Son Dakika Haberleri: Konak'ta Vezneler Hafta Sonu Açık

Konak'ta Vezneler Hafta Sonu Açık

27 gün önce

Katıldığı her yarışta fırtına gibi esen Manisa Büyükşehir Belediyespor'un şampiyon atleti Ahmet Bayram, Çanakkale ve İzmir'de katıldığı yarışmalarda yine birincilik kürsüsünde yer aldı.

Konak'ta Vezneler Hafta Sonu Açık, System.String[]

Manisa Büyükşehir Belediyespor'un fırtına gibi esen şampiyon atleti Ahmet Bayram, Manisa'mızın adını Çanakkale ve İzmir'de katıldığı yarışmalarda yine başarıyla duyurdu. İlk olarak 18 Mayıs tarihinde Çanakkale Bozcaada'da düzenlenen 'Adidas Bozcaada Yarı Maratonu'nda kulübümüzü ve Manisa'mızı temsil eden Ahmet Bayram, 10 km koşusunda 400 sporcu arasında genel klasmanda 2'inci, 80 sporcu arasında ise kendi yaş grubunda 1'inci oldu.

Çanakkale'den Sonra İzmir'den de Boş Dönmedi

18 Mayıs tarihinde tarihin de Çanakkale Bozcaada'da düzenlenen 'Adidas Bozcaada Yarı Maratonu'nda kulübümüzün ve Manisa'mızın adını başarıyla duyuran Ahmet Bayram, bir gün sonra ise 19 Mayıs tarihinde İzmir Karabağlar Belediyesi'nin düzenlediği 'Bağımsız 19 Mayıs Yol Koşusu'nda yarıştı. Ahmet Bayram,600 sporcu arasında genel klasmanda 6.cı, 100'e yakın sporcu arasında ise 40+ yaş grubunda 1'inci oldu.

Haber Yayın Tarihi : 23.05.2019 02:00 Kaynak: Bültenlerİsmail Küçükkaya canlı yayında duyurdu: Fox TV, The Marmara otele dava açıyor HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın tutukluluğu devam edecek TRT eski başspikeri Şener Mete, Şebnem Bursalı'ya sert tepki gösterdi!