Melis Güven ve eşi Gürkan Şerbetçi boşanıyor - Son Dakika

Melis Güven ve eşi Gürkan Şerbetçi boşanıyor

21.09.2021 09:34
Melis Güven ve eşi Gürkan Şerbetçi boşanıyor

Gürkan Şerbetçi, bir dönem klip yapımcılığını da yaptığı eşi Melis Güven'e boşanma davası açtı.

Gürkan Şerbetçi, bir dönem klip yapımcılığını da yaptığı eşi Melis Güven'e boşanma davası açtı. İstanbul Aile Mahkemesi'ne açılan "anlaşmalı" boşanma davasındaki dilekçeye göre; çift 2015 yılında Şişli Belediyesi Evlendirme Dairesi'nde evlendi.

Bir süre sonra aralarında anlaşmazlıklar ve fikri uyuşmazlıklar yaşanmaya başladı. Boşanma konusunda anlaşan taraflar, mahkemeye bir de 'anlaşmalı boşanma protokolü' sundu.

Protokole göre çift birbirlerinden herhangi bir tazminat ya da nafaka talebinde bulunmayacak.

Melis Güven ve eşi Gürkan Şerbetçi boşanıyor

Melis Güven kimdir?

1985 Yalova doğumlu sanatçı, vokal ve söz yazarı olarak kariyerine devam ediyor. Müzisyen kimliğini küçük yaşlardan beri sürekli olarak geliştiren Melis Güven bu alandaki eğitimini İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi ve ardından İTÜ Devlet Konservatuarı ile tamamladı. Eren Erdol ile beraber yayınladıkları ve içerisinde Kaan Düzarat ve Avusturyalı Electro Swing sanatçısı Roland Schwarz'ın remixleri bulunan "The Outsider" adlı kısa çaların ardından geçtiğimiz yıl yayınladığı "Hiç Olmuşsun" şarkısıyla beğeni topladı.

YORUMLAR
500
İstanbul Emniyet Müdürü Aktaş, Kuştepe'deki narkotik-asayiş uygulamasını denetledi İstanbul Emniyet Müdürü Aktaş, Kuştepe'deki narkotik-asayiş uygulamasını denetledi İstanbul İl Emniyet Müdürü Aktaş Şişli'de asayiş uygulamasına katıldı İstanbul İl Emniyet Müdürü Aktaş Şişli'de asayiş uygulamasına katıldı ŞİŞLİ KUŞTEPE'DE UYUŞTURUCU DENETİMİ ŞİŞLİ KUŞTEPE'DE UYUŞTURUCU DENETİMİ
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Melis Güven ve eşi Gürkan Şerbetçi boşanıyor - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement