36 yıllık evlilik bitiyor... Melek Baykal boşanıyor! - Son Dakika

36 yıllık evlilik bitiyor... Melek Baykal boşanıyor!

28.01.2020 13:04
36 yıllık evlilik bitiyor... Melek Baykal boşanıyor!

36 yıllık evlilikte sona gelindi.

36 yıllık evlilikte sona gelindi. Melek Baykal, eşi Warner Striening'den boşanma kararı aldı.

Melek Baykal 2 yıl önce verdiği röportajda da eşiyle sorunlu bir süreçte olduklarını anlatmıştı:

"Resmi olarak bir yabancı ile evliliğim var. 1984'ten bu yana. Aşık oldum ve evlendim. Mesleğimi bile gözüm görmedi. Demek ki sadece aşk yetmiyormuş. Sonra ben ülkeme döndüm 1987 yılında. Geçenlerde konuştuk. 'Biz bu işi bitirsek mi ne yapsak?' diye, 'Ben hiç istemiyorum ama sen istiyorsan boşanalım' dedim. Böyle bir süreçteyiz şimdi "

YORUMLAR
500
Şişli'de 1'i polis 5 kişinin yaralandığı olayla ilgili 9 kişi gözaltına alındı Şişli'de 1'i polis 5 kişinin yaralandığı olayla ilgili 9 kişi gözaltına alındı Çekmeköy'de 8 Roman çift, toplu nikah töreni ile mutluluğa 'evet' dedi Çekmeköy'de 8 Roman çift, toplu nikah töreni ile mutluluğa 'evet' dedi Çiftlerin kuaför ve bakımlarını ücretsiz olarak yapıyorlar Çiftlerin kuaför ve bakımlarını ücretsiz olarak yapıyorlar
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin 36 yıllık evlilik bitiyor... Melek Baykal boşanıyor! - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement