Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi 'Süslü Korkuluk' Netflix'te! - Son Dakika

Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi 'Süslü Korkuluk' Netflix'te!

18.02.2022 14:00

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Alina Boz ve Olgun Şimşek gibi isimlerin yer aldığı Süslü Korkuluk dizisinin yayınlanacağı kanal krizi çözüldü. Dizinin Netflix'te yayınlanması planlıyor.

Oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Alina Boz ve Olgun Şimşek gibi isimlerin yer aldığı Süslü Korkuluk ile ilgili yaşanan kriz çözüldü. TV8'de ekrana gelmesi planlanan "Süslü Korkuluk" dizisinin yapım şirketi OGM Pictures ile TV8 kanal yönetimindeki arasındaki anlaşmada parasal kriz çıkınca yapım beklemeye alınmıştı.

NETFLİX'TE YAYINLANACAK

Birsen Altuntaş'ın instagram hesabından paylaştığı habere göre; Televizyon kanallarının bütçesini karşılamaktan çekindiği Süslü Korkuluk dizisi Netflix'te yayınlanacak. Çağatay Ulusoy'un gelinlik diktiği müşterisine aşık olan bir terziye hayat vereceği dizinin yayınlanacağı platformla ilgili resmi duyurunun yakın zamanda yapılacağı öğrenildi.

Cem Karcı'nın yöneteceği dizinin tanıtımı Ocak ayında yayınlanmış ve TV8 ekranlarında geleceği duyurulmuştu.

YORUMLAR
500
Netflix kullanmayı bırakmak için 6 neden! Netflix kullanmayı bırakmak için 6 neden! Netflix Türkiye'nin temmuz ayı içerikleri belli oldu! Netflix Türkiye'nin temmuz ayı içerikleri belli oldu!

Son Dakika Magazin Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi 'Süslü Korkuluk' Netflix'te! - Son Dakika


Advertisement