İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses hayatının şokunu yaşadı! 'Kapıyı tekmelediler' - Son Dakika

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses hayatının şokunu yaşadı! 'Kapıyı tekmelediler'

01.04.2021 05:04
İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses hayatının şokunu yaşadı! 'Kapıyı tekmelediler'

Olay bugün Çıtak'ın Nişantaşı'ndaki tırnak ve güzellik bakım merkezinde meydana geldi.

Olay bugün Çıtak'ın Nişantaşı'ndaki tırnak ve güzellik bakım merkezinde meydana geldi. Yabancı uyruklu oldukları öğrenilen dört kişilik grup güzellik merkezinde bakım yaptırdı. Bir süre sonra taraflar arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

 <a class='keyword-sd' href='/ibrahim-tatlises/' title='İbrahim Tatlıses'>İbrahim Tatlıses</a>'in kızı <a class='keyword-sd' href='/dilan-citak/' title='Dilan Çıtak'>Dilan Çıtak</a> Tatlıses hayatının şokunu yaşadı! 'Kapıyı tekmelediler'

KAPIYI TEKMELEDİLER

Olayda güzellik merkezinde çalışan bir görevli darp edildi. O esnada dükkanda olan Dilan Çıtak sokağa çıkıp polislerden yardım istedi.  Polislere yaşanan kavgayı anlatan Çıtak, 'kapıları tekmelediler, yabancı uyruklulardı' ifadelerini kullandı. Koşar adımlarla karakola giren Dilan Çıtak Tatlıses, "Tırnakçı dükkanıma saldırdılar. Şikayetçi olmaya geldim. Bir çalışanımız ağır yaralı" dedi.

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses hayatının şokunu yaşadı! 'Kapıyı tekmelediler'

YORUMLAR
500
Yeni Aşkıyla El Ele Görüntülendi! Yaş Farkı Dikkat Çekti Yeni Aşkıyla El Ele Görüntülendi! Yaş Farkı Dikkat Çekti
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses hayatının şokunu yaşadı! 'Kapıyı tekmelediler' - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement