Emir Sarıgül ile Sibel Can hakkındaki aşk iddialarına yalanlama geldi - Son Dakika

Emir Sarıgül ile Sibel Can hakkındaki aşk iddialarına yalanlama geldi

13.05.2021 09:47
Emir Sarıgül ile Sibel Can hakkındaki aşk iddialarına yalanlama geldi

Geçtiğimiz aylarda sunucu sevgilisi Buket Aydın ile yollarını ayıran iş adamı Emir Sarıgül'ün, sanatçı Sibel Can ile Bodrum'da tatil yaptığı ileri sürülmüştü. Söz konusu iddialar hakkında açıklama yapan Sarıgül, "Basında yer alan haberlere sadece gülüyorum. Beni yıpratmak İçin bilinçli çıkartılan haberler, Allah'a havale ediyorum" ifadelerini kullandı.

Eşinden boşandıktan sonra sunucu Buket Aydın ile bir ilişki yaşayan Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül, geçtiğimiz aylarda yollarını ayırdı. Sarıgül'ün adı bu sefer ünlü şarkıcı Sibel Can ile anıldı. İddialara göre, iki isim şimdilerde Bodrum'da teknede tatil yapıyor.

"SADECE BUKET HANIMLA BİRLİKTELİĞİM OLDU"

Hakkında çıkan aşk haberlerinin ardından Taze Magazin'e açıklama yapan Emir Sarıgül, iddiayı yalanlayarak şunları söyledi:

"Yapmayın! Benim 2 kızım var. Çocuklarımın annesi ile yollarımızı ayırdıktan sonra Buket hanım İle birlikteliğim oldu. Onun dışında basında yer alan bu haberlere sadece gülüyorum. Kimlerin ne maksatla yaptığını gayet iyi biliyorum. Buket hanımı ve beni yıpratmak için bilinçli çıkartılan haberler. Onları Allah'a havale ediyorum."

"TEKNEDEYİM AMA DOST MECLİSİMLE"

Bu bayram evlatlarım Londra'da olduğu İçin ben teknedeyim ama haberlerde yer aldığı gibi değil kendi dost meclisim ile birlikteyim."

Ünlü şarkıcı Sibel Can da Emir Sarıgül ile aşk iddialarını "Böyle bir durum söz konusu değil" diyerek yalanlamıştı.

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Bodrum'da 'magic Worlds Global' ile Karnaval Esintisi Başlıyor! Bodrum'da 'magic Worlds Global' ile Karnaval Esintisi Başlıyor! Bodrum'da sürüklenen tekne ekiplerce kurtarıldı Bodrum'da sürüklenen tekne ekiplerce kurtarıldı Değerli Koleksiyonlar Bodrum'da Sanatseverlerle Buluşuyor Değerli Koleksiyonlar Bodrum'da Sanatseverlerle Buluşuyor

Son Dakika Magazin Emir Sarıgül ile Sibel Can hakkındaki aşk iddialarına yalanlama geldi - Son Dakika


Advertisement