TATLISES'İN KIZI DİLAN ÇITAK'A NİŞANTAŞI'NDAKİ GÜZELLİK MERKEZİNDE SALDIRI-1 - Son Dakika

TATLISES'İN KIZI DİLAN ÇITAK'A NİŞANTAŞI'NDAKİ GÜZELLİK MERKEZİNDE SALDIRI-1

31.03.2021 23:04

ÜNLÜ türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, Nişantaşı'ndaki güzellik merkezinde saldırıya uğradı.

ÜNLÜ türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, Nişantaşı'ndaki güzellik merkezinde saldırıya uğradı. Çıtak saldırıyı yara almadan atlatırken burada çalışan bir kişi kafasından yaralandı. Çıtak Harbiye Polis Merkezi'ne gelerek şikayetçi oldu.

Olay Nişantaşı'ndaki güzellik merkezinde meydana geldi. Yabancı uyruklu oldukları öğrenilen dört kişilik grup güzellik merkezinde bakım yaptırdı. Bir süre sonra taraflar arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

KAPIYI TEKMELEDİLER

Olayda güzellik merkezinde çalışan bir görevli darp edildi. Dükkanda olan Dilan Çıtak sokağa çıkıp polislerden yardım istedi. Polislere yaşanan kavgayı anlatan Çıtak, 'kapıları tekmelediler, yabancı uyruklulardı' ifadelerini kullandı. Koşar adımlarla karakola giren Dilan Çıtak Tatlıses, "Tırnakçı dükkanıma saldırdılar. Şikayetçi olmaya geldim. Bir çalışanımız ağır yaralı" dedi.

YORUMLAR
500
Cüretkar Tatil Pozları Olay Oldu! Cüretkar Tatil Pozları Olay Oldu! Erzurum'da yaban keçileri görüntülendi Erzurum'da yaban keçileri görüntülendi
Kaynak: DHA

Son Dakika Magazin TATLISES'İN KIZI DİLAN ÇITAK'A NİŞANTAŞI'NDAKİ GÜZELLİK MERKEZİNDE SALDIRI-1 - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement