Tiyatronun Usta İsimleri Bilecik'te Sahne Aldı - Son Dakika

Tiyatronun Usta İsimleri Bilecik'te Sahne Aldı

20.11.2017 10:29
Tiyatronun Usta İsimleri Bilecik'te Sahne Aldı, System.String[]

Bilecik Belediyesi tarafından bu yıl 12’ncisi gerçekleştirilen Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivalinde sahne alan ’’Vay Sen Misin Ben Olan’’ adlı oyun ile usta tiyatro oyuncuları sahne aldı.

Bilecik Belediyesi tarafından bu yıl 12'ncisi gerçekleştirilen Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivalinde sahne alan "Vay Sen Misin Ben Olan" adlı oyun ile usta tiyatro oyuncuları sahne aldı.

Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde sahne alan ve seyircilerden büyük ilgi gören oyunu Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı, Bilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Bilecik İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal ve tiyatro severler izledi.

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, oyun sonunda yaptığı konuşmada Bilecik'te tiyatro ve sanat adına güzel çalışmaların yapıldığını vurgulayarak, "Bu akşam yine güzel bir oyun ve çok değerli tiyatro oyuncularımızla bir araya geldik. Bizlere böyle güzel bir akşam yaşattıkları için teşekkür ediyorum. 14 yıl önce çıktığımız hizmet yolculuğunda vatandaşlarımızı güzel hizmetlerle buluşturmak amacındaydık ve her zaman 'Hep Birlikte Daha İyiye Daha Güzele' demiştik ve şimdi de bu yolda çalışmaya devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

İstanbul Meydan sahnesi tarafından bu sezon Ömer Pınar'ın yazdığı " Vay sen misin ben olan?" isimli iki perdelik komedi oyununda Kemal Kuruçay, Deniz Oral, Tuba Erdem, Ece Müderrisoğlu ve Kemal Zeydan gibi usta isimler oynadı.

"Vay Sen Misin Ben Olan" isimli oyunun sonunda, oyunun yapımcısı Faruk Sofuoğlu kısa bir konuşma yaptı. Sofuoğlu, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın tiyatro ve sanata olan katkısına değinerek; "Bilecik, tiyatroda çıtayı her anlamda yükseltti. Bizler 10 yıl önce Bilecik'te küçük salonlarda oynarken bugün her şeyiyle çok güzel bir salondayız. Ben bu anlamda Bilecik Belediye Başkanımız Selim Yağcı'ya çok teşekkür ediyorum" dedi.

Program sonunda Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, sanatçılara teşekkür plaketlerini takdim ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. - BİLECİK

Tiyatronun Usta İsimleri Bilecik'te Sahne Aldı
Tiyatronun Usta İsimleri Bilecik'te Sahne Aldı
Tiyatronun Usta İsimleri Bilecik'te Sahne Aldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Tiyatronun Usta İsimleri Bilecik'te Sahne Aldı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Almanya'da halk sandık başında! Merkel veda ediyor, veliahtı 10:05 Almanya'da halk sandık başında! Merkel veda ediyor, veliahtı "Türk Armin" ülkenin başına geçmeye hazırlanıyor Papazların Batı Trakya'daki müftüleri kendilerinin seçmek istemesine protesto mektubu: O zaman Patriği de Türkiye seçsin 09:40 Papazların Batı Trakya'daki müftüleri kendilerinin seçmek istemesine protesto mektubu: O zaman Patriği de Türkiye seçsin Cinsel ilişki esnasında balkondan düşen kadın, son model arabanın üzerine düştü 09:33 Cinsel ilişki esnasında balkondan düşen kadın, son model arabanın üzerine düştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 09:09 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Barınamıyoruz" eylemlerine tepki gösterdi: Hayatınız yalan Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri arasında dev yatırım hazırlığı 09:02 Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri arasında dev yatırım hazırlığı Aygün Aydın, sosyal medyada paylaştığı cesur pozları ile gündemden düşmüyor 08:53 Aygün Aydın, sosyal medyada paylaştığı cesur pozları ile gündemden düşmüyor
00:52 "Kapıdan sokmam" demişti! Emre Belözoğlu'nun anlattıkları, Rize başkanı ile çelişti ABD'li oyuncu Bella Thorne, panseksüel olduğunu açıkladı 18:54 ABD'li oyuncu Bella Thorne, panseksüel olduğunu açıkladı
Advertisement