Mahkemeden Melis Gürsoy'a ret - Son Dakika

Mahkemeden Melis Gürsoy'a ret

18.04.2020 08:06
Mahkemeden Melis Gürsoy'a ret

Galatasaray'ın eski başkanı Ergun Gürsoy'un oğlu Ali Gürsoy ve Melis Gürsoy, 12 yıllık evliliklerini noktalama kararı almıştı.

Galatasaray'ın eski başkanı Ergun Gürsoy'un oğlu Ali Gürsoy ve Melis Gürsoy, 12 yıllık evliliklerini noktalama kararı almıştı. Melis Gürsoy'un boşanma aşamasındayken eşinin peşine dedektif taktığına haberler çıkmıştı.

Gürsoy da bu haberlere gizlilik ve yayın yasağı verilmesi için İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuruda bulunmuştu. Dilekçede ikilinin evliliklerinden iki çocuğunun olduğu belirtilmiş ve "Tarafların evlilik birliği içerisindeki sorunların basına yansıması halinde gerek kendilerinin, gerekse çocuklarının ve ailelerinin yaşayacağı üzüntü ve itibar kaybı telafi edilemeyecektir. Melis Gürsoy, bu konu hakkında son derece hassas davranmasına rağmen basında yer alan haberler nedeniyle özel hayatın gizliliği ihlal edilmiştir.

Gürsoy'u kamuoyu önünde itibarsızlaştırmak arzusunda olan kişiler bu eylemleriyle kişilik haklarına da ağır saldırıda bulunmaktadır" denildi. Ancak mahkeme, Melis Gürsoy'un bu talebini Aile Mahkemesi'nin görevi alanında olmadığı gerekçesiyle reddetti.

YORUMLAR
500
eFootball, Championship Pro 2022'ye katılacak kulüpleri açıkladı! eFootball, Championship Pro 2022'ye katılacak kulüpleri açıkladı! Domenec Torrent: 'Daha gelmeden bizi linç ettiler' Domenec Torrent: 'Daha gelmeden bizi linç ettiler' Kerem Aktürkoğlu'nun yeni takımını açıkladılar! İşte anlaşma sağlanan o Avrupa devi! Kerem Aktürkoğlu'nun yeni takımını açıkladılar! İşte anlaşma sağlanan o Avrupa devi!
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Mahkemeden Melis Gürsoy'a ret - Son Dakika


Advertisement