Modern Çağın Sokrates'i İstanbul'da - Son Dakika

Modern Çağın Sokrates'i İstanbul'da

25.01.2012 15:57
Modern Çağın Sokrates'i İstanbul'da

Modern çağın Sokrates'i olarak tanımlanan Slavoj Zizek, 'THE CUP İstanbul Yaratıcılık Zirvesi' için İstanbul'a geliyor.

Modern çağın Sokrates'i olarak tanımlanan Slavoj Zizek, Türkiye'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Kıtalararası Reklamcılık Yarışması 'THE CUP İstanbul Yaratıcılık Zirvesi' için İstanbul'a geliyor.

Cumhurbaşkanlığı himayesinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteği ve Marketing Management Institute - MMI Türkiye'nin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Kıtalararası Reklamcılık Yarışması THE CUP, 26 - 27 Ocak tarihlerinde İstanbul'da Ritz Carlton Oteli'nde düzenleniyor.

Zirvenin merakla beklenen isimleri Modern Çağın Sokrates'i Slavoj Zizek, yaratıcı düşünce metodolojisinin kurucusu Edward de Bono, meydanlar tasarlayan, boşlukları sanatla dolduran Slovenya kökenli ünlü mimar Boris Podrecca ve daha bir çok önemli isim THE CUP İstanbul Yaratıcılık Zirvesi'nde entelektüel bir fırtına estirecek.

İSTANBUL

Kaynak: İHA
BBP Genel Başkanı Destici İstanbul'da düzenlenen basın toplantısında konuştu Açıklaması BBP Genel Başkanı Destici İstanbul'da düzenlenen basın toplantısında konuştu Açıklaması Dünya Su Gününde barajlardaki son durum Dünya Su Gününde barajlardaki son durum Et ve Süt Kurumu'nun İthalat Kararını Değerlendiren Kasaplar Odası Başkanı Yalçındağ: 'Devlet Bana Maaş Karşılığında Bu Görevi Verseydi Ben Et İthal... Et ve Süt Kurumu'nun İthalat Kararını Değerlendiren Kasaplar Odası Başkanı Yalçındağ: 'Devlet Bana Maaş Karşılığında Bu Görevi Verseydi Ben Et İthal...

Son Dakika Güncel Modern Çağın Sokrates'i İstanbul'da - Son Dakika


Advertisement