Mhk Süper Lig Hakemleri Var Semineri Başladı - Son Dakika

Mhk Süper Lig Hakemleri Var Semineri Başladı

19.09.2017 19:23
Mhk Süper Lig Hakemleri Var Semineri Başladı, System.String[]

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından düzenlenen Süper Lig Hakemleri Video Yardımcı Hakem (VAR) Semineri başladı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından düzenlenen Süper Lig Hakemleri Video Yardımcı Hakem (VAR) Semineri başladı.

TFF'den yapılan açıklamaya göre, Kavacık Limak Otel'de gerçekleştirilen seminer 21 Eylül Perşembe günü sona erecek.

Seminerde konuşan MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, VAR ile ilgili teorik çalışmaların sona erdiğini ve tekniğe yönelik pratiklerin başladığı ciddi bir sürece geçildiğini aktardı. Namoğlu, uzmanların aktarımlarına özen gösterilmesinin önemine de vurgu yaptı.

VAR operatörleri Jack Gale, Alice Hassall ve Alistair Patmore, seminerde hakemlere sistemin kullanılmasına ilişkin eğitim veriyor. Gruplar halinde VAR sistemi eğitimine katılacak hakemler, diğer zamanlarda fiziksel çalışmalarını da sürdürecek.

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Mhk Süper Lig Hakemleri Var Semineri Başladı - Son Dakika


Son Dakika

Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Yeni Malatyaspor, Gençlerbirliği'ni geriden gelerek 2-1 mağlup etti Karantinada olması gereken kişilerin başkalarının HES koduyla İBB tesislerinde futbol oynadığı ortaya çıktı Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Son Dakika! Cumhurbaşkanlığından Hollandalı siyasetçi Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Sistematik zorbalık bir ifade özgürlüğü meselesi değildir Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı