Kibariye'den Ali Küçükbalçık açıklaması: Kimse için yuvamı dağıtmam - Son Dakika

Kibariye'den Ali Küçükbalçık açıklaması: Kimse için yuvamı dağıtmam

24.07.2021 17:05
Kibariye'den Ali Küçükbalçık açıklaması: Kimse için yuvamı dağıtmam

Konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen sanatçı, "Pandemide tümmüzisyen arkadaşlarımız sıkıntılı günler geçirdi.

Konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen sanatçı, "Pandemide tümmüzisyen arkadaşlarımız sıkıntılı günler geçirdi. Ama artık bu illet bitecek, eski güzel günlerimize geri döneceğiz" dedi.

Şarkıcıya eşi Ali Küçükbalçık tarafından aldatıldığı iddiası da soruldu. Küçükbalçık kısa süre önce bir kadınla samimi şekilde görüntülenmişti.

Şarkıcı, sorulara şöyle yanıt verdi: "Biz karı koca evde hallediyoruz. Kocam beni çok seviyor. Eminim, son kararım. Ben ciddi olmayan bir şeyi kafaya takmam biz iyiyiz evde. Kimse için yuvamı dağıtmam ben. Çok laf çıktı benim hakkımda. 'Bu kız ne kadar gurursuz' dediler desinler. Allah diyor ki 'erkeğinize sabırlı olun, erkeğinize hürmet edin.' Ben kendi adıma konuşuyorum. Kimse yanlış anlamasın. Ben hürmetkarım bizi annemiz böyle yetiştirdi. Herkes kendine baksın sonra herkes herkesi eleştirsin. Herkes mutlu olsun" dedi."

 <a class='keyword-sd' href='/kibariye/' title='Kibariye'>Kibariye</a>'den Ali Küçükbalçık açıklaması: Kimse için yuvamı dağıtmam

1 günlük kaçamak için boşanmam

Kibariye ile Ali Küçükbalçık çifti, şimdiye kadar aldatma ve affetme iddialarıyla birçok kez gündeme gelmişti. Kibariye, daha önce de eşini korumuş ve "Bir günlük kaçamak için boşanmam. Şimdilik kofti bir durum yok. Önemli olan sağlığımız" demişti.

YORUMLAR
500
Antalya'da Yaşlı Bireylerden, İzleyicileri Hayran Bırakan Dans Gösterisi Antalya'da Yaşlı Bireylerden, İzleyicileri Hayran Bırakan Dans Gösterisi Türk Müziği Korosu ilgi gördü Türk Müziği Korosu ilgi gördü
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Kibariye'den Ali Küçükbalçık açıklaması: Kimse için yuvamı dağıtmam - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement