Boğaz'da Kelebek Şıklığı - Son Dakika

Boğaz'da Kelebek Şıklığı

17.06.2022 13:21
Boğaz'da Kelebek Şıklığı

Hürriyet Kelebek Yaz Partisi, 'Kelebek Yazı' temasıyla16 Haziran Perşembe akşamı Mandarin OrientalBosphorus'ta düzenlendi.

Hürriyet Kelebek özel partisiyle yaza hızlı bir başlangıç yaptı. Partinin kırmızı halısında ünlü konuklar şıklıklarıyla dikkati çekerken; muhteşem sahne şovları vekonserler yazın ritmini yükseltti. Gecede, 48. Pantene Altın Kelebek ödül töreninin de ilk adımları atıldı.

Sahnelerin ve ekranların beğenilen isimleri, cemiyet dünyasının önemli simalar Kelebek partisine katıldı

Davetlilerin kırmızı halıda geceye katılmalarıyla başlayan partide, Hürriyet Kelebek köşe yazarı Orkun Ün kırmızı halıdaünlülerle röportaj yaptı.

Yağmur Kalyoncu'nun sunuculuğunu üstlendiği gecede konserlerle müzik ziyafeti yaşandı.

Muhteşem sahne şovlarının yanı sıra Buray ve Su Soley sahne aldı.

Partide konuklara seslenen Demirören Medya Gazete Reklam Satış Grup Başkanı Orçun Çevikoğulları, "Yayımlandığı günden bu yana magazin, kültür&sanat, eğlence ve moda dünyasının nabzını tutan Hürriyet Kelebek, aynı zamanda Pantene Altın Kelebek Ödülleri ile kitleleri buluşturan bir marka. Türk basını açısından çok önemli bir yere sahip olan Kelebek, şimdi de kanatlarını yazın enerjisi için çırpıyor." dedi.

P&G Türkiye, Kafkaslar ve Orta Asya Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Onur Yaprak ise konuşmasında, 48. Pantene Altın Kelebek ödüllerini Hürriyet ekibiyle birlikte gerçekleştireceklerini söyleyerek "Bu sene yeniliklerin yılı olacak. Öncelikle olabildiğince erişilebilir ve herkesin oylama sürecinekolayca dahil olabildiği bir ödül töreni hedefliyoruz. Oylama sürecinde halkımızın seçimleri her yıl olduğu gibi yine ödül sahiplerinin belirlenmesinde en büyük etkiye sahip olacak. Hürriyet ekibiyle beraber yüzde 70'i halk ve yüzde 30'u jüri olmak üzere 2 aşamadan oluşan oylama sistemimizi bu sene sizlere daha detaylı aktaracağız,bu heyecan dolu süreçte adil ve tarafsız değerlendirmelerle ilerleyeceğiz." diye konuştu.

İrem Helvacıoğlu

Partide eğlencenin ritmi Doğuş Çabakçor'un DJ performansıyla arttı. Davetliler gecenin geç saatlerine kadar müzik eşliğinde eğlendi.

Prof.Dr. Murat Öncel

Geceyeana sponsor Pantene ile co-sponsorlar DamatTween, ADCO ve Lexus dadestek verdi.

Melis Sezen

Merve Dizdar

Nazli Senem Unal - Demir Can Kacel

Ozgu Kaya - Melisa Berberoglu

YORUMLAR
500
İzmit Belediye Başkanı Hürriyet'ten İzmitlilere Çağrı: 'Cumhuriyet Parkı'na Sahip Çıkalım' İzmit Belediye Başkanı Hürriyet'ten İzmitlilere Çağrı: 'Cumhuriyet Parkı'na Sahip Çıkalım' Başkan Hüriyet Fethiye Caddesi'ndeki Çalışmaları Takip Ediyor Başkan Hüriyet Fethiye Caddesi'ndeki Çalışmaları Takip Ediyor Gençlere Kütüphane Müjdesi Gençlere Kütüphane Müjdesi
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Boğaz'da Kelebek Şıklığı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement