TFF Başkanı Nihat Özdemir istifa kararı aldı - Son Dakika

TFF Başkanı Nihat Özdemir istifa kararı aldı

04.04.2022 20:34

(SPOR) TFF Başkanı Nihat Özdemir istifa kararı aldıİSTANBUL, (DHA) - Nihat Özdemir'in başkanlığındaki TFF yönetiminin seçime gitme kararı aldığı ve bunu resmi olarak yakın zamanda açıklayacakları öğrenildi.

(SPOR) TFF Başkanı Nihat Özdemir istifa kararı aldı

İSTANBUL, (DHA) - Nihat Özdemir'in başkanlığındaki TFF yönetiminin seçime gitme kararı aldığı ve bunu resmi olarak yakın zamanda açıklayacakları öğrenildi.

TFF Yönetimi şu anda Kulüpler Birliği ile birlikte toplantı halinde. Saat 14.00'te başlayan toplantıda kulüp başkanları da yer alırken, gündem maddesi maçların yayın ihalesi.

Toplantı öncesinde ise sıcak bir gelişme yaşandı ve Nihat Özdemir'in 1 yıl daha görevi olmasına rağmen görevi bırakmak istediği ve istifa ettiği öğrenildi. Haziran ayındaki genel kurula kadar Başkan Vekili Servet Yardımcı'nın başkanlığı yürüteceği belirtildi. Haziran ayındaki genel kurulda seçim maddeli toplantı olup olmayacağı ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

YORUMLAR
500
Uşakspor yeni sezon öncesi güçlü bir kadro kuruyor Uşakspor yeni sezon öncesi güçlü bir kadro kuruyor Mertens'in forma numarasını taraftarlar seçecek Mertens'in forma numarasını taraftarlar seçecek Karşıyaka yasak için görüşmelere başladı Karşıyaka yasak için görüşmelere başladı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel TFF Başkanı Nihat Özdemir istifa kararı aldı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement