Oyuncu Asuman Dabak'tan sürpriz single - Son Dakika

Oyuncu Asuman Dabak'tan sürpriz single

14.07.2020 16:42
Oyuncu Asuman Dabak'tan sürpriz single

Usta oyuncu Asuman Dabak, 'Hayat Bi Gün' adını verdiği şarkıyla bu kez müzikseverlerin karşısına çıktı

Geçtiğimiz yıllarda geçirdiği bir sağlık sorunu nedeniyle ölmeden önce yapılacaklar listesi hazırlayan Asuman Dabak, bu listenin ilk sıralarında yer alan maddesini Hayat Bi' Gün şarkısını seslendirerek tamamladı.

"KENDİNİ SEVMEK ÖNEMLİ"

Hayat Bi' Gün şarkısı, anı yaşa mottosundan ziyade yaşamın hakkını vermeyi ve kendini sevmeyi vurguluyor. Başkalarını mutlu etmek yerine insanın önce kendini mutlu etmesi mesajıyla yola çıkılan Hayat Bi' Gün şarkısı, adeta hayatımızın değerini hatırlatma marşı niteliğinde...

Müzik sektörünün önemli söz yazarı ve bestecilerinden Murat Güneş'in Asuman Dabak'ı düşünerek ve özel olarak kaleme alarak söz ve bestesine imzasını attığı şarkı, Asuman Dabak'ın röportajlarından ilham alınarak yazıldı.

TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA YAYINDA

Şarkının düzenlemesi Cem Öğet tarafından yapılırken, klip yönetmenliğini Adil Akbay, görüntü yönetmenliğini ise Cem Çançin üstleniyor.

Asuman Dabak'ın Hayat Bi' Gün şarkısı ve klibi, 14 Temmuz itibarıyla Rinata Entertainment etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Oyuncu Asuman Dabak'tan sürpriz single

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Oyuncu Asuman Dabak'tan sürpriz single - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Hem Ajax hem Dortmund tribünlerini ateşe verdiler 10:12 Hem Ajax hem Dortmund tribünlerini ateşe verdiler Karısının boğazı kesilen adamın cesedi, eşinden 3 gün sonra bulunmuştu! Katil, önce kocayı öldürmüş 10:07 Karısının boğazı kesilen adamın cesedi, eşinden 3 gün sonra bulunmuştu! Katil, önce kocayı öldürmüş Bu yağların litre fiyatı 2 bin liradan başlıyor, gram gram satılıyor 09:58 Bu yağların litre fiyatı 2 bin liradan başlıyor, gram gram satılıyor
Kuzey Kore'den ağızları açık bırakan çılgınlık: Denizaltından balistik füze fırlattılar 09:49 Kuzey Kore'den ağızları açık bırakan çılgınlık: Denizaltından balistik füze fırlattılar Sporting'in Beşiktaş'ı 4-1 yenmesi sonrası Ruben 'den itiraf: Bizden çok daha güçlü takımsınız 09:25 Sporting'in Beşiktaş'ı 4-1 yenmesi sonrası Ruben 'den itiraf: Bizden çok daha güçlü takımsınız Süleyman Soylu'dan İmamoğlu'nun da yer aldığı sergiye tepki: Hafıza Odası'nda Aybüke öğretmen de var mıydı? 08:19 Süleyman Soylu'dan İmamoğlu'nun da yer aldığı sergiye tepki: Hafıza Odası'nda Aybüke öğretmen de var mıydı?
Türkiye'nin harekat sinyaliyle birlikte terör örgütleri hain planı devreye soktu! Suriye'ye militan sevk ediyorlar 07:46 Türkiye'nin harekat sinyaliyle birlikte terör örgütleri hain planı devreye soktu! Suriye'ye militan sevk ediyorlar Rus milletvekilinden şaşırtan Türkiye önerisi: Bekar kadınları oraya göndermeyelim 01:02 Rus milletvekilinden şaşırtan Türkiye önerisi: Bekar kadınları oraya göndermeyelim
Advertisement