilçede yürütmeye gayret göstereceklerini kaydetti.


Yapılan 2. genel kurulunda Mustafa Başer başkanlığında yeni Yönetim Kurulu ise Sefer Gülen, Ertuğrul Ekici, Mustafa Güneş, Hulusi Eryılmaz'dan oluştu. Denetim Kurulu'na da Suat Balcı, Mehmet Demir ve İlker Bilim getirildi.


- NEVŞEHİR

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:01 Kaynak: AAGüldür Güldür oyuncusu Ecem Erkek, mini elbiseli pozuyla beğeni yağmuruna tutuldu
PSG'nin sahibi Nasser Al-Khelaifi Leeds United'ı satın alacak Yargıç, tecavüz mağduruna sordu: Size 150 bin dolar verse cezasının hafifletilmesini kabul eder misiniz?