Ic Çeşme Marina Genel Müdürü Kemal Saatçioğlu Açıklaması - Son Dakika

Ic Çeşme Marina Genel Müdürü Kemal Saatçioğlu Açıklaması

12.01.2012 13:00
Ic Çeşme Marina Genel Müdürü Kemal Saatçioğlu Açıklaması, System.String[]

IC Çeşme Marina Genel Müdürü Kemal Saatçioğlu, 21-29 Ocak tarihleri arasında Almanya Düsseldorf şehrinde düzenlenecek olan Avrupa'nın en büyük Boat Show fuarında Çeşme'yi temsil edeceklerini açıkladı.

IC Çeşme Marina Genel Müdürü Kemal Saatçioğlu, 21-29 Ocak tarihleri arasında Almanya Düsseldorf şehrinde düzenlenecek olan Avrupa'nın en büyük Boat Show fuarında Çeşme'yi temsil edeceklerini açıkladı.

Saatçioğlu, 2011 yılının Çeşme Marina için çok güzel ve hareketli geçtiğini belirtti.

2012 yılının geçen yıla göre daha da iyi geçeceğini anlatan Saatçioğlu, şu bilgileri verdi:

"Önce 21-29 Ocak tarihleri arasında denizcilik sektörü adına Avrupa'nın en büyük fuarı olarak kabul edilen Düsseldorf Boat Show'da daha sonra da 18-25 Şubat tarihleri arasında İstanbul'daki TÜYAP İstanbul Boat Show'da yerimizi alacağız.

Almanya'da Kültür ve Turizm Bakanlığının kiraladığı çok büyük bir stant içerisinde yerimizi alacağız. Burada yat firmaları, charter firmaları, marina işletmeleri ve denizcilik ile aklınıza gelebilecek Avrupa'nın en büyük fuarında yer alıp Çeşme ve Çeşme Marina'nın güzelliklerini katılımcılara göstereceğiz.

Türkiye'de teknesi olan yabancılar bu fuara büyük ilgi gösteriyorlar. Bu fuarlarda tanıtımlar yapılır ama kontratlar yapılmaz. Ama geçen yıl Çeşme Marina olarak 5 tekne sahibi ile yıllık bağlama kontratı yaptık. Umarım bu yıl da bunu gerçekleştirebiliriz. Bütün sektör temsilcileri ile bir araya gelinip bilgilerin paylaşılabildiği ortamda bulunmanın heyecanını yaşayacağız. Ayrıca teknolojik yenilikleri de yerinde göreceğiz."

- İZMİR

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ic Çeşme Marina Genel Müdürü Kemal Saatçioğlu Açıklaması - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Çocuklarının izinsiz videolarının çekildiği gören Bergüzar Korel isyan etti 09:02 Çocuklarının izinsiz videolarının çekildiği gören Bergüzar Korel isyan etti Üç gün üç gece parti! Ünlü iş insanı Bodrum'a 3 günde yarım milyon bıraktı 08:54 Üç gün üç gece parti! Ünlü iş insanı Bodrum'a 3 günde yarım milyon bıraktı Gaziantep'te sokak ortasında vahşet! 5 kişi aralarına aldıkları adamı bıçak ve sopalarla linç etti 08:19 Gaziantep'te sokak ortasında vahşet! 5 kişi aralarına aldıkları adamı bıçak ve sopalarla linç etti
Vakalar arttı, gözler aşı olmayan 22 milyon insanda! İşte en çok sığındıkları 10 bahane 07:35 Vakalar arttı, gözler aşı olmayan 22 milyon insanda! İşte en çok sığındıkları 10 bahane Kız istemeye giden genç, müstakbel kayınbabasını kırmadı! Takım elbiseyle kaportayı kontrol etti 00:31 Kız istemeye giden genç, müstakbel kayınbabasını kırmadı! Takım elbiseyle kaportayı kontrol etti Eski eşine 22:42 Eski eşine "Şeytan görsün yüzünü" diyen Serdar Ortaç'a Chloe'den jet yanıt: Hikayenin iki yüzü var
Çok Güzel Hareketler'de vedalar peş peşe geliyor! 2 oyuncu daha projeden ayrıldı 22:06 Çok Güzel Hareketler'de vedalar peş peşe geliyor! 2 oyuncu daha projeden ayrıldı Ordu'da cami hoparlörlerinden sel ve heyelan uyarısı yapıldı 20:51 Ordu'da cami hoparlörlerinden sel ve heyelan uyarısı yapıldı
Advertisement