Kendisinden yaşça küçük o isimle aşk yaşıyor - Son Dakika

Kendisinden yaşça küçük o isimle aşk yaşıyor

03.12.2021 15:05
Kendisinden yaşça küçük o isimle aşk yaşıyor

'İçerde', 'Hanımın Çiftliği' ve 'Sen Anlat Karadeniz' gibi dizilerden tanıdığımız ünlü oyuncu Gözde Kansu, gönlünü bakın kime kaptırdı...

'İçerde', ' Hanımın Çiftliği, 'Issız Adam' ve 'Dudaktan Kalbe' gibi sevilen yapımlarda yer alan oyuncu Gözde Kansu'nun (41) iki yıl sonra yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı.

YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI

2019 yılında Engin Tozak'tan ayrılan oyuncunun, gönlünü şarkıcı Güntaç Özdemir'e (36) kaptırdığı ortaya çıktı.

BİRLİKTE TATİL YAPTILAR

Milliyet'ten Hüseyin Altun'un haberine göre; Çiçeği burnunda sevgililer, geçtiğimiz hafta Sıla- İlker Kaleli çiftiyle Bodrum'a tatile gitti.

Oyuncu ve müzisyen, İstanbul'da oldukları zaman ise Kaleli'nin Rumeli Hisarı'ndaki evinde buluşuyor.

Çift ayrıca, sosyal medya hesaplarından Sıla ve İlker Kaleli ile çekildikleri bir kareyi paylaştı.

YORUMLAR
500
İstanbul'da pitbullu saldırı faillerinden 2'si serbest bırakıldı: Kardeşimin kulağını kaybetme ihtimali yüzde 90 İstanbul'da pitbullu saldırı faillerinden 2'si serbest bırakıldı: Kardeşimin kulağını kaybetme ihtimali yüzde 90 KÜÇÜKÇEKMECE'DEKİ PİTBULLU SALDIRI: KULAĞINI KAYBETME İHTİMALİ YÜZDE 90 KÜÇÜKÇEKMECE'DEKİ PİTBULLU SALDIRI: KULAĞINI KAYBETME İHTİMALİ YÜZDE 90 KÜÇÜKÇEKMECE'DEKİ PİTBULLU SALDIRI:  KULAĞINI KAYBETME İHTİMALİ YÜZDE 90 KÜÇÜKÇEKMECE'DEKİ PİTBULLU SALDIRI:  KULAĞINI KAYBETME İHTİMALİ YÜZDE 90
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Kendisinden yaşça küçük o isimle aşk yaşıyor - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement