Gessiad Başkanlığı'na Başer Seçildi - Son Dakika

Gessiad Başkanlığı'na Başer Seçildi

02.01.2012 14:01
Gessiad Başkanlığı'na Başer Seçildi, System.String[]

Gülşehir Esnaf Sanatkarları Sanayicileri İşadamları Derneği (GESSİAD) Başkanlığı'na Mustafa Başer seçildi.

Gülşehir Esnaf Sanatkarları Sanayicileri İşadamları Derneği (GESSİAD) Başkanlığı'na Mustafa Başer seçildi.

Gülşehir'de bir grup esnaf tarafından kurulan GESSİAD'ın, 2. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yeni Belediye İş Merkezinde bulunan dernek binasında gerçekleştirildi.

GESSİAD Başkanı Erol Gümüşsoy'un aday olmadığı toplantıda, tek aday olan Mustafa Başer başkanlığa getirildi.

Başer, bu görevi üstlenmekten onur duyduğunu ifade ederek, hedeflerinin yaşadıkları yörenin ekonomik, sosyal ve kültürel yaşamının renklenmesine katkıda bulunmak olduğunu, bu alanlarda yapacakları çalışmalara ilçe esnafının destek vermesini istedi.

Başer, derneğin faaliyetlerine herkesin katılmasının önemine işaret etti.

Derneğin kurucusu Erol Gümüşsoy ve ekibine bu güne kadar yürüttükleri başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Başer, aynı heyecanla dernek faaliyetlerini ilçede yürütmeye gayret göstereceklerini kaydetti.

Yapılan 2. genel kurulunda Mustafa Başer başkanlığında yeni Yönetim Kurulu ise Sefer Gülen, Ertuğrul Ekici, Mustafa Güneş, Hulusi Eryılmaz'dan oluştu. Denetim Kurulu'na da Suat Balcı, Mehmet Demir ve İlker Bilim getirildi.

- NEVŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gessiad Başkanlığı'na Başer Seçildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı İzmir'de kurtarma çalışmalarının simgesi Buse'ye ulaşıldı! İşte ilk görüntüler Enkaz altında kalan gencin ekiplere "Abi sen gitme" deyişi yürekleri dağladı Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 20'ye, yaralı sayısı 786'ya yükseldi