Lüleburgaz Akademi'den Lutfi Arıboğan'a Tbf Seçimlerinde Tam Destek - Son Dakika

Lüleburgaz Akademi'den Lutfi Arıboğan'a Tbf Seçimlerinde Tam Destek

03.05.2015 11:19
Lüleburgaz Akademi'den Lutfi Arıboğan'a Tbf Seçimlerinde Tam Destek, System.String[]

Trakya ziyaretlerini sürdüren Lutfi Arıboğan, Kırklareli’nde Bölgesel Basketbol Ligi ekiplerinden Lüleburgaz Akademi Basketbol Kulübü’nü ziyaret etti.

Trakya ziyaretlerini sürdüren Lutfi Arıboğan, Kırklareli'nde Bölgesel Basketbol Ligi ekiplerinden Lüleburgaz Akademi Basketbol Kulübü'nü ziyaret etti.

Lüleburgaz'a gelişinde kulüp başkanı Gökhan Teksöz, yöneticiler Recep Akbulut ve Yavuz Avcı'nın da aralarında bulunduğu Lüleburgaz Akademi yöneticileri tarafından karşılanan Arıboğan, kulüp hakkında bilgi aldı.

Kulüp yöneticileri özellikle Trakya bölgesinde var olan ancak tam anlamıyla kullanılamayan basketbol potansiyelinden bahsederek Lutfi Arıboğan'dan yeni dönemde Trakya bölgesine özel projeler üretilmesi ve kulüplerin yönetimde söz sahibi olması konusunda destek istediler.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkan Adayı Lutfi Arıboğan ise, basketbolu büyütmek ve her kesimi basketbolun parçası yapmak için aday olduğunu belirterek, "Basketbolu yönetmesi gereken kulüpler, bugün için sistemin dışında duruyor. Kulüpler benim dönemimde karar mekanizmasında etkin hale getirilecek" dedi.

Lutfi Arıboğan ziyaret sonrası kulüp yöneticileri ile hatıra fotoğrafı çektirirken, kulüp başkanı Gökhan Teksöz seçimlerde destek ve başarı dileklerini iletti. - İSTANBUL

Lüleburgaz Akademi'den Lutfi Arıboğan'a Tbf Seçimlerinde Tam Destek

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Lüleburgaz Akademi'den Lutfi Arıboğan'a Tbf Seçimlerinde Tam Destek - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Kız arkadaşını bıçaklayıp sosyal medyadan paylaştı: Ben gururluyum, yapmayın etmeyin dedim bıçakladım BB Erzurumspor'da Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı Sağlık Bakanlığı, koronavirüs ve grip arasındaki farkları gösteren bir görsel paylaştı Kısıtlamayı ihlal eden kişi, ceza kesilince polisi tehdit etti: Ben de boş adam değilim, bu cezayı bozdururum Artan vakalar sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi! Yeni kısıtlamalar gelecek mi? CHP'li ilçe başkanının cinsel istismarına uğrayan genç kızın tüyler ürperten ifadesi ortaya çıktı Hollywood filmlerinden sıkılanlara! İşte dünya sinemasının 10 şaheser filmi Koronavirüs henüz bitmeden İngiltere'de kuş gribi salgını patlak verdi