Agora Nişantaşı'nda Esengül Gecesi 20 Şubat Salı - Son Dakika
Kadın

Agora Nişantaşı'nda Esengül Gecesi 20 Şubat Salı

Agora Nişantaşı\'nda Esengül Gecesi 20 Şubat Salı

Agora Nişantaşı’nda müzik yazarı Naim Dilmener’in seçkisi ile güzel yemeklere güzel müzikler eşlik ediyor.

14.02.2018 14:15
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Agora Nişantaşı, her salı müzik dünyasının efsane isimlerinin şarkıları ile misafirlerini ağırlıyor. Müzik yazarı Naim Dilmener'in seçkisi ile Esengül şarkılarından oluşan ilk gece 20 Şubat Salı akşamı gerçekleşecek.

Nişantaşı'nın gözde yemek mekanı Agora Nişantaşı müzik yazarı Naim Dilmener'in seçkisi ile 20 Şubat Salı akşamı Esengül şarkılarıyla konuklarını ağırlayacak.

Esengül 70'li yıllara sesi ile damgasını vurmuş efsane isim. Sanatçının unutulmayan şarkıları Agora Nişantaşı'nda 20 Şubat Salı gecesi sizleri bekliyor olacak. Ayrıca dönemin önemli eserleri de yine o gece mekanda yankılanacak. Leziz yemekler eşliğinde Esengül dinlemek isterseniz 0 212 246 08 02.

Yönetmen Ezel Akay'ın yönetimindeki Agora Nişantaşı özel reçeteleriyle hazırlanan yemekleriyle büyük ilgi görüyor.

Agora Nişantaşı

Telefon: 0 212 246 08 02.

Adres: Valikonağı Caddesi Dr. Orhan Ersek Sokak No 6 Nişantaşı

Kaynak: Pembenar

Son Dakika Kadın Agora Nişantaşı'nda Esengül Gecesi 20 Şubat Salı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Çorum'da Yolun Karşısına Geçmeye Çalışan Kadın Otomobil Çarpması Sonucu Yaralandı
  21:34 Çorum'da Yolun Karşısına Geçmeye Çalışan Kadın Otomobil Çarpması Sonucu Yaralandı

  Çorum'un Mimar Sinan Mahallesi'nde yolun karşısına geçmeye çalışan 85 yaşındaki Meliha Ç, S.B. idaresindeki otomobilin çarpması sonucu yaralandı. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi ve Meliha Ç, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

 • KADEM İnovasyonda Kadın Projesi Mezunlar Buluşması Gerçekleştirdi
  14:09 KADEM İnovasyonda Kadın Projesi Mezunlar Buluşması Gerçekleştirdi

  Kadın ve Demokrasi Vakfı (KADEM) tarafından hayata geçirilen İnovasyonda Kadın Projesi kapsamında İstanbul'da mezunlar buluşması düzenlendi. Proje kapsamında eğitim alan ve iş hayatına atılan kadın girişimcilerin katıldığı buluşmada, KADEM Girişimcilik Danışmanı Esra Soylu, projenin büyüyen ve etkisini genişleten bir hikaye olduğunu belirtti. Programda kadın girişimcilerin başarı hikayeleri paylaşıldı ve mentör buluşmaları gerçekleştirildi.

 • Sarıkamış'ta Aile Destek Merkezi Kursları Kadınlara Meslek Öğretiyor
  11:44 Sarıkamış'ta Aile Destek Merkezi Kursları Kadınlara Meslek Öğretiyor

  Kars'ın Sarıkamış ilçesinde faaliyet gösteren Aile Destek Merkezi bünyesinde açılan kurslara katılan kadınlar, hem meslek öğreniyor hem de aile bütçelerine katkı sağlıyor. El sanatları, dikiş nakış, giyim, kuaförlük, rölyef, tel kırma, amigurimi, epoksi ve takı tasarım alanlarında eğitim alan kadınlar, ürettikleri ürünleri satarak gelir elde ediyor. Ayrıca, kursiyerlerin çocukları da merkezdeki oyun alanında el becerileri kazanıyor.

 • Oğlunun telefonundan mesaj atıp kapıyı açtırdığı boşanma aşamasındaki eşini öldürdü
  19 Nis Oğlunun telefonundan mesaj atıp kapıyı açtırdığı boşanma aşamasındaki eşini öldürdü

  Ankara'da 36 yaşındaki bir şahıs, boşanma aşamasındaki eşi Yonca Kazan Coşkun'a oğlunun telefonundan "Anne çok hastayım, okulun bahçesinde seni bekliyorum" mesajı gönderdi. Oğlunun yanına gitmek üzere kapıyı açan Yonca Kazan Coşkun, bu sırada içeri giren boşanma aşamasındaki eşi tarafından önce tecavüze uğradı, daha sonra da bıçaklanarak öldürüldü.

 • Aydın'ın Söke ilçesinde Balık Ağı Örme Kursları Devam Ediyor
  19 Nis Aydın'ın Söke ilçesinde Balık Ağı Örme Kursları Devam Ediyor

  Aydın'ın Söke ilçesinde hayata geçirilen balık ağı örme kursları Doğanbey ve Serçin'den sonra Güllübahçe'de de 4 yıldır aralıksız devam ediyor. Kadınların meslek edinmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen kurslar ise yoğun talep görüyor.

 • Kırklareli'nde KADES ve HAYDİ uygulamaları tanıtıldı
  19 Nis Kırklareli'nde KADES ve HAYDİ uygulamaları tanıtıldı

  Kırklareli'nde İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan trafik ve asayiş kontrollerinde sürücülere ve yolculara Kadın Destek (KADES) ve Hayvan Durum İzleme (HAYDİ) uygulamaları hakkında bilgi verildi. Kontrollerde toplamda 255 kişiye uygulamalar tanıtıldı.

 • Edirne'de jandarma ekipleri aile içi şiddetle mücadele ve KADES hakkında bilgilendirme çalışması yaptı
  18 Nis Edirne'de jandarma ekipleri aile içi şiddetle mücadele ve KADES hakkında bilgilendirme çalışması yaptı

  Edirne'de İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliği ekipleri, aile içi şiddetin önlenmesi konusunda bilgilendirme çalışması gerçekleştirdi. Ekipler, Uzunköprü ilçesine bağlı köylerde KADES'in amaçları ve kullanımı hakkında bilgi verdi ve broşür dağıttı. Ayrıca, Enez ilçesinde sivrisinekle mücadele çalışmaları kapsamında sulak alanlar ve bataklıklar ilaçlandı. Havsa Belediye Başkanı Hüseyin Özden de ziyaretlerle görevinde başarı diledi.

 • Adıyaman Belediye Başkanı 'Altın İğne' projesinin açılışını gerçekleştirdi
  18 Nis Adıyaman Belediye Başkanı 'Altın İğne' projesinin açılışını gerçekleştirdi

  Adıyaman Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere, kadınların tekstil sektöründe istihdam edilmesini sağlayacak olan 'Altın İğne' projesinin açılışını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı olarak ilk açılışını gerçekleştiren Tutdere, 'Adıyaman Belediyesi olarak projelerimizle kadınlarımızın yanında olacağız' dedi.


Advertisement