- Pakistan'da Yoğun Sis Hava Ulaşımını Aksattı - Son Dakika

- Pakistan'da Yoğun Sis Hava Ulaşımını Aksattı

15.12.2021 14:52

- Pakistan'da yoğun sis hava ulaşımını aksattı Pakistan'ın Pencap eyaletinde etkili olan sis nedeniyle görüş mesafesi azalırken hava ulaşımı da aksadı.

- Pakistan'da yoğun sis hava ulaşımını aksattı

LAHOR - Pakistan'ın Pencap eyaletinde etkili olan sis nedeniyle görüş mesafesi azalırken hava ulaşımı da aksadı.

Pakistan'ın Pencap eyaletinde etkili olan siz hayatı olumsuz etkiliyor. Uluslararası Allama İkbal Havalimanı'nda görüş mesafesinin 50 metreye kadar düşmesi sonucu hava ulaşımı aksadı. Lahor'da bulunan Allama İkbal Havalimanı'nda bugün yurtdışı ve yurtiçi seferlerin çoğunun iptal edildiği ve yolcuların zor durumda kaldıkları belirtildi.

Öte yandan Riyad ve İstanbul'dan Lahor'a giden seferler 8 saatlik bir gecikme yaşarken, Cidde ve Dubai'den gelen uçuşlar ise iptal edildi.

Sis birçok bölgede görüş mesafesini 30 metreye düşürdü. Pencap'ın Farukabad ilçesinde ise görüş mesafesi 10 metreye kadar düşerek trafikte aksamalara neden oldu. Pakistan'ın Daska şehrinde de görüş mesafesinin düşük olması vatandaşların ulaşımda sıkıntı yaşamasına sebep oldu.

- Pakistan'da Yoğun Sis Hava Ulaşımını Aksattı
- Pakistan'da Yoğun Sis Hava Ulaşımını Aksattı
- Pakistan'da Yoğun Sis Hava Ulaşımını Aksattı
- Pakistan'da Yoğun Sis Hava Ulaşımını Aksattı

YORUMLAR
500
Imran Han, Şahbaz Şerif yönetimine 6 gün süre verdi: 2 milyon insanla İslamabad'a girerim Imran Han, Şahbaz Şerif yönetimine 6 gün süre verdi: 2 milyon insanla İslamabad'a girerim Pakistan, Çin'in Önerdiği Küresel Güvenlik İnisiyatifi'ni Memnuniyetle Karşıladı Pakistan, Çin'in Önerdiği Küresel Güvenlik İnisiyatifi'ni Memnuniyetle Karşıladı Eski Pakistan Başbakan Han, şiddeti önlemek için İslamabad yürüyüşünü iptal ettiğini savundu Eski Pakistan Başbakan Han, şiddeti önlemek için İslamabad yürüyüşünü iptal ettiğini savundu
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel - Pakistan'da Yoğun Sis Hava Ulaşımını Aksattı - Son Dakika


Advertisement