Aysun Kayacı, babası Selahattin Kayacı'nın cenaze törenine katılmadı - Son Dakika

Aysun Kayacı, babası Selahattin Kayacı'nın cenaze törenine katılmadı

15.11.2021 15:39

Aysun Kayacı'nın babası Selahattin Kayacı yaşamını yitirdi. Selahattin Kayacı Üsküdar'da Küplüce Camii'nde düzenlenen cenaze ile son yolculuğuna uğurlandı. Uzun süredir yurt dışında yaşayan Aysun Kayacı, babasının cenazesine katılamadı.

Eski oyuncu ve model Aysun Kayacı'nın, bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören babası Selahattin Kayacı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Kayacı için Küplüce Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

BABASININ CENAZESİNE KATILMADI

Cenazeye Aysun Kayacı'nın katılmadığı görülürken, Selahattin Kayacı'nın yakınları ve arkadaşları katıldı. Kayacı, kılınan cenaze namazının sonrasında Kocatepe mezarlığına defnedildi.

"KIZINI SEVDİĞİNİ VE GURUR DUYDUĞUNU SÖYLERDİ"

Selahattin Kayacı'nın komşusu Hülya Öztürk, "Kızı ile hiç tanışmadım. Ama kızını hep anlatırdı ve kızlarını da çocuklarını da çok severdi. Mutlaka her insanın hataları vardır, hataları vardı belki de bilemiyorum. Kızını sevdiğini ve gurur duyduğunu söylerdi çok güzel olduğunu, aklının da iyi olduğunu söylerdi. Çok üzülürdü. Öteki kızı da İngiltere'deydi. Sanıyorum bir gün gelirler diye beklerdi. Öyle içinde bir burukluk olurdu hep" dedi.

Aysun Kayacı'nın babası Selahattin Kayacı'nın cenaze törenine katılmadı
Aysun Kayacı, babası Selahattin Kayacı'nın cenaze törenine katılmadı
Aysun Kayacı, babası Selahattin Kayacı'nın cenaze törenine katılmadı
YORUMLAR (3)
500

Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Aysun Kayacı, babası Selahattin Kayacı'nın cenaze törenine katılmadı - Son Dakika Magazin


Advertisement