Yol Kenarı Filmi - Son Dakika
Sinema

Yol Kenarı Filmi

Yol Kenarı Filmi

Yol Kenarı filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Yol Kenarı filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

15.03.2018 07:54
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Bir kıyı kasabasının, civarda yaşanan tekinsiz olayları ve başlarına gelenleri kıyametin habercisi vukuatlar olarak gören ahalisini anlatan filmin görüntü yönetmenliğini, Ben O Değilim'de de Pirselimoğlu ile birlikte çalışan, birçok yapımda usta sinemacı Theo Angelopoulos ile de işbirliği yapmış olan Andreas Sinanos üstleniyor.

Yönetmen: Tayfun Pirselimoğlu

Senaryo: Tayfun Pirselimoğlu

Oyuncular: Ercan Kesal, Tansu Biçer, Nalan Kuruçim, Taner Birsel, Rıza Akın, Haydar Şişman, İsrafil Köse, Müfit Kayacan, Murat Kılıç, Sencar Sağdıç, Sarp Aydınoğlu, Melih Düzenli, Birol Engeler, Emrah Topal, Selena Yavuz, Ömer Usta, Atilla Sacir, A. Cengiz Aydoğdu, Şükür Dorul, Reşad Baser

Filmin Türü: Drama

Orijinal Adı: Yol Kenarı

Yapımcı Firma: Mitra Filmcilik

Yapım Yılı: 2017

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 119 dk.

Dağıtıcı Firma: Kurmaca Film

Vizyon Tarihi: 25.05.2018

Yol Kenarı Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Yol Kenarı Filmi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • İstanbul Sinema Müzesi, Avrupa Yılın Müzesi Ödülleri'ne aday gösterildi
  18:36 İstanbul Sinema Müzesi, Avrupa Yılın Müzesi Ödülleri'ne aday gösterildi

  İstanbul Sinema Müzesi, 200 yıla yaklaşan barok mimarisiyle dikkati çeken ve dünyanın en iyi sinema müzeleri arasında yer alan bir aday olarak Avrupa Yılın Müzesi Ödülleri'ne aday gösterildi. Müze, yenilikçi süreçleri teşvik etmek amacıyla verilen bu ödülle uluslararası alanda daha da tanınacak.

 • Viyana'da Bekir Bülbül'ün filmi seyirciyle buluştu
  18:09 Viyana'da Bekir Bülbül'ün filmi seyirciyle buluştu

  Avusturya'nın başkenti Viyana'da yönetmen Bekir Bülbül'ün 'Bir Tutam Karanfil' filmi, Viyana Yunus Emre Enstitüsü'nün (YEE) desteğiyle Avrupa Film Festivali kapsamında seyirciyle buluştu. Film, yaşlı bir mülteci ve torunun savaşın sürdüğü ülkelerine geri dönme trajedisini ele alıyor.

 • Bir Cumhuriyet Şarkısı filminin kadrosu netleşiyor! Melis Sezen de projeye dahil oldu
  11:12 Bir Cumhuriyet Şarkısı filminin kadrosu netleşiyor! Melis Sezen de projeye dahil oldu

  1930'lu yılların Türkiye'sine ışık tutmayı hedefleyen ve Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel olarak çekilecek Bir Cumhuriyet Şarkısı filminin kadrosu netleşmeye başladı. Ertan Saban, Birce Akalay ve Salih Bademci'nin yer alacağı filme son olarak Melis Sezen dahil oldu.

 • Yönetmen Merve Kuş Mataracı'nın belgeseli 'Emma' uluslararası festivallerde izleyiciyle buluşuyor
  29 Şub Yönetmen Merve Kuş Mataracı'nın belgeseli 'Emma' uluslararası festivallerde izleyiciyle buluşuyor

  Yönetmen Merve Kuş Mataracı'nın Gaziantep'te yaşayan İngiliz Emma'nın hayatını işlediği 'Emma' adlı belgeseli uluslararası festivallerde izleyiciyle buluşuyor. Mataracı, Emma'nın ilham veren hayatını ele aldığı belgeselin festival yolculuğunu ve yeni çalışmalarını anlattı. Mataracı, sinemada eğitimin pratik kadar önemli olduğunu vurgulayarak, belgesel filmlere yönelmesinin sebebini açıkladı. Emma'nın hikayesinin doğaya dönmek gerektiğini anlattığını belirten Mataracı, belgeselin festival sürecinin devam ettiğini ve aynı zamanda depremle ilgili bir belgesel çektiklerini söyledi. Gelecek hedeflerinden bahseden Mataracı, iki sinema filmi projesi olduğunu açıkladı.

 • Elizabeth Hurley, oğlunun yönettiği ilk filmde oynadı! Müstehcen sahneleri ağızları açık bıraktı
  29 Şub Elizabeth Hurley, oğlunun yönettiği ilk filmde oynadı! Müstehcen sahneleri ağızları açık bıraktı

  İngiliz oyuncu Elizabeth Hurley, oğlu Damian'nın ilk yönetmenlik deneyimi olan Strictly Confidential filminde rol aldı. Oyuncu filmdeki müstehcen sahneleri de büyük yankı uyandırdı.

 • Fransa'da Alain Delon'un evinde 72 silah ve 3 binden fazla mermi bulundu
  28 Şub Fransa'da Alain Delon'un evinde 72 silah ve 3 binden fazla mermi bulundu

  Fransız sinemasının efsanevi yıldızı Alain Delon'un evinde yapılan aramada, 72 silah ve 3 binden fazla mermi bulundu. Savcılar, Delon'un silah ruhsatının olmadığını belirtti. Delon'un sağlık durumu son yıllarda kötüye gitmiş ve ailesi arasındaki anlaşmazlıklar da gündemdeydi. Ünlü aktör son olarak 2019 Cannes Film Festivali'nde görülmüştü.

 • Sinema oyuncusu Alain Delon'un evinden cephanelik çıktı
  28 Şub Sinema oyuncusu Alain Delon'un evinden cephanelik çıktı

  Fransız polisi, sinema efsanesi Alain Delon'un evinde 72 silah ve 3 binden fazla mermi ele geçirdi. Savcılar, Delon'un silah ruhsatının olmadığını söyledi. 88 yaşındaki oyuncu, Fransız sinemasının altın çağının yıldızıydı ve Samuray (1967) ve Borsalino (1970) gibi hit filmlerde sert görünümlü kişileri oynamıştı.

 • Salt'ın iklim değişikliği gösterimi Açık Sinema'da
  27 Şub Salt'ın iklim değişikliği gösterimi Açık Sinema'da

  Salt'ın iklim değişikliğinin etkilerine dikkati çekmeyi amaçlayan gösterim programı 'Bu son şansımız mı?' Açık Sinema'da izleyiciyle buluşacak. Programda Türkiye, Filistin, İspanya, Kenya, Danimarka, İsveç ve Almanya'dan 7 belgesel film yer alacak. Salt Genel Müdürü Deniz Ova, kültür kurumlarının ekolojik krizlerle toplumsal dönüşümleri anlamak ve farkındalık yaratmak için kritik bir rol oynadığını belirtti. Garanti BBVA desteğiyle gerçekleştirilecek gösterimlerin ardından filmler çevrim içi olarak izlenebilecek.

 • Batman Film Günlerinde Derviş Zaim, Perihan Savaş ve Halil Ergün'e Onur Ödülü
  27 Şub Batman Film Günlerinde Derviş Zaim, Perihan Savaş ve Halil Ergün'e Onur Ödülü

  Bu yıl ilki düzenlenecek Batman Film Günlerinde, başarılı yönetmen Derviş Zaim ile usta oyuncular Perihan Savaş ve Halil Ergün'e 'Onur Ödülü' takdim edilecek. Usta oyuncu Savaş ve Ergün, festival kapsamında düzenlenecek söyleşide sinemaseverlerle buluşacak. Usta yönetmen Zaim ise 'Flaşbellek' filmi ile festival izleyicisiyle buluşacak ve ardından düzenlenecek söyleşide soruları yanıtlayacak. Film Günleri kapsamında ayrıca çeşitli filmler gösterilecek ve film müzikleri konseri düzenlenecek.


Advertisement