Eskiyle Yeniyi Bu Evde Buluşturduk - Son Dakika
Magazin

Eskiyle Yeniyi Bu Evde Buluşturduk

Eskiyle Yeniyi Bu Evde Buluşturduk

Güzel modacı Siren Ertan Çarmıklı, ince zevkiyle döşediği evinin, eşiyle kendisinin ortak zevklerini yansıttığını söylüyor: Eşim modern dekorasyonu sever;....

03.01.2012 06:03
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Başarılı modacı Siren Ertan Çarmıklı; Ulus sırtlarında, dev ağaçların çevrelediği, boğaz manzarasına sahip evlerinde, eşi Gökhan Çarmıklı ile birlikte yaşıyor. Siren Ertan Çarmıklı; Harper's Bazaar dergisinin görüntülediği evini ve dekorasyonla ilişkisini anlattı...

YARATMAYI SEVERİM

Konu ne olursa olsun 'bir şey yaratmak' hayattaki en büyük zevkim. Zevk, bilgi ve bunları bir araya getirecek yetenek her alanda olduğu gibi dekorasyonda da çok önemli.

Her zaman evlerimizin ve iş yerimin dekorasyonunu kendim yaparım. Öncelikle tıpkı kendi mesleğimde olduğu gibi dekorasyon ile ilgili kitapları çok okur, çok incelerim. Hatta profesyonel anlamda teklifler de aldığım olmuştur.

ORTAK HOBİMİZ OLDU

Eşim modern mimariyi ve dekorasyonu severken; ben eskiye, klasiğe ve antikalara tutkuyla bağlıyım. İlk başta bu bir sürtüşme getirse de sonraları ikimize de çok şey kattı. Böylece her an, her iki uçtan da yeni bir şeyler öğrenebildik ve bu farklılık, dekorasyona olan düşkünlüğümüzün, ortak bir hobimiz olmasını sağladı.

MASADA BULUŞURUZ

Eşimle baş başa da olsak, yemeklerimizi salonda ve masada yemekten hoşlanıyorum. Bu nedenle ayrı bir yemek odası yapıp yemek masasını salondan soyutlamak yerine, oturma bölümlerinin içine karıştırdım. Böylece iki kişi de olsak, 50 kişi de; isteyen masadaki sohbetten kopmadan kanepeye uzanıp maç seyredebiliyor.

BEN BİR ROMANTİĞİM!

Evimizin her yeri eşim, ailemiz ve dostlarımızla olan fotoğraflarımızla dolu. Özellikle kocamla olan sevgi dolu anlarımız beni ona daha çok bağlıyor. Elimde değil; ben bir romantiğim!

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Eskiyle Yeniyi Bu Evde Buluşturduk - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement