Acun Ilıcalı, hediyelere boğdu! MasterChef Türkiye şampiyonuna iki ödül birden verdi - Son Dakika

Acun Ilıcalı, hediyelere boğdu! MasterChef Türkiye şampiyonuna iki ödül birden verdi

15.01.2022 09:01

Aylar süren MasterChef Türkiye macerası dün akşam muhteşem bir finalle sona erdi. Yaptığı yemeklerden sonra şeflerden en yüksek puanı alan Eren şampiyon oldu. Eren, şampiyonluk kupasının yanı sıra lüks bir arabanın da sahibi oldu. Kesenin ağzını açan Acun Ilıcalı'nın şampiyona Dubai tatili hediye edeceği de iddia edildi.

Jüri üyeliklerini Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun yaptığı MasterChef Türkiye, dün akşam final yaptı. Eren ve Hasan'ın kıyasıya mücadele ettiği yarışmanın kazananı Eren oldu.

"KIZIMA VERDİĞİM SÖZÜ TUTTUM"

Finalde şampiyonluk kupasını kaldırdıktan sonra konuşan Eren "Verdiğim sözü tuttum şef. Ben buraya geldiğimde Maya'ya söz vermiştim. Çok uzun bir yol oldu. Hasan da ben de şampiyonuz şu an. Bir kupa var elimde ama iki şampiyon var" dedi.

Acun Ilıcalı kesenin ağzını açtı! MasterChef Türkiye şampiyonuna iki ödül birden verdi

LÜKS ARABANIN SAHİBİ OLDU

Yarışmanın bitmesiyle en merak edilen sorulardan biri de büyük ödülün ne olduğu oldu. MasterChef Türkiye 2021 sezonu şampiyonu, lüks bir arabanın sahibi olacak. Acun Ilıcalı'nın, diğer yıllardan farklı olarak şampiyona Dubai tatili hediye edeceği de gündemde yer alıyor.

DAHA ÖNCE DE ARABA VE PARA ÖDÜLÜ VARDI

MasterChef Türkiye'de 2018 yılında şampiyona 100 bin TL para ödülü verilmişti. 2019 ve 2020 yıllarında ise yarışmayı galibiyetle bitiren isimlere lüks bir otomobil verilmişti.

YORUMLAR (9)
  • mustafa kuyu: Doğrusu böyle sakallı bir şefin elinden yemek yenilir mi?Hadi başını toque ile örttü sakalını neyle örtecek?Yazık.Bu tipleri uyaran da yok.Ki bence böyle sakallılara iş veren lüks bir restoranı düşünemiyorum!!! Cevap Yaz 6 6 Yayından Kaldır
  • Cafer Gül: 2inciye hicbirsey vermemek ve Fiat için çok lüksmüşcesine reklam yapılan adaletsiz bir ülke ,adaletsiz düzen... Cevap Yaz 2 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Otodrag yarışları yağış nedeniyle ertelendi Otodrag yarışları yağış nedeniyle ertelendi Avrupa Le Mans Serisi otomobil yarışlarında ikinci etap tamamlandı Avrupa Le Mans Serisi otomobil yarışlarında ikinci etap tamamlandı Kulislerde yüksek sesle konuşulmaya başladı! 'MasterChef'te yeni sezonda Mehmet Yalçınkaya-Arda Türkmen değişimi yaşanacak' Kulislerde yüksek sesle konuşulmaya başladı! 'MasterChef'te yeni sezonda Mehmet Yalçınkaya-Arda Türkmen değişimi yaşanacak'

Son Dakika Magazin Acun Ilıcalı, hediyelere boğdu! MasterChef Türkiye şampiyonuna iki ödül birden verdi - Son Dakika


Advertisement