EDHO, iki ünlü oyuncuyu kadrosuna dahil etti - Son Dakika

EDHO, iki ünlü oyuncuyu kadrosuna dahil etti

16.02.2021 21:25

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, kadrosuna Caner Kurtaran ve Bahtiyar Engin'i kattı. Ünlü oyuncular dizide Amerika'nın emrindeki adamlara hayat verecek.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Sanem Çelik ve Ozan Akbaba gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Dizi iki ünlü ismi daha ekibe dahil etti.

DİZİYE YENİ SOLUK GETİRECEK

ATV ekranlarından izleyici ile buluşan EDHO, ünlü oyuncular Caner Kurtaran ve Bahtiyar Engin'i kadrosuna transfer etti. Diziye yeni soluk getirecek olan Kurtaran ve Engin, kontrgerillayı yöneten, Amerika'nın emrindeki iki karaktere hayat verecek.

EDHO, iki ünlü oyuncuyu kadrosuna dahil etti
Caner Kurtaran
EDHO, iki ünlü oyuncuyu kadrosuna dahil etti
Bahtiyar Engin
YORUMLAR (3)
  • Elif : Çok beyenerek izlediğim dizi ilden gelir gelmez yemeğimi yiyip bulaşıkları yıkayıp hemen çayımıda hazırlayıp severek izlediğim dizi ama Hayriye anneye çokkk üzüldüm çünkü benimde annem olmadığı için Cevap Yaz 10 2 Yayından Kaldır
500
Bülent Kuşoğlu: 'Türkiye'nin, Ekonomisinin Bu Kadar Zayıf Olduğu Bir Dönemde Başka Ülkelere Boyun Eğmemesi Mümkün Değil' Bülent Kuşoğlu: 'Türkiye'nin, Ekonomisinin Bu Kadar Zayıf Olduğu Bir Dönemde Başka Ülkelere Boyun Eğmemesi Mümkün Değil' Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinden ilk kareler yayınlandı! İşte ATV'nin yeni dizisi Bu Cihana Sığmazam'dan ilk görüntüler Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinden ilk kareler yayınlandı! İşte ATV'nin yeni dizisi Bu Cihana Sığmazam'dan ilk görüntüler Türkiye'de Erişim Engeli Getirilen Deutsche Welle'nin Genel Müdürü Limbourg: 'Dw, Yasal Yollara Başvuracak' Türkiye'de Erişim Engeli Getirilen Deutsche Welle'nin Genel Müdürü Limbourg: 'Dw, Yasal Yollara Başvuracak'

Son Dakika Magazin EDHO, iki ünlü oyuncuyu kadrosuna dahil etti - Son Dakika


Advertisement