Son Dakika Haberleri: Salihli İlçe Emniyet Müdürü Başaran Göreve Başladı

Salihli İlçe Emniyet Müdürü Başaran Göreve Başladı

7 gün önce

Manisa’nın Salihli ilçesinde Mehmet Taşcı’nın tayini nedeniyle boşalan İlçe Emniyet Müdürlüğü atanan Sayım Başaran görevine başladı.

Salihli İlçe Emniyet Müdürü Başaran Göreve Başladı, System.String[]
Manisa'nın  Salihli ilçesinde Mehmet Taşcı'nın tayini nedeniyle boşalan İlçe Emniyet Müdürlüğü atanan Sayım Başaran görevine başladı.

İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran,  Salihli'yi yakından tanıdığını ifade ederek, kente hizmet için geldiğini ve  Salihli halkının huzur ve güvenini sağlamak için gece-gündüz çalışacaklarını belirtti. 1965  Salihli doğumlu olan  Salihli İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran'ın mesleğe 1988 yılında  Gaziantep'te başladığı, 1989 yılında komiser yardımcısı olarak terfi aldıktan sonra  İzmir,  Hakkari,  Iğdır ve  Manisa'da görev yaptığı, Mayıs 2017'de  Soma'ya atanarak İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yaptığı öğrenildi. Başaran'ın evli ve 2 çocuk babası olduğu ifade edildi.  Salihli İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı'nın,  Manisa İl Emniyet Müdürlüğüne müdür yardımcısı olarak atandığı öğrenilirken, Sayım Başaran'ın ise daha önce  Soma İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapmıştı. - MANİSA

Manisa Hasta Taşıyan Ambulans Kaza Yaptı, 4 Yaralı PYD'den Kaçan 3 Kadın Terörist, 1 Haftalık Operasyonla Türkiye'ye Getirildi
FETÖ'den Yargılanan Eski İl Emniyet Müdürü Tahliye Edildi NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!