Afra Saraçoğlu: Biraz rahat olmak lazım - Son Dakika

Afra Saraçoğlu: Biraz rahat olmak lazım

04.08.2020 13:34
Afra Saraçoğlu: Biraz rahat olmak lazım

Hakkında merak edilenleri anlatan genç oyuncu, "Kendinde sevmediğin bir özelliğin var mı?" sorusunu şöyle yanıtladı: "Mükemmeliyetçi olmam. Bu özelliğimi hem çok seviyorum hem de çok yoruluyorum.

Hakkında merak edilenleri anlatan genç oyuncu, "Kendinde sevmediğin bir özelliğin var mı?" sorusunu şöyle yanıtladı: "Mükemmeliyetçi olmam. Bu özelliğimi hem çok seviyorum hem de çok yoruluyorum. Bazen düşünmekten başıma ağrılar giriyor neden daha iyisi olmadı diye. Ama düşününce her zaman daha iyisi tabii ki de var. Her şey kusursuz olacak diye bir kural yok. Biraz rahat olmak, sakin durmak lazım." Saraçoğlu, "Yaptığın en çılgınca şey neydi?" sorusuna da "Oyuncu olmak" yanıtını verdi.

 <a class='keyword-sd' href='/afra-saracoglu/' title='Afra Saraçoğlu'>Afra Saraçoğlu</a>: Biraz rahat olmak lazım

GÜVEN YOKSA İLİŞKİ YAŞAMAM

Meslektaşı Mert Yazıcıoğlu'yla aşk yaşayan Afra Saraçoğlu'na röportajda ayrıca "İlişkiye başlamadan önce güven sorunu yaşadın mı?" sorusu yöneltildi. Oyuncu şöyle dedi: "Benim için güven yoksa bir ilişki yaşamak mümkün değil. Bu arkadaşlarım için de geçerli. O yüzden bir şeyler paylaşabileceğim insanlarla aramda önce güven duygusu oluşması gerekiyor."

Afra Saraçoğlu: Biraz rahat olmak lazım

YORUMLAR
500
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Afra Saraçoğlu: Biraz rahat olmak lazım - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement