Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'dan Yeni Proje Kutlaması - Son Dakika

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'dan Yeni Proje Kutlaması

19.03.2022 00:39
Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'dan Yeni Proje Kutlaması

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu TMC Film'le ortak çekecekleri "Gecenin Ucunda" dizisi için kutlama yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Neslihan Atagül Doğulu'nun eylül yayın döneminde; yeni bir dizi projesi ile ekranlarda olacağı netleşti.

Bir süre önce Kadir Doğulu tarafından kurulan ve kısa zamanda 4 tane sinema filminin yapımcılığını üstlendiği Alim Yapım ile Erol Avcı'nın sahibi olduğu TMC Film yeni yayın dönemi için Star TV'ye hazırlanan "Gecenin Ucunda" dizisinin ortak yapımcılığını yapacaklarını duyurdular.

"Gecenin Ucunda" dizisinin başrol kadın oyuncusu Neslihan Atagül Doğulu olmuştu. Geçtiğimiz günlerde anlaşma yapan oyuncu üzerinde her iki yapım firmasının isminin yazdığı pastayla kutlama yaptı.

Zengin bir oyuncu kadrosu oluşturulması planlanan dizinin cast çalışmalarına ve mekan arayışlarına başlandı.

Temmuz ayında sete çıkacak olan dizi film Peride Celal'in "Yazdığım en güzel aşk romanı" dediği aynı ismi taşıyan kitabından uyarlanıyor. Dizide Neslihan Atagül Doğulu "Macide" karakterini canlandıracak.

YORUMLAR
500
Sahte Kabadayı nerede çekildi, hangi ilde geçiyor? Sahte Kabadayı konusu ne, oyuncuları kimlerdir? Film ne zaman çıktı, hangi tarihte? Sahte Kabadayı nerede çekildi, hangi ilde geçiyor? Sahte Kabadayı konusu ne, oyuncuları kimlerdir? Film ne zaman çıktı, hangi tarihte? Köprüde Buluşmalar Ortak Yapım Geliştirme Fonu'na başvurular başladı Köprüde Buluşmalar Ortak Yapım Geliştirme Fonu'na başvurular başladı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'dan Yeni Proje Kutlaması - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement