Model Büşra Canbaz, eski sevgilisi Öncü Sönmez'i ölümle tehdit etti - Son Dakika

Model Büşra Canbaz, eski sevgilisi Öncü Sönmez'i ölümle tehdit etti

05.05.2021 09:48

Bir süre birlikte yaşadığı model eski sevgilisi Büşra Canbaz'dan şikayetçi olarak korunma talebinde bulunan iş insanı Öncü Sönmez, güzel modelin kendisini, "Gidersen önce kendimi öldürürüm. Benden ayrılırsan seni yakarım" diyerek tehdit ettiğini ileri sürdü.

İş insanı Öncü Sönmez, eski sevgilisi Miss Model Of Turkey 2015 birincisi Büşra Canbaz'ın kendisini ölümle tehdit ettiğini söyleyerek savcılığa giderek suç duyurusunda bulundu.

ÇIKAN TARTIŞMADA BEBEĞİNİ KAYBETTİ

İstanbul Aile Mahkemesi'ne sunulan dilekçeye göre, Öncü Sönmez ile Büşra Canbaz sevgili olduktan sonra birlikte yaşamaya başladı. Canbaz'ın model olması Sönmez'in ailesi tarafından hoş karşılanmadı. İş insanı, arabasını satarak sevgilisine iş kurdu. Fakat Canbaz, çekimlere gitmeye devam etti ve en sonunda şirket iflas etti. Sönmez ise ilişkiyi bitirme kararı aldı. Ayrılığın ardından model, evsiz kaldığını ve kötü durumda olduğunu söyleyince üzüntü duyan iş insanı tekrar barıştı. En son çıkan tartışmada Canbaz, hamile kaldıktan kısa süre sonra bebeğini kaybetti.

"BENDEN AYRILIRSAN SENİ YAKARIM"

Belediyeden nikah için gün alan Öncü Sönmez, evinden sürekli bir şeylerin çalınması üzerine evliliği erteledi ve ayrılma kararı aldı. Büşra Canbaz'ın "Gidersen önce kendimi öldürürüm. Benden ayrılırsan seni yakarım, biz evleneceğiz. Bana 50 bin lira vermezse onu vurdurtacağım" gibi tehditlerde bulunduğu iddia edildi. Sönmez, kendisini tehdit eden Büşra Canbaz'dan korunma talep etti. Mahkeme, Canbaz'ın eski sevgilisine 2 ay süreyle yaklaşmamasına karar verdi.

Model Büşra Canbaz, eski sevgilisi Öncü Sönmez'i ölümle tehdit etti
Öncü Sönmez
Model Büşra Canbaz'dan eski sevgilisi Öncü Sönmez'e ölüm tehdidi
Büşra Canbaz
YORUMLAR (5)
  • Nurten: Öncü kardeşim kendi köyünde yok mu bildiğin tanıdığın meslek sahibi güzel bir kız. Manken ile çıkmak şart mı bak başına türlü türlü sknti actin. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Sss: Evet evet bende 3 ay kadar takıldım öyle değildi sonradan hedefleri tutmayınca böyle olmuş demekki Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Model Büşra Canbaz, eski sevgilisi Öncü Sönmez'i ölümle tehdit etti - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement