İkinci El Eşyalarını Satıyor - Son Dakika

İkinci El Eşyalarını Satıyor

26.06.2022 17:21
İkinci El Eşyalarını Satıyor

Özge Ulusoy, Nişantaşı'nda dünyaca ünlü bir mağazanın başlattığı indirim gününde yaz tatili için alışverişte görüntülendi.

İndirim günlerini takip ettiğini ve bazı ürünleri uygun fiyata aldığını söyleyen Özge Ulusoy "Güzel geçti alışveriş, indirimin ilk günü bugün. Biraz şöyle karıştırıp bir şeyler aldım. Tatil alışverişi yaptım, pareolar biraz böyle elbiseler aldım. İndirimi takip ettiğim için istediğim bazı parçalar vardı onları daha uygun fiyata aldım. İndirimleri hep takip ederim, dün onlinedan da almıştım. Ayakkabı ve çantada marka benim için önemli onun dışında o kadar önemli değil. Kıyafette butik marka tercih ederim" diye konuştu.

Özge Ulusoy ayrıca kullanmadığı ikinci el elbiselerini online olarak satışa çıkarıp elde ettiği gelirle sokak hayvanlarına yardım yaptığını da açıklayıp şöyle konuştu: "İkinci el satış yapıp kıyafetlerimi dönüştürüyorum, sokak hayvanlarına da yardım olarak. Bir şekilde işe yaramış oluyor. Alışveriş seviyorum işimizin parçası, iyi de gözükmek zorundayız. Bu aslında işimize yatırım. Bazen yakın arkadaşlarıma dağıtıyorum ama sosyal medyadan yazanların hangi amaçla kullanacaklarını bilemediğim için onlara vermiyorum. Bir satış platformuyla ikinci el eşyalarımı satıp sokak canlarına yolluyoruz"

YORUMLAR
500
Marmaris Belediyesi'nden 2 bin kişilik aşure ikramı Marmaris Belediyesi'nden 2 bin kişilik aşure ikramı Konya Büyükşehir'den 'Tarihi Bedesten Alışveriş Günleri' Konya Büyükşehir'den 'Tarihi Bedesten Alışveriş Günleri' AYESOB Başkanı Künkçü'den 'yerelleşme' çağrısı AYESOB Başkanı Künkçü'den 'yerelleşme' çağrısı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin İkinci El Eşyalarını Satıyor - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement