Hazer Amani efkar dağıttı - Son Dakika

Hazer Amani efkar dağıttı

03.10.2021 13:12
Hazer Amani efkar dağıttı

Mesleğiyle olduğu kadar özel hayatıyla da gündeme gelen ünlü şef Hazer Amani, geçtiğimiz gün Şişhane'deki Pera Adalı Restaurant'ta felekten bir gece çaldı.

akın arkadaşı Saro'nun sahne performansını izlemeye gelen ünlü şef, yaşadığı sıkıntılı günlerinin ardından stres attı. Sıla'dan boşandıktan sonra ilk kez gece eğlenmeye çıkan Amani, Saro'nun nostaljik şarkılarıyla efkar dağıttı. Mekanda ilgi odağı olan yakışıklı şef, adeta kurtlarını döktü. Menüdeki lezzetlere tam not veren ünlü şef, mekanın patroniçesi Özlem Çağan ve Saro ile birlikte fotoğraf çektirirken oldukça neşeli halleriyle dikkat çekti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen Amani'nin keyifli tavırlarıyla İlker Kaleli ile aşk yaşamaya başlayan Sıla'ya gönderme yaptığı konuşuldu.

YORUMLAR
500
Üçok: 'Suluova emeğin ve üretimin şehri' Üçok: 'Suluova emeğin ve üretimin şehri'
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Hazer Amani efkar dağıttı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement