Yol Kenarı Filmi - Son Dakika

Yol Kenarı Filmi

15.03.2018 07:54
Yol Kenarı Filmi

Yol Kenarı filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Yol Kenarı filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Bir kıyı kasabasının, civarda yaşanan tekinsiz olayları ve başlarına gelenleri kıyametin habercisi vukuatlar olarak gören ahalisini anlatan filmin görüntü yönetmenliğini, Ben O Değilim'de de Pirselimoğlu ile birlikte çalışan, birçok yapımda usta sinemacı Theo Angelopoulos ile de işbirliği yapmış olan Andreas Sinanos üstleniyor.

Yönetmen: Tayfun Pirselimoğlu

Senaryo: Tayfun Pirselimoğlu

Oyuncular: Ercan Kesal, Tansu Biçer, Nalan Kuruçim, Taner Birsel, Rıza Akın, Haydar Şişman, İsrafil Köse, Müfit Kayacan, Murat Kılıç, Sencar Sağdıç, Sarp Aydınoğlu, Melih Düzenli, Birol Engeler, Emrah Topal, Selena Yavuz, Ömer Usta, Atilla Sacir, A. Cengiz Aydoğdu, Şükür Dorul, Reşad Baser

Filmin Türü: Drama

Orijinal Adı: Yol Kenarı

Yapımcı Firma: Mitra Filmcilik

Yapım Yılı: 2017

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 119 dk.

Dağıtıcı Firma: Kurmaca Film

Vizyon Tarihi: 25.05.2018

Yol Kenarı Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

YORUMLAR
500
Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Yol Kenarı Filmi - Son Dakika

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Advertisement