Son Dakika Haberleri: Trabzonspor-Alanyaspor maçından önce Atatürk'ün en sevdiği türkü çalındı!

Trabzonspor-Alanyaspor maçından önce Atatürk'ün en sevdiği türkü çalındı!

2 gün önce

Süper Lig'in 11. haftasında Trabzonspor'un Alanyaspor'u konuk ettiği maçtan önce Mustafa Kemal Atatürk'ün en sevdiği türkü olan "Vardar Ovası" çalındı.

Trabzonspor Kulübü, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 81. yılında andı. Stat hoparlörlerinden Atatürk'ün sevdiği "Vardar Ovası" şarkısı çalındı. Trabzonsporlu futbolcular, seremoniye Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafının baskısının olduğu tişörtlerle sahaya çıkarken Aytemiz Alanyaspor'un ise sahada mücadele ettiği formanın kol bölümünde de Atatürk ve Türk bayrağı baskısı yer aldı.

TARAFTARLAR YALNIZ BIRAKMADI

Trabzonsporlu taraftarlar, Aytemiz Alanyaspor maçına ilgi göstererek tribünlerin büyük bölümünü doldular. Az sayıda Aytemiz Alanyaspor taraftarı da Trabzon deplasmanında takımlarını yalnız bırakmadı.

Trabzonspor-Alanyaspor maçından önce Atatürk'ün en sevdiği türkü çalındı!
Haber Yayın Tarihi: 10.11.2019 05:31 

YORUMLAR


Tampon bölgede kalan DEAŞ'lı terörist için ABD ile görüşmeler sürüyor
İsrail'de çarpıcı Türkiye anketi: Katılımcıların yüzde 53'ü Türkiye ile ilişkilerin geliştirilmesini istiyor BDDK'nın bazı yetkilerini Merkez Bankası'na devreden kanun teklifi TBMM'de kabul edilerek yasalaştı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağı Washington'a indi