İspir'de Çiftçilere 13 Bin Ceviz Fidanı Dağıtıldı - Son Dakika

İspir'de Çiftçilere 13 Bin Ceviz Fidanı Dağıtıldı

10.04.2019 18:25
İspir'de Çiftçilere 13 Bin Ceviz Fidanı Dağıtıldı

Erzurum'un İspir ilçesinde çiftçilere 13 bin ceviz fidanı dağıttı.

Erzurum'un İspir ilçesinde çiftçilere 13 bin ceviz fidanı dağıttı.

Valilik Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığının (YİKOB) finansörlüğünde, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, İspir Kaymakamlığı ile İspir Belediyesinin destek ve himayelerinde, İspir Tarım ve Orman Müdürlüğüne daha önce müracaat eden ve belli kriterlere uyan 110 çiftçiye Hükümet Meydanı'nda düzenlenen törenle ceviz fidanı dağıtımı yapıldı.

Fidanlar çiftçilere, İspir Kaymakamı Faruk Erdem, İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun ve eski İspir Belediye Başkanı Osman Çakır tarafından verildi.

Törende konuşan Erdem, 650 dekarlık meyve bahçesi için çiftçilere 13 bin ceviz fidanı dağıttıklarını ifade ederek, bu fidanların ekilmesiyle ilçedeki meyve bahçelerinin genişleyeceğini söyledi.

YORUMLAR
500
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Kosova'daki tek Türk belediyesini ziyaret etti Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Kosova'daki tek Türk belediyesini ziyaret etti Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: 'Rabbimiz İslam'ı en büyük nimet olarak bizlere tanıtıyor' Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: 'Rabbimiz İslam'ı en büyük nimet olarak bizlere tanıtıyor' Öldüğünü zannettiği ayının saldırısına uğradı Öldüğünü zannettiği ayının saldırısına uğradı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İspir'de Çiftçilere 13 Bin Ceviz Fidanı Dağıtıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement