Peaky Blinders'ın yıldızı Helen McCrory hayatını kaybetti - Son Dakika

Peaky Blinders'ın yıldızı Helen McCrory hayatını kaybetti

16.04.2021 19:38

Peaky Blinders dizisindeki rolü ile hafızalara kazınan 52 yaşındaki aktrist Helen McCrory, kanser hastalığı sebebiyle yaşamını yitirdi. Ünlü oyuncunun ölüm haberini eşi duyurdu.

Üç Harry Potter filminde rol alan ve son olarak Peaky Blinders dizisindeki Polly Gray Shelby rolü ile hafızalara kazınan 52 yaşındaki Helen McCrory, kanser hastalığı sebebiyle hayatını kaybetti. McCrory'nin ölüm haberini eşi aktör Damian Lewis, Twitter'da yaptığı paylaşımda duyurdu.

"YAŞADIĞI GİBİ ÖLDÜ"

Eşi için "güçlü ve güzel kadın" ifadelerini kullanan Lewis mesajında, şunları dile getirdi: "Yaşadığı gibi öldü, korkusuzca. Onu seviyoruz ve ona sahip olduğumuz için ne kadar şanslı olduğumuzu biliyoruz."

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Hindistan'da korku dolu anlar! Nehirden fırlayan timsah yakaladığı adamı canlı canlı yuttu Hindistan'da korku dolu anlar! Nehirden fırlayan timsah yakaladığı adamı canlı canlı yuttu 'Ölüme gidiyorum' diyerek evinden ayrılan Furkan, tabancayla vurulmuş halde ölü bulundu 'Ölüme gidiyorum' diyerek evinden ayrılan Furkan, tabancayla vurulmuş halde ölü bulundu Van'da 340 kişi sağlık taramasından geçirildi Van'da 340 kişi sağlık taramasından geçirildi

Son Dakika Magazin Peaky Blinders'ın yıldızı Helen McCrory hayatını kaybetti - Son Dakika


Advertisement