Son Dakika Haberleri: Kilis 7 Aralık Üniversitesinde Seçim

Kilis 7 Aralık Üniversitesinde Seçim

7 yıl önce

Kilis 7 Aralık Üniversitesinde, üniversite öğrenci konseyi temsilcisi seçimleri yapıldı.

Kilis 7 Aralık Üniversitesinde Seçim, System.String[]
Kilis 7 Aralık Üniversitesinde, üniversite öğrenci konseyi temsilcisi seçimleri yapıldı.

Yapılan seçim sonucunda, Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 3. sınıf öğrencisi İbrahim Kaplan konsey başkanı seçildi.

Konsey üyelikleri ise şu isimlerden oluştu:

"Sosyal Bilimler Enstitüsü Araştırma Görevlisi Cevat Söylemez, Fen Bilimleri Enstitüsü öğrencisi Feridun Koçer, Yusuf Şerefoğlu Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü 3. sınıf öğrencisi İbrahim Ertürk, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Durum Programı öğrencisi Enes Demirci, Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret bölümü öğrencisi İbrahim Halil Aslangil, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü öğrencisi Harun Küçük, Muallim Rıfat Eğitim Fakültesi İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği 2. sınıf öğrencisi Ahmet Saz."

Üniversite öğrenci konseyi eski başkanı Özen Söyler ve yeni başkan İbrahim Kaplan, Rektör Prof. Dr. İsmail Güvenç'i makamında ziyaret etti.

Rektör Güvenç, eski başkan Özen Söyler'e yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederek plaket verdi, yeni başkan İbrahim Kaplan'a ise yeni görevinde başarılar diledi.

- KİLİSKar Yağışı, İstanbul'a Çarşamba Günü Yeniden Geliyor CHP'de Gözlerin Çevrildiği İsmin 3 Şartı Kılıçdaroğlu'nu Çileden Çıkardı: Bir Daha Duymayayım

AK Parti Genel Merkezinden 'Bayrak' Açıklaması: Cumhurbaşkanımızın Bizi Ters Köşe Yapacağını Bilemedik