Okul arkadaşları tarafından darp edilen 13 yaşındaki çocuk tek gözünü kaybetti - Son Dakika

Okul arkadaşları tarafından darp edilen 13 yaşındaki çocuk tek gözünü kaybetti

28.06.2022 12:12

Esenyurt'ta 13 yaşındaki ortaokul öğrencisi M.E.Ş. arkadaşları tarafından, "kız arkadaşıma mesaj atmışsın" denilerek darp edildi. Üst üste yediği sert yumruklarla görme kaybı yaşayan M.E.Ş'nin tek gözü görme yetisini kaybetti. Konu hakkında konuşan çocuk, "Gözüm şu an görmüyor. Yakını da bulanık görüyor. Biri arkadan ellerimi tuttu diğeri de yumrukladı. Kız meselesiydi. Benim arkadaşım benim hesabımdan o kişinin arkadaşına yazmış. Beni bu nedenle dövdüler" dedi.

Esenyurt'ta bir arkadaşını da yanına alan Oktay.Ç., "kız arkadaşıma mesaj atmışsın" diyerek M.E.Ş.'yi darbetti. Okuldaki bir öğretmen olaya müdahale ederek sonlandırırken, M.E.Ş. annesi tarafından hastaneye götürüldü. Baba Bilal Şahin, dayak yemesi sonrası çocuğunun hemen hastaneye götürülmediğini ve sol gözüne aldığı yumruk darbeleri nedeniyle geçici görme kaybı yaşadığını ileri sürdü. M.E.Ş., LGS sınavına göz bandıyla girdi.

"BİRİ ARKADAN ELLERİMİ TUTTU DİĞERİ DE YUMRUKLADI"

Ortaokul öğrencisi M.E.Ş., "Yanlış anlaşılma yüzünden biri arkadan belime vurdu. Diğeri gözümü yumrukladı. Yere düştükten sonra gözümü yumrukladılar. Gözüm şu an görmüyor. Yakını da bulanık görüyor. Biri arkadan ellerimi tuttu diğeri de yumrukladı. Kız meselesiydi. Benim arkadaşım benim hesabımdan o kişinin arkadaşına yazmış. Beni bu nedenle dövdüler" dedi.

"SOL GÖZDE GÖRME KAYBI VAR"

Baba Bilal Şahin de, "Bu olay saat 11.30 gibi olmuş, hastaneye gitmesi 13.30'u buluyor ve bu onun için büyük bir kayıp. Aldığı darbelerden dolayı sol gözde görme kaybı var. Çocuklarımızı okula eğitim için emanet edemezsek nereye emanet edeceğiz. Biz çocuklarımızı okula eğitim için gönderiyoruz, darbedilsin, gözü başı yarılsın diye göndermiyoruz. Bu çocuk LGS Sınavı'na girecek. Başarması için bu durumda olmaması lazım.

"SAĞLIKÇI OLMAK İSTİYORDU, ARTIK UMUDUM YOK"

8 yıldır onu okula yolluyorum. Şu an bir gözü uzağı göremiyor, yakını da bulanık görüyor. Nöbetçi öğretmen bu olaylar olurken neredeydi? Güzel hedefleri vardı, sağlıkçı olmak istiyordu. Bu çocuk için artık bir umudum yok" diye konuştu.

YORUMLAR (1)
  • Onur Türk: Çocuğuna eğitim verme 13 yaşında okumak yerine kız peşinde koşsun sonra çık okulu öğretmeni devleti suçla. Yalanda hazır başkası benim hesabımdan yazmış. Şikayetçi olacaksan saldıran çocuktan şikayetçi olacaksın okula öğretmene devlete sallamayacaksın. Vatan hainliği kol geziyor. Çocuktan ümidi yokmuş okutmaya niyetin yok. Şimdiye kadar neden bekledin yaz tatili başladı çocuğu sanayiye çırak verip haftalığını yiyemedi ya ondan şimdi ortaya çıkıyor. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
2 aylık bebeğini darp ederek ağır yaralayan baba yine 'Pişmanım' savunması yaptı 2 aylık bebeğini darp ederek ağır yaralayan baba yine 'Pişmanım' savunması yaptı ESENYURT'TA HAFİF TİCARİ ARACIN ÇARPTIĞI KADININ BACAĞI KOPTU ESENYURT'TA HAFİF TİCARİ ARACIN ÇARPTIĞI KADININ BACAĞI KOPTU Fatih'te bakkalı çocuğuna bırakan baba, hırsızı cep telefonu kamerasından gördü Fatih'te bakkalı çocuğuna bırakan baba, hırsızı cep telefonu kamerasından gördü
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Okul arkadaşları tarafından darp edilen 13 yaşındaki çocuk tek gözünü kaybetti - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement