Kalp Yarası dizisinde neler olacak? Sancakzade Konağı'ndaki yeni düzen neleri değiştirecek? - Son Dakika

Kalp Yarası dizisinde neler olacak? Sancakzade Konağı'ndaki yeni düzen neleri değiştirecek?

24.01.2022 15:50

Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran gibi isimlerin yer aldığı Kalp Yarası dizisi bu akşam, 28. bölümüyle ekranlarda olacak.

Son bölümünde, Babasının öldürüldüğünü düşünen Ferit cinayetin izini sürmeye başlar. Tüm işaretler Yaman'ı göstermektedir. Heyecanın eksik olmadığı bölümün ardından Kalp Yarası yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak.

KALP YARASI DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Babasının öldürüldüğünü düşünen Ferit cinayetin izini sürmeye başlar. Tüm işaretler Yaman'ı göstermektedir. Başka bir yüzleşmenin eşiğinde olan Ayşe ise ailem dediği dedesiyle karşı karşıya gelir.

Azade'nin konakta ve holdingte gücünü kaybetme korkusu yaşaması, onu yeni hamleler yapmaya zorlar. Hande ve Yaman'ın Sancakzade Konağı'nı ele geçirmesiyle konakta ipler iyice gerilir.

Kızının Sancakzade Konağı'na yerleştiğini duyan Hüseyin bu durumu fırsata çevirirken Zümrüt'le karşı karşıya gelir. Hiç beklemediği bir anısıyla yüzleşen Vedia bir türlü kendini toparlayamazken bu yüzleşme Sancakzade Konağı'nda yaşanacak depremlerin habercisidir.

YORUMLAR
500
Destan dizisinde dün akşam neler yaşandı? Batuga mı, Obar mı galip geldi? Destan dizisinde dün akşam neler yaşandı? Batuga mı, Obar mı galip geldi? 18 Mayıs 2022 Atv Yayın Akışı 18 Mayıs 2022 Atv Yayın Akışı Destan'da bu akşam neler yaşanacak? Kazanan Batuga mı Obar mı olacak? Destan'da bu akşam neler yaşanacak? Kazanan Batuga mı Obar mı olacak?

Son Dakika Magazin Kalp Yarası dizisinde neler olacak? Sancakzade Konağı'ndaki yeni düzen neleri değiştirecek? - Son Dakika


Advertisement