Birileri - Albüm Lansman Konseri - Son Dakika

Birileri - Albüm Lansman Konseri

15.11.2016 20:04
Birileri - Albüm Lansman Konseri

Birileri, albüm lansman konserini Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde gerçekleştirmek için hazırlanıyor.

Birileri, albüm lansman konserini Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde gerçekleştirmek için hazırlanıyor.

Bir müddettir farklı bir isim altında müzik yapmakta olan topluluk 2015 temmuzunun son günü Kadıköy'ün kuytu bir köşesinde yoluna Birileri olarak devam etme kararı aldı. Şarkılarında genellikle yaşadığı topluma ayak uyduramamanın sıkıntısını çeken bireyin iç çatışmaları, kişisel yaşanmışlıkları ve geleceğe dair kaygıları gibi konuları yer yer umarsız, yer yer alaycı ve biraz da nihilist bir dille anlatan grup alternatif/ indie/ rock sularında yüzüyor.

Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin" eklenmesi gerekmektedir.

YORUMLAR
500
Beyoğlu'nda kapkaççıların hedefi yaşlı kadın oldu! O anlar anbean kaydedildi Beyoğlu'nda kapkaççıların hedefi yaşlı kadın oldu! O anlar anbean kaydedildi Son dakika haber... Kocaeli'de çalılar arasında mahsur kalan martıyı itfaiye kurtardı Son dakika haber... Kocaeli'de çalılar arasında mahsur kalan martıyı itfaiye kurtardı Bağlar Belediyesi'nin yol yapım ve onarım çalışmaları sürüyor Bağlar Belediyesi'nin yol yapım ve onarım çalışmaları sürüyor
Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Birileri - Albüm Lansman Konseri - Son Dakika

Bu haber Etkinlik.io tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Etkinlik.io tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Etkinlik.io kurumudur.

Advertisement