Demet Akalın'ı başı kiracısıyla dertte! Aldığı kirayı söyleyerek ateş püskürdü - Son Dakika
Magazin

Demet Akalın'ı başı kiracısıyla dertte! Aldığı kirayı söyleyerek ateş püskürdü

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, evinde 5 bin TL kiraya oturan kiracısıyla yaşadığı sorun nedeniyle isyan etti. Akalın, kiracısının 'Programda benden bahsetti, zam yapacaktım vazgeçtim' demesine tepki göstererek 'Sen kimsin ya? Ukalalığa bak, dava açacağım' dedi. Akalın, bu durumu yetkililere de bildirdi.

24.04.2024 15:03  Güncelleme: 15:22

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında Jess Molho ile program yapan Demet Akalın, yıllar önce satın aldığı evdeki kiracısıyla yaşadığı soruna isyan ederek yetkililere seslendi.

DAVA AÇACAK

Gayrimenkul yatırımlarıyla dikkat çeken Akalın, kiracısıyla başı dertte olunca şu sözlerle ateş püskürdü: "Devletin ev sahibi ve kiracı olayına kalıcı bir çözüm bulması gerekiyor. Benim kiracım 5 bin TL'ye oturuyor. 5 bin liraya bugün bir yere gidiyorsun dört kişi, üç-dört bin lira hesap geliyor. Kiracım evimde 5 bin liraya oturuyor. Ben bunu canlı yayında söylediğim için; adamın ukalalığına bak emlakçıya gidip 'Programda bahsetti, zam yapacaktım vazgeçtim.' Sen kimsin ki? Ev benim! Ve adam bunu söyleyebiliyor. Acayip sinirliyim. Ben o evi almak için gece gündüz çalıştım. O zaman mankenlik yapıyordum, ayakta bekliyordum 10-12 saat... İlk aldığım evlerden. Millete yaka iğnesi takıyordum, herkesin ağız kokusunu çekiyordum. Onu krediyle ödedim. Sen gidip 'Programda benden bahsetti, zam yapmaktan vazgeçtim' diyeceksin. Ben de 'ver' dedim avukata sinir oldum."

Demet Akalın'ı başı kiracısıyla dertte! Aldığı kirayı söyleyerek ateş püskürdü
Demet Akalın\'ı başı kiracısıyla dertte! Aldığı kirayı söyleyerek ateş püskürdü

Son Dakika Magazin Demet Akalın'ı başı kiracısıyla dertte! Aldığı kirayı söyleyerek ateş püskürdü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (32)

 • Ahmet Kurtoglu: ihtiyacı var yada yok demet akalın HAKLI 687 45 Yanıtla
 • Murat: Sanki ihtiyacı var 61 589 Yanıtla
  Kemal Demir: İhtiyaç meselesi değil . Hak denen bir kavram var . Kimsenin hakkı kimseye kalmaz 621 30 Ahmet Çakır: İhtiyacı var veya yok sanane o caliscak senin culsuzlar gelip bedava mı oturacak emek vermişse karşılığını alacak 217 11
 • İshak Klein: Şimdi haklı!.. Eğri oturup doğru konuşalım. 498 33 Yanıtla
 • Yusuf Çarman: Maalesef ülkede iyi niyeti suistimal etme konusunda çok yetenekliyiz. Demet hanım haklı. 466 20 Yanıtla
 • Emrah Aytekin: Tuzu kuru 47 406 Yanıtla
  Whatisup Up: Lan çek git. 71 6
 • sinan çayırcı: Haklı abi . 415 27 Yanıtla
 • Ulku Girgin: son yıllarda kiracılara verilen yasal artış ve tahliye konusundaki haklarla ev sahipleri çok mağdur olmaktadır ve bu kiracılara ev sahiplerine karşı her türlü terbiyesizliği dik başlığı gösterme Hakkı da vermiştir imzaladıkları sözleşmeye uymak yerine devletin verdiği imkanları saygısızca haram helal tanımadan menfaatlerini kullanmaktalar bunu yapan kiracılara da buna sebep olan yöneticilere de ev sahipleri hakkını helal etmiyor 282 39 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement