Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner'e saldırı anı görüntüleri ortaya çıktı - Son Dakika

Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner'e saldırı anı görüntüleri ortaya çıktı

23.12.2021 11:11

Oyuncu çift Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner, geçtiğimiz hafta Cihangir'de gittikleri bir eğlence mekanında darbedilmişti. Çiftin dövüldüğü anlara ait görüntüler ortaya çıkarken, korkularının hala devam ettiğini belirten Öner, "Vücudumda morluklar var, Ceyhun'un kaşı patladı. Polis abi bizi mekandan çıkardı ve hayatımızı kurtardı. Şikayetçi olduk ve dava açıldı" dedi.

Seksenler dizisinde rol alan ünlü oyuncu Ceyhun Fersoy ve eşi Begüm Öner arkadaşları ile geçtiğimiz günlerde Cihangir'de bir araya gelmişti. Ancak çiftin eğlenceli başlayan gecesi tatsız bitmişti. Ceyhun-Begüm Fersoy ve arkadaşları, mekanda bulunan başka bir grup tarafından darbedildiğini açıklamıştı.

"VÜCUDUMDA MORLUKLAR VAR, CEYHUN'UN KAŞI PATLADI"

Şiddet olayının etkisiyle psikolojilerinin bozulduğunu söyleyen çift, dün "Söylemezsem Olmaz" programında konuştu. Kavgaya dair görüntüler ortaya çıkarken Begüm Öner, olay sonrası her gün kabuslarla uyandığını belirtip, "Oradaki bodyguardlar bizi dışarı çıkarmadı. Ceyhun, masanın üstüne çıkıp 'Buradan çıkmak istiyoruz' diye bağırdı. Bu bölümü 'Ceyhun küfrediyor' diye yansıtmaya çalışmaları alçakça. Vücudumda morluklar var, Ceyhun'un kaşı patladı. Polis abi bizi mekandan çıkardı ve hayatımızı kurtardı. Şikayetçi olduk ve dava açıldı." dedi.

"KÜFÜR ETMEDİM"

Eşinin ardından yayına bağlanan Fersoy ise, kendisinin küfür etmediğini belirterek şunları söyledi: "İnanılır gibi değil. Evlenmeden önce 3-4 yıl işletmecilik yapmıştım o yüzden bu işleri biliyorum. Bu görüntülerin yayınlanması beni çok üzdü. Küfür etmedim, polis çağıracağım burayı kapattıracağım dedim."

YORUMLAR
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner'e saldırı anı görüntüleri ortaya çıktı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement