Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı - Son Dakika

Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı

27.11.2020 18:45

PSG forması giyen Jese Rodriguez, bir kez daha özel hayatıyla gündemde. Fransız ekibinin Monaco'ya yenilmesinin ardından sevgilisinin doğum gününü kutlamak için Kanarya Adaları'na giden İspanyol golcü, taraftarların tepkisiyle karşılaştı. Fransız taraftarlar başlattıkları kampanyayla, Jese'nin takımdan gönderilmesini istiyor.

Saha içindeki performansından çok özel hayatıyla gündemden düşmeyen İspanyol forvet Jese Rodriguez, son davranışıyla bir kez daha tepkileri üzerine çekti.

PSG'nin 20 Kasım'da Monaco ile oynadığı ve 3-2 kaybettiği mağlubiyetin ardından Jese, bir dargın bir barışık olduğu sevgilisi Aurah Ruiz ile buluşmak için Kanarya Adaları'na gitti. Yenilgiye aldırış etmeyen ve koronavirüs kurallarını hiçe sayan İspanyol forvete taraftarlar büyük tepki gösterdi.

SOSYAL MESAFEYE UYMADI, İÇKİ İÇİP DANS ETTİ

Maçın ardından verilen izni fırsat bilip sevgilisinin doğum gününe katılan başarılı futbolcunun partide ortaya çıkan görüntülerde sosyal mesafe kurallarına uymadığı ve içki içerek saatlerce dans ettiği görüldü.

TARAFTAR KOVULMASINI İSTİYOR

Fransız ekibinin taraftarları, sosyal medyadan başlattıkları kampanyayla Jese'nin takımdan gönderilmesini istedi. PSG'ye gönül verenler, İspanyol golcünün sorumsuz tavrı nedeniyle takım arkadaşlarının sağlığını tehlikeye attığını belirtti.

Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı

Son Dakika Spor Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Son Dakika: Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı Yaptığı tespite gülerek karşı verilmesi Doğu Perinçek'i sinirlendirdi: Haddini bil, otur orada adam gibi