Erzurum'da Birlik Konseri - Son Dakika

Erzurum'da Birlik Konseri

Erzurum\'da Birlik Konseri
Son Güncelleme: 27.05.2023 16:47

Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Birlik Konseri" etkinliğinde ünlü sanatçı Uğur Işılak, sevilen şarkılarını seslendirdi. Konserde ayrıca belediye ekipleri tarafından Türk bayrağı ve yağmurluk dağıtıldı. Konser öncesinde konuşan Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, yarın yapılacak Cumhurbaşkanı Seçimi'nde herkesin oy kullanması gerektiğini belirtti.

Erzurum Büyükşehir Belediyesince organize edilen "Birlik Konseri" etkinliğinde ünlü sanatçı Uğur Işılak sevilen şarkılarını seslendirdi.

Havuzbaşı Kent Meydanı'nda düzenlenen konser öncesi alanı dolduran vatandaşlara belediye ekiplerince Türk bayrağı ve yağmurluk dağıtıldı.

Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, konser öncesi yaptığı konuşmada, yarın yapılacak Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci turunda herkesin oy kullanmak için sandığa gitmesi gerektiğini söyledi.

Erzurum'un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a desteğini hiçbir zaman eksik etmediğini hatırlatan Sekmen, "İnanıyorum ki yarın zaferi birlikte kutlayacağız. Erzurum her zaman olduğu gibi yine üstüne düşeni yapacak ve sandığa giderek Cumhurbaşkanı'na desteğini verecek." dedi.

Konuşmaların ardından sahneye kucağında bir kız çocuğu ile çıkan sanatçı Işılak, halkı selamlayarak, sevilen şarkılarını seslendirdi.

Yaklaşık 5 bin kişinin izlediği konserde vatandaşlar da zaman zaman Işılak'a eşlik etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Erzurum'da Birlik Konseri - Son Dakika


Advertisement