Bir dönem güzelliğiyle ortalığı kasıp kavurmuştu! Oyuncu Sanem Çelik yıllar sonra ortaya çıktı - Son Dakika

Bir dönem güzelliğiyle ortalığı kasıp kavurmuştu! Oyuncu Sanem Çelik yıllar sonra ortaya çıktı

14.08.2022 15:02

90'lı yılların unutulmaz dizilerinden "Kara Melek" ile hafızalara kazınan oyuncu Sanem Çelik, yıllar sonra görüntülendi. Kısa, beyazlamış saçlarıyla dikkat çeken Çelik, doğallıktan yana olduğunu söyledi.

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ceylan karakterini hayat veren güzel oyuncu Sanem Çelik, uzun süredir gözlerden uzak yaşıyordu. Sanem Çelik yeni görüntüsüyle Ege sahillerinde objektif karşısına geçti.

YENİ İMAJI ŞAŞIRTTI

Güzelliğiyle 90 yıllarda fırtına gibi esen ünlü oyuncu kısacık ve bembeyaz olan saçlarıyla dikkat çekti. Çelik, gerçek rengini görmek istediği için boyatmadığı saçlarını kendisinin kestiğini söyledi.

Kara Melek'in yosun gözlü güzeli Sanem Çelik yıllar sonra ortaya çıktı! Yeni imajıyla bambaşka biri olmuş

DOĞALLIĞIN VERDİĞİ ENERJİDEN MEMNUNUM

Şifalı otlara merak saran Sanem Çelik, yeni imajından ve doğallığın verdiği enerjiden çok memnun olduğunu dile getirdi. Çelik, yıllara meydan okumasının sırrını da şöyle açıkladı: "Yoga, meditasyon ve sağlıklı beslenme."

Kara Melek'in yosun gözlü güzeli Sanem Çelik yıllar sonra ortaya çıktı! Yeni imajıyla bambaşka biri olmuş
Kara Melek'in yosun gözlü güzeli Sanem Çelik yıllar sonra ortaya çıktı! Yeni imajıyla bambaşka biri olmuş
YORUMLAR (2)
  • Anazarbus : Bir insana gülmek ancak bu kadar yakışır, yaşlanmayan kadın, çocukluk aşkım, Kara Melek i izlerken içimden " ne kadar güzel " diye geçerdi. İlk sevgilimin ona benzemesi belki de bu yüzden Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
500
Yunanistan Başbakanı, Türkiye'ye karşı küstah tehditlerini sürdürdü: Eşi benzeri görülmemiş istekler bizim kırmızı çizgimizde ezilir Yunanistan Başbakanı, Türkiye'ye karşı küstah tehditlerini sürdürdü: Eşi benzeri görülmemiş istekler bizim kırmızı çizgimizde ezilir Tokat'ta boş kanala düşen lise öğrencisi yaralandı Tokat'ta boş kanala düşen lise öğrencisi yaralandı Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2) Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Bir dönem güzelliğiyle ortalığı kasıp kavurmuştu! Oyuncu Sanem Çelik yıllar sonra ortaya çıktı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement